Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 02, 18:15)
Merri, atsimenu, kad tu jo ilgai ieškojai, o kodel? Kuom jis tau taip į aki krito?

Prisiskaičiau apie tą serbentą, kad beveik neserga, dar ir IK rekomendavo tai ir ieškojau. Dievinų j.serbentų krūmo kvapą.Beliko gerą agrastą gaut.
Kažin, jei mėlyną kinrožę pritaisysiu prie bijūnų kompanijos? Db galvoju, bijūnai trumpai žydi, o kinrožė visą rudenį mėlynuoja, gal nesipjaus hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 03 02, 18:49)
Prisiskaičiau apie tą serbentą, kad beveik neserga, dar ir IK rekomendavo tai ir ieškojau. Dievinų j.serbentų krūmo kvapą.Beliko gerą agrastą gaut.
Kažin, jei mėlyną kinrožę pritaisysiu prie bijūnų kompanijos? Db galvoju, bijūnai trumpai žydi, o kinrožė visą rudenį mėlynuoja, gal nesipjaus hmm.gif

Tai gal ragane turi mintį? Kinrozes kambarių augalai
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 02, 19:13)
Tai gal ragane turi mintį? Kinrozes kambarių augalai

Nea, sirinė kinrožė lauke auga.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 03 02, 19:32)
Nea, sirinė kinrožė lauke auga.
vartotojo įkelta nuotrauka

oho atsilikus kokia smile.gif, pirma karta apie tokia girdžiu, ir tokiu cūdu senukai prekiauja?

einu skaityt googli kas tas yra, nors jau neskaičius jaučiu užreiks bigsmile.gif
Atsakyti
Oi ne as cia isradėja su dantū lakavimu bigsmile.gif Bj pasigyrė apie tai.Na as plaukų cukrum nelipinau ale gaudavau tos grazinos lako,jomajo plaukus raudonai nudazydavo jei daugiau papurksdavai,o jau sulipindavo atsakančiai hihihi.gif plaukai net šerkšnu pasidengdavo ir kaip plika nelikau nesuprantu.
Papildyta:
Ale tai atsiminimų vakarėliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 03 02, 19:46)
Oi ne as cia isradėja su dantū lakavimu bigsmile.gif Bj pasigyrė apie tai.
Ale tai atsiminimų vakarėliai biggrin.gif

a tada kaip toj olimpiadoj biggrin.gif, medalis iš vienos atimamas perduodamas BJ bis.gif

bet geras su ta bronza, buvau 100 proc isitiki nus kad be mus jos niekas daugiau nevartojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 02, 19:48)
a tada kaip toj olimpiadoj biggrin.gif, medalis iš vienos atimamas perduodamas BJ  bis.gif

bet geras su ta bronza, buvau 100 proc isitiki nus kad be mus jos niekas daugiau nevartojo  biggrin.gif

Man tai blakstienų tušas tas kur paspjaudai ir plastmasiniu šepetėliu dažais, užstrigęs. 60 kapeikų kainavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2017 03 02, 20:05)
Man tai blakstienų tušas tas kur paspjaudai ir plastmasiniu šepetėliu dažais, užstrigęs. 60 kapeikų kainavo biggrin.gif

Irgi tą gerumą turėjau,bet po kazkiek laiko taip sudziuvo,kad spjaudyk nespjaudzius,akmuo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 02, 19:39)
oho atsilikus kokia smile.gif, pirma karta apie tokia girdžiu, ir tokiu cūdu senukai prekiauja?

einu skaityt googli kas tas yra, nors jau neskaičius jaučiu užreiks  bigsmile.gif

šiandien vieną hyper maksimoje mačiau. Būt kitoks, nei turiu, būtų mano smile.gif
Apie dantų lakavimą, nebuvau girdėjus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 02 kovo 2017 - 20:20
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 02, 19:48)
a tada kaip toj olimpiadoj biggrin.gif, medalis iš vienos atimamas perduodamas BJ  bis.gif

bet geras su ta bronza, buvau 100 proc isitiki nus kad be mus jos niekas daugiau nevartojo  biggrin.gif

aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(ate42 @ 2017 03 02, 20:05)
Man tai blakstienų tušas tas kur paspjaudai ir plastmasiniu šepetėliu dažais, užstrigęs. 60 kapeikų kainavo biggrin.gif

nepatikėsit, aš juo labai ilgai naudojausi, tobulesnio man nėra tušo. Dar šitais laikas jo užtikdavau prie stoties turgelio kioskuose. Dabar jau beveik išnykę tie kioskai, bet gerų ten dalykų būdavo, rusiškos ir lenkiškos kosmetikos good.gif
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 03 02, 20:17)
Irgi tą gerumą turėjau,bet po kazkiek laiko taip sudziuvo,kad spjaudyk nespjaudzius,akmuo tongue.gif

šepetukas buvo tobulas,net ir kitu tušu pasidažius, juo perbraukdavau blakstienas, gerai paskirstydavo ax.gif
Atsakyti
Zinau ta tusa,bet as jau nebesinaudojau juo,jau buvo atsirade tubelese biggrin.gif Dar visai vaikas buvau,maciau,kaip teta spjaude ir dazes biggrin.gif Uztai as pravedimams toki naudojau..GAl net ta pati tusa,tik nezinojau,kad ten tusas biggrin.gif Ten ir paseilindavom,plonu sepeteliu padazydavom ir braukdavom linija mirksiukas.gif

Grazina laka irgi pamenu..Bet jei sviezia nusiperki,tai jis geltonas budavo mirksiukas.gif Tik va kazko jis labai greit rausdavo ir dazydavo..Plaukai dar plaukais,bet jei ant rubo uztisko,su niekuom neisvalysi...
Mes neismesdavom tu buteliuku ir i juos vandeni su cukrum supildavom,kad lengviau uzsipurkst butu mirksiukas.gif

Ir alu ant plauku tepus..Ypac pries balius-garbanos graziau laike biggrin.gif Bet as jau su znyplem sukdavau biggrin.gif Ai,buvo dar tokios elektrines sukos.Jos jungiasi kaip znyples i elektra ir sukuoji ir suki...Tai va,kaimyne kazkaip suko uzsuko,susivele sukose plaukai ir nebegalejo atsukt biggrin.gif Buvo atejus pas mano mama,kad isnarpliotu biggrin.gif biggrin.gif

O kiek su kiauso tryniu plaukai plauti,actu perskalauti biggrin.gif Bet uz tai ir plaukus turejau ax.gif Dabar tepi puoseleji,o kaip slenka,taip slenka..GArantuociau,kad dabartiniai kiausai ekologiski,gal vel grizciau su jais plaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 03 02, 21:53)
Zinau ta tusa,bet as jau nebesinaudojau juo,jau buvo atsirade tubelese biggrin.gif Dar visai vaikas buvau,maciau,kaip teta spjaude ir dazes biggrin.gif Uztai as pravedimams toki naudojau..GAl net ta pati tusa,tik nezinojau,kad ten tusas biggrin.gif Ten ir paseilindavom,plonu sepeteliu padazydavom ir braukdavom linija mirksiukas.gif

Grazina laka irgi pamenu..Bet jei sviezia nusiperki,tai jis geltonas budavo  mirksiukas.gif Tik va kazko jis labai greit rausdavo ir dazydavo..Plaukai dar plaukais,bet jei ant rubo uztisko,su niekuom neisvalysi...
Mes neismesdavom tu buteliuku ir i juos vandeni su cukrum supildavom,kad lengviau uzsipurkst butu mirksiukas.gif

Ir alu ant plauku tepus..Ypac pries balius-garbanos graziau laike biggrin.gif Bet as jau su znyplem sukdavau biggrin.gif Ai,buvo dar tokios elektrines sukos.Jos jungiasi kaip znyples i elektra ir sukuoji ir suki...Tai va,kaimyne kazkaip suko uzsuko,susivele sukose plaukai ir nebegalejo atsukt biggrin.gif Buvo atejus pas mano mama,kad isnarpliotu biggrin.gif  biggrin.gif

O kiek su kiauso tryniu plaukai plauti,actu perskalauti biggrin.gif Bet uz tai ir plaukus turejau ax.gif Dabar tepi puoseleji,o kaip slenka,taip slenka..GArantuociau,kad dabartiniai kiausai ekologiski,gal vel grizciau su jais plaut ax.gif

Turiu ekologiškų kiaušių. Kaip su jais plaut? Pamokyk.
Atsakyti