Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

dar dantim blizginti naudojom perlamutinį nagų laką
Atsakyti
Labas
paskaicius jus, pasijauciau kaimu kaimu ax.gif
na nesidaziau jusu isvardintais metodais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 03 02, 09:14)
dar dantim blizginti naudojom perlamutinį nagų laką



QUOTE(sapniukass @ 2017 03 02, 09:42)
Labas
paskaicius jus, pasijauciau kaimu kaimu ax.gif
na nesidaziau jusu isvardintais metodais biggrin.gif

žinok ir aš jau artėju prie kaimo biggrin.gif, nes dantų niekuom nedabinom tongue.gif

O tai ar ne per daug žeredavo tada? Ir aplamai kaip ta laka nuo dantu nuimdavot veliau, ar čia jau su visam likdavo? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 02 kovo 2017 - 09:54
LAbukas

Nu kad dantis perlamutiniu laku lakavo,tai ir as pirma karta girdziu bigsmile.gif bigsmile.gif NA is tikro niekad ir nesidomejau,nes mano dantys ir taip balti buvo biggrin.gif Klasiokes klausdavo su kuom valau,o as kartais is vis ju nevalydavau biggrin.gif biggrin.gif O jei ir valydavau,tai su paprasciausia pasta,kokia tuo metu namie buvo...Beje,dabar pas mus vienoj tokioj sveikuoliskoj pardej yra lietuviskos juodos dantu pastos Ecodenta mirksiukas.gif Eisiu pirkt bigsmile.gif

Jei dar apie dantis,tai viena klasioke nuskele kampuka priekinio danties...Ir kaip tik kazkoks renginys,reikia ant scenos daug sypsotis biggrin.gif Tai ji sukrante sugertuko kampuka ir pasidare ala plomba biggrin.gif Gyvenime nebuciau sugalvojus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 02, 08:18)
Merri, o kaip kioskas spaudos? Gal vel bandyk  bigsmile.gif

Kai paskaičiau skundus, tai ne kažkas ten, o dar kokios sąlygos, gerai, jei pakliuva su netoliese nemokamu wc, o, jei ne? Žiemą kiaurai prapučiamos sienos, vasarą gryna pekla, vienžo, ekstremalios darbo sąlygos. Ne parduotuvė, neateis apsauginis ir neapgins, gausi į dantis ir nerasi kaltų. Pačios kioskininkės atkalbinėja.

Gavau Hypermaksėje serbentą Titaniką biggrin.gif Kažin, kada man jį kišt žemėn, nieko nerašo? Sudžius namuos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 02 kovo 2017 - 14:04
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 02, 09:53)
žinok ir aš jau artėju prie kaimo biggrin.gif, nes dantų niekuom nedabinom tongue.gif

O tai ar ne per daug žeredavo tada? Ir aplamai kaip ta laka nuo dantu nuimdavot veliau, ar čia jau su visam likdavo?  unsure.gif

niekas ten nenusidažydavo...ale durni mergų pabandymai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 02, 08:42)
Labas
paskaicius jus, pasijauciau kaimu kaimu ax.gif
na nesidaziau jusu isvardintais metodais biggrin.gif


Aš kaimu nesijaučiu, bet, kad fantazijos man trūko, tai tikrai. bigsmile.gif

Laba

Man mama dažėsi, tai dažų užteko abiems, drastiškų priemonių nereikėjo. rolleyes.gif

Bet galvoju, gi tie dantys ir taip balti? blink.gif alia galvotos mergikės buvot bigsmile.gif
Atsakyti
Nu žodžiu burbuline su savo brilaintiniais dantim buvo pana Nr. 1 bigsmile.gif , visas čia nurungė bis.gif

Sveikos jei čia nebuvau užsukus bigsmile.gif

Oras pasaka, truputi gastroliu buvau dejus bigsmile.gif
Atsakyti
o pamenat, deficitų laikais sunku plaukų lako buvo gauti bigsmile.gif , gamindavom pačios rolleyes.gif . Būdavo pridedi į šiltą vandenį daud daug cukraus ir gerai išplaki biggrin.gif
Papildyta:
pas mus irgi saulutė šviečia, bet niekur nėjau. Inkstus skauda naktim, be miego, neturiu noro nei valgyt, tik gulinėt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 03 02, 16:06)
o pamenat, deficitų laikais sunku plaukų lako buvo gauti  bigsmile.gif , gamindavom pačios rolleyes.gif . Būdavo pridedi į šiltą vandenį daud daug cukraus ir gerai išplaki biggrin.gif
Papildyta:
pas mus irgi saulutė šviečia, bet niekur nėjau. Inkstus skauda naktim, be miego, neturiu noro nei valgyt, tik gulinėt unsure.gif

kaip sakoma juokinga būt jei nebut liudna biggrin.gif, ir tokiu laku tepdavaus ir inkstus skauda šiandien,nu kas čia per bacila paėjo per mus mirksiukas.gif

mes kai sutepdavom plaukus tada dar plauku žnyplem padegindavom biggrin.gif, ot smarve budavo, bernai jau eidami koridoriu čiaudedavo, ir sakydavo tipo jau mergos dabinas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 02 kovo 2017 - 16:13
Mes alumi plaukus vilgydavome ir tokiais alia bigudukais, laikraštis ir virvutė, sukdavome.
Tom elektrinėm žnyplėm tai jau čia vėliau, prabanga buvo biggrin.gif
Dar eidavom į šokius ant špilkų bateliais, kaproninėmis kojinėmis, lauke sniegas, gal dvidešimt laipsnių, na ir nieko biggrin.gif , nei viena nesinešdavo persiauti, tik teatre persiaudavome.
Ai, dantis balindavome trindamos vata, suvilgyta salicilo spiritu. Kitos paprasta anglimi trindavo.
Dar vaikystėje anglį valgydavau, net nžn kas buvo per durnumas, ai, dar žalią faršą, fui..
Panos, gavau serbentą Titaniką yahoo.gif motulėje maksima. Dar mačiau mėlyną kinrožę, bet turiu, tai susilaikiau. Gal pavyks pasidauginti iš savos.
Atsakyti
jo jo eini lauke -20 , kojos net melynos, užtat kojnes bleisk biggrin.gif

Merri, atsimenu, kad tu jo ilgai ieškojai, o kodel? Kuom jis tau taip į aki krito?
Atsakyti