Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2017 01 10, 17:22)
LAbukas

PAs mus siandien visai neblogas oras,bet va ketvirtadieniui sniega zada...Nu ziuresim..Jei tikrai snigs,tai cia stichine nelaime-niekas nepavaziuoja blink.gif



čia panašiai, naktį net sirenas įjungė, tipo nepaprastoji padėtis, blyn pamislinau gal karas biggrin.gif . o to sniego tiek, kad iki pietų jau tik balos, net juokas ima. Aną savaitę buvo truputį porą rytų šaltukas, tai nei šiukšlės važiavo, nei laikraščius nešiojo blink.gif

parėjau iš miesto, radau babcę virtuvėj, pyrago orkaitėj ieškojo, sako atidaryk duris, lauke šūkauja, nori į svečius ateiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 10, 17:43)
čia panašiai, naktį net sirenas įjungė, tipo nepaprastoji padėtis, blyn pamislinau gal karas biggrin.gif . o to sniego tiek, kad iki pietų jau tik balos, net juokas ima. Aną savaitę buvo truputį  porą rytų šaltukas, tai nei šiukšlės važiavo, nei laikraščius nešiojo blink.gif

parėjau iš miesto, radau babcę virtuvėj, pyrago orkaitėj ieškojo, sako atidaryk duris, lauke šūkauja, nori į svečius ateiti biggrin.gif

Kažkaip supratau kad babce nevaikšto unsure.gif ar čia tau siurprizą pateikė?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 10, 19:06)
Kažkaip supratau kad babce nevaikšto  unsure.gif ar čia tau siurprizą pateikė?

tai va, būtent blink.gif Gerai, kad terasos duris kėdėm buvu apstačius, nes kažkada ant sniego aplink langus buvau pėdas aptikus, tai visas duris apstačiau kėdėm, reiks ir tarpduryje pristatyti kambariuose, nes dar nusivers kada naktį. Nu, pirmą sykį ji man taip, kiba pilnatis unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 10, 19:27)
tai va, būtent blink.gif Gerai, kad terasos duris kėdėm buvu apstačius, nes kažkada ant sniego aplink langus buvau pėdas aptikus, tai visas duris apstačiau kėdėm, reiks ir tarpduryje pristatyti kambariuose, nes dar nusivers kada naktį. Nu, pirmą sykį ji man taip, kiba pilnatis unsure.gif

kažin kedžiu nesugebėtu nustumti? Gi menka jos apsauga. o rakinti tu terasos duru ar kitu neimanoma? Reiškia kažkiek ir apsimeta ji smile.gif, o seni moka gudrauti smile.gif

Sapniuk, kaip tau sekas su dviem babulytem gyventi?

Tema galesim tuoj pavadinti slaugytoju ir joms prijaučiančiu palata biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 sausio 2017 - 08:23
Labas rytas,
as anyta perkrausciau sausio 7, dabar savos vienos uztenka. Anyta visai nieko, jei ne jos durnas iprotis tvarkyt. Nutvarke mano dasio prieskonius ir katino tablete nuo trydos, nu dar kaimynei duris atidare, kas jai uzdrausta buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 11, 08:52)
Labas rytas,
as anyta perkrausciau sausio 7, dabar savos vienos uztenka. Anyta visai nieko, jei ne jos durnas iprotis tvarkyt. Nutvarke mano dasio prieskonius ir katino tablete nuo trydos, nu dar kaimynei duris atidare, kas jai uzdrausta buvo biggrin.gif

oho , maniškiu neprisiprašysi, kad kad net savo daiktus susitvarkytų, sako tau , t.y. man priklauso biggrin.gif , o del duru atidarinejimo jau viltis praradus, medžiu tik vieno, kad mus lankytų tik geri žmones biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 sausio 2017 - 09:12
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 11, 08:22)
kažin kedžiu nesugebėtu nustumti? Gi menka jos apsauga. o rakinti tu terasos duru ar kitu neimanoma? Reiškia kažkiek ir apsimeta ji smile.gif, o seni moka gudrauti smile.gif

gal nenustumtų, nes vienos pusės rankos nevaldo po lūžio, nors ką gali žinot, juk ir nevaikšto ji, o va rolleyes.gif ....terasos dvejos durys, bet tik iš vidaus, kaip langas užsidaro ax.gif
Atsakyti
LAbukas

Lyzuka,o jei kokia spyna,kad nesugebetu atrakint?Ar aukstai itaisyt?

BJ,bet tau irgi istisai budet tada reikia..Net nakti pabust gali ir kur nueit...O ner namie kokiu laiptu?
Vnz,as niekaip neisivaizduoju saves karsinancios kokius senukus ax.gif MAma truputeli priziurejau,pora savaiciu,bet labai sena nebuvo ir pilno proto,tik kad jau nebekilo is lovos...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 11, 11:43)
LAbukas

Lyzuka,o jei kokia spyna,kad nesugebetu atrakint?Ar aukstai itaisyt?

BJ,bet tau irgi istisai budet tada reikia..Net nakti pabust gali ir kur nueit...O ner namie kokiu laiptu?
Vnz,as niekaip neisivaizduoju saves karsinancios kokius senukus ax.gif MAma truputeli priziurejau,pora savaiciu,bet labai sena nebuvo ir pilno proto,tik kad jau nebekilo is lovos...

na buvo tokiu minčiu, bet mus tokia spyna kad iš vidaus tik spragtukas, o rakinas iš lauko,nebent vietoj jos keist, nes abejoju ar jose but galima naują spyna idet,

taip atrodo, kad neisivaizduoji, o reiketu ir galetum , kažkaip tada išsisprendžia ta situacija , čia ne vien del slaugymo, aplamai del visu situaciju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 sausio 2017 - 12:22
QUOTE(giega @ 2017 01 11, 11:43)
LAbukas

Lyzuka,o jei kokia spyna,kad nesugebetu atrakint?Ar aukstai itaisyt?

BJ,bet tau irgi istisai budet tada reikia..Net nakti pabust gali ir kur nueit...O ner namie kokiu laiptu?
Vnz,as niekaip neisivaizduoju saves karsinancios kokius senukus ax.gif MAma truputeli priziurejau,pora savaiciu,bet labai sena nebuvo ir pilno proto,tik kad jau nebekilo is lovos...

yra tie laiptai, irgi užstačiau kėdėm šią naktį, kad neišeit. Nu, o kas daryt daugiau, čia jau vaikų rūpestis, aš negaliu dirbti ir naktim ax.gif Šiaip ji nevaikščiojanti yra, nu kas vakar ten jai pasidarė, su tokiais ligoniai niekad nežinai ką sugalvos unsure.gif
Atsakyti
Lija pas mus ir vėjuota, baba važiuos į senjorų namus šiandien pusdieniui iki vakarienės, dukra sugalvojo nuvešti mane prekintis į kitą miestą. Nors su malonumu būčiau nuėjus iki Aldinės pažėt akcijų ir namie patupėjus, neturiu jokio noro to liežuvio laužyt, pavargstu tik, plius ir pinigai išeis unsure.gif
Prisikepiau bulvių, barščių su galkutėm išsiviriau, tris lėkštes suvalgiau, dabar balionu jaučiuosi biggrin.gif
Atsakyti