Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(bjaurybe @ 2017 02 28, 21:30)
1-am,2-am,ir 6-am, ir dar berods yra 8-am, bet gal jau kas ir bus pasikeitę per pusmetį ax.gif

Dėkui 4u.gif Po regitros pereisiu.
Urmo bazė po pertvarkymų-remontų, skyriai perkyloti. Savo mėgiamo gyvūnėlių prekių paskutinį kart kai buvau, neradau, sakau, gal verslą pardavė.
Kačiukas sugebėjo didelį klivijos vazoną nustumt žemėn, gerai, kad neužsigavo, bet ir neišsigando, toliau vyksta dūkimas. Išbudino.
Laba ryta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 01 kovo 2017 - 05:02
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niu ką kalendorinis pavasaris? 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 03 01, 05:01)
Dėkui  4u.gif  Po regitros pereisiu.
Urmo bazė po pertvarkymų-remontų, skyriai perkyloti. Savo mėgiamo gyvūnėlių prekių paskutinį kart kai buvau, neradau, sakau, gal verslą pardavė.
Kačiukas sugebėjo didelį klivijos vazoną nustumt žemėn, gerai, kad neužsigavo, bet ir neišsigando, toliau vyksta dūkimas. Išbudino.
Laba ryta  4u.gif

O kaip vazonas, nesudužo?

Aha anakart ir aš neradau tokios elegantijos skyriaus, bet gal užsidare jau, man ten sijonai patikdavo ir kaina gera smile.gif

Sveikos 4u.gif

Su pavasariu visas dūšeles smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 01 kovo 2017 - 08:51
8 sandėly būdavo lietuviškų siūtų kelnių, kaži ar dar berasiu parvažiavus g.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 03 01, 08:39)
8 sandėly būdavo lietuviškų siūtų kelnių, kaži ar dar berasiu parvažiavus g.gif

kažin dar lituanikos yra batu bazej?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 01, 09:03)
kažin dar lituanikos yra batu bazej?


rudenį dar buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 03 01, 09:42)
rudenį dar buvo ax.gif

man ju moteriški tai labai be formos, užtat vyriški, ypač tapkes super mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 01, 09:48)
man ju moteriški tai labai be formos, užtat vyriški, ypač tapkes super  mirksiukas.gif

aš prie darbo, prie pilies buvau užėjus, man tai batai baisiau nebūna blink.gif darbo avalynė tik
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 03 01, 10:08)
aš prie darbo, prie pilies buvau užėjus, man tai batai baisiau nebūna blink.gif darbo avalynė tik

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tikra tiesa, kaip aš sakau į arimus tik biggrin.gif, bet vyrui i darba labai sueidavo , o tapkese kojos neprakaituoja, nes jis turi tokia beda
Atsakyti
LAbukas

Su pavasariu 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

NA,kiek pamenu,tai Lituanikos avalyne is tikros odos,uz tai ir neprakaituoja mirksiukas.gif Mums sunus is Lenkijos parveze odiniu tapsiu su kailiu-siltos,minkstos,neprakaituojancios mirksiukas.gif
Kazkada jaunystej turejau Lituanikos batus,nu buvo grazus,bet kad kitokio pasirinkimo nelabai ir buvo biggrin.gif PAmenu tik,kad nesiojau tikrai labai ilgai...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 03 01, 10:14)
LAbukas

Su pavasariu 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

NA,kiek pamenu,tai Lituanikos avalyne is tikros odos,uz tai ir neprakaituoja mirksiukas.gif Mums sunus is Lenkijos parveze odiniu tapsiu su kailiu-siltos,minkstos,neprakaituojancios mirksiukas.gif
Kazkada jaunystej turejau Lituanikos batus,nu buvo grazus,bet kad kitokio pasirinkimo nelabai ir buvo biggrin.gif PAmenu tik,kad nesiojau tikrai labai ilgai...

buvo dar Šiaulių Elnio nesunešiomų batų biggrin.gif Tie jau kažkiek elegantiškesni buvo, nei Tauro ar Lituanikos, bet reikdavo Merkurijuj eilę atstovėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 03 01, 08:39)
8 sandėly būdavo lietuviškų siūtų kelnių, kaži ar dar berasiu parvažiavus g.gif

reiks žvilgtelt, kelnes pasiimčiau.
Dykaduoniauju, nenoriu niekur kelt kojos iš namų, tai gal ir nekelsiu, po internetą darbo skelbimų paieškosiu. Bijau, kad nebūt kaip praeitą sykį, apsimokinsiu ir į kitą darbą įšoksiu.
D., kaip silpna, kjos kaip vatinės, vos iki tuliko dašliaužiu, oras toks slegiantis ir tik miegoti traukiantis.
Kačioras nurimo, pagaliau namie ramybė bis.gif
Žadėjo šiandien-ryt malkų, supjaustytas rąsteliais, kainas sužinoti ir užsakyti.
O aš durpių substrato noriu pirkt iš durpetos, gal tiesiai būtų pigiau nei per senukus, nes pasiskaičiavau kokį 1tūkst.ltr, reiktų minimaliai.
Atsakyti