Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 28, 08:27)
nu super  4u.gif

blaskienu neturejau priaugintu tik vis žadu pasidaryt ilgalaiki ant ju
aš be lupdažio per duris neinu biggrin.gif, tai ryte visa laika brukšteliu , o dienos eigos su blizgiu perbraukiu kai kada  bigsmile.gif , vazelino naudoju tik kai pradeda trukinet, bet tai retai buna tai jau bunu senaji kur nors nukišus tenka vel pirktis , dar iš kosmetikos naudoju pieštuka antakimas nes jau reiktu vel juos atsinaujinti ale irgi atidelioju nu ir visas grožis smile.gif, visa kita natūralu biggrin.gif, seniau tiesa dar krem pudra tepliojausi, bet mane nervina kai paskui šalikas ar šiaip apykakle išterlina , o eiti su baltu kaklu kaip gulbei nesinori  tongue.gif
Papildyta:

kam ta dar maikė , šiandien geriau ir be jos, čia tai bent kaukė užgaveniu būtų biggrin.gif

aš galvoju blakstienų laminavimą išbandyt, nes su priauginimu man neišeina, kai reik važinėti. Paskui tenka jas ten išsirankioti, o laminavimas pačių savų blakstienų pastorinimas, nereiks krapštytis jų paskui ax.gif Gali pasidaryt tam kartui, kai parvažiuoji, o vėliau ir nelabai reik, niekas čia nemato manęs biggrin.gif Aga, antakius man kas metus reik praktiškai atnaujinti, neišlaiko ilgiau, tokie papilkėję būna unsure.gif
Atsakyti
mano tai trmupos blakstienos, kažin ar pavyktu tas laminavimas, o antakiai man apie 1,5 m atlaike, bet aš kas 3 men dar eidavau korekcijai ju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 28 vasario 2017 - 08:39
reik išbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 02 28, 09:29)
reik išbandyt biggrin.gif

tai va, kad pasmus ko gero tokiu monu smile.gif nedaro, jau reikia iki kauno važiuot, o prisiruoš ner laiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 28, 10:36)
tai va, kad pasmus ko gero tokiu monu smile.gif nedaro, jau reikia iki kauno važiuot, o prisiruoš ner laiko  ax.gif

kartą per mėnesį ir atvažiuosi kažkaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 28, 05:39)
mano tai trmupos blakstienos, kažin ar pavyktu tas laminavimas, o antakiai man apie 1,5 m  atlaike, bet aš kas 3 men dar eidavau korekcijai ju

Oho,ir kas karta mokejai pinigus ar uz korekcija maziau ?

As irgi antakius pasidarius. Pirma karta beveik 2m islaike.. Dabar gruodi is naujo dariaus..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 02 28, 11:58)
Oho,ir kas karta mokejai pinigus ar uz korekcija maziau ?

As irgi antakius pasidarius. Pirma karta beveik 2m islaike.. Dabar gruodi is naujo dariaus..

oi tikrai ne, mokedavau po 10-12 eur tik mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 28 vasario 2017 - 13:00
Paprotinkit apie ką kalbat ax.gif cia kazkas kaip antakių tatuiruitė ar kaip.Ziauru kokia esu tamsuolė,bet zinau,kad kazką galima padaryt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 02 28, 14:55)
Paprotinkit apie ką kalbat ax.gif cia kazkas kaip antakių tatuiruitė ar kaip.Ziauru kokia esu tamsuolė,bet zinau,kad kazką galima padaryt bigsmile.gif

aha panašiai, bent man tai padare formą, kokios norejau, tada aišku nereikalingus nupešė biggrin.gif, o toj formoj esamus apdailino ir dar kitus dapiešė, bent čia aš taip isivaizduoju, nu kaip panašiai taituruotė, tai paskui kai eidavau korekcijos tai irgi tuos pašalinius išpeša, o esamus aplygina

nu kažkas panašaus kaip čia nes ir čia palikta savu:

https://scontent-waw...amp;oe=5932BDD8

čia ne aš jei ka ,nuotrauka internetine bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 28 vasario 2017 - 15:29
QUOTE(burbuline @ 2017 02 28, 11:55)
Paprotinkit apie ką kalbat ax.gif cia kazkas kaip antakių tatuiruitė ar kaip.Ziauru kokia esu tamsuolė,bet zinau,kad kazką galima padaryt bigsmile.gif

Siaip labai patogus reikalas mirksiukas.gif PAsidarai karta i 1-2metus ri grazus antakiai mirksiukas.gif
As dar ir pravedimus pasidarius,bet nebekartosiu-labai jau skaudejo ax.gif O antakiai tai visai iskenciami mirksiukas.gif

NA kas kokius blynus kepat bigsmile.gif As tokia alkana grizau,kad greit prisisildziau vakarykscio troskinio,tai blynu jau tikrai nebekepsiu biggrin.gif
Atsakyti
Gal galite priminti, kuriame urmo bazės sandėlyje prekiauja fabriko gaminimo lenkiškais batais?
Ryt-poryt būsiu netoliese, gal kokių batelių pavasariui rasčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 02 28, 21:10)
Gal galite priminti, kuriame urmo bazės sandėlyje prekiauja fabriko gaminimo lenkiškais batais?
Ryt-poryt būsiu netoliese, gal kokių batelių pavasariui rasčiau  4u.gif

1-am,2-am,ir 6-am, ir dar berods yra 8-am, bet gal jau kas ir bus pasikeitę per pusmetį ax.gif
Atsakyti