Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2017 02 27, 12:55)
MAn iki Prancuzijos apie 2,5h ax.gif DAr laiko uzima laukimas i kelta ar traukini...Bet retkarciais apsipirkt irgi nulekiam mirksiukas.gif JAu reiktu reiktu,o tai vynai i pabaiga biggrin.gif

kavos ten gera kaina, DE pupelės tos kainuoja apie 10 eu kg , o ten virš 5 eu ax.gif
Papildyta:
ai, dukra dar ten kosmetikos pirko, kremai 3-5 eu pigiau
Atsakyti
Ai,karta kavos keliu rusiu papirkau,bet nei viena nepatiko ax.gif
O kosmetika irgi prancuziska perku-Yves Rocher mirksiukas.gif KAi ten prisiregistruoji,tai labai daznai visokiu nuolaidu prisiulo mirksiukas.gif KArtais susilaikyt negali biggrin.gif Ir dovanu daug gauni mirksiukas.gif Tik va i LT nesiuncia..Bet gali siustis i Vokietija,o paskui parvesi mirksiukas.gif
http://www.yves-roch...CFRIo0wod1YcEsA
Atsakyti
Aš dabar persimetus ant BOURJois kosmetikos,kremu nebandžiau, bet lupdazis ir blizgis patiko

va toki pirkau, tai graziai dengia lupas:
https://www.douglas....ition-velvet-2/
Atsakyti
Sveikos dažeklės, lūpdažį ir blizgį 2-3 kartus per metus panaudoju. Bet žadu pratintis dažytis lūpas, nežinau ar pavyks bigsmile.gif


Giega, bet ar Anglijoje lapai kaip LT pagelsta, parausta?
Nes Turkijoje tai to "auksinio" rudens nebūna, lapai paruduoja, sudžiūva ir nukrenta. Bent taip viena turkė sakė g.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 02 27, 13:12)
Ai,karta kavos keliu rusiu papirkau,bet nei viena nepatiko ax.gif
O kosmetika irgi prancuziska perku-Yves Rocher mirksiukas.gif KAi ten prisiregistruoji,tai labai daznai visokiu nuolaidu prisiulo mirksiukas.gif KArtais susilaikyt negali biggrin.gif Ir dovanu daug gauni mirksiukas.gif Tik va i LT nesiuncia..Bet gali siustis i Vokietija,o paskui parvesi mirksiukas.gif
http://www.yves-roch...CFRIo0wod1YcEsA

nereik man, aš čia tik panoms kvepakliukus retsykiais nuperku, bet yra čia netoli Yves Rocher parduotuvė ax.gif
maniškės naudoja Biodermą arba la roche posay ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Para @ 2017 02 27, 15:41)
Sveikos dažeklės, lūpdažį ir blizgį 2-3 kartus per metus panaudoju. Bet žadu pratintis dažytis lūpas, nežinau ar pavyks  bigsmile.gif

čia nenaudoju nieko, tik lūpų vazeliną. LT retsykiais tušu pasidažau ir blizgesiu lūpas ax.gif Kai dirbau, kasdien blakstienas dažydavau, vėliau prisiauginau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 27 vasario 2017 - 16:00
QUOTE(Para @ 2017 02 27, 12:41)

Giega, bet ar Anglijoje lapai kaip LT pagelsta, parausta?
Nes Turkijoje tai to "auksinio" rudens nebūna, lapai paruduoja, sudžiūva ir nukrenta. Bent taip viena turkė sakė g.gif

NA keistai ir cia rausta/gelsta...Ner,kad visi medziai vienu metu nugelstu..Vienas dar pilnumoj zaliuoja,kitas jau sudziuvusius meta...Vienas nespejo numest pernyksciu lapu,kitas is naujo lapukus leidzia...Bet lapu-siuksliu nemazai buna biggrin.gif
Zole per vasara nurudus buna,koki rugseji spali atsigauna ir zaliuoja iki sekanciu karsciu biggrin.gif Sakau,mums jau pilnai reiktu pjaut pieva,tik jei laiko yra,tai lietus lyja,jei nelyja,tai patys kur islekiam biggrin.gif Tuoj iki keliu zole bus biggrin.gif


Vazelinu,blizgesiu nemegstu..Kaip ir permatomu laku..KAm tada is vis dazytis,jei nesimato biggrin.gif Be tuso i gatve neiseinu..Siaip net ir seseliais lengvai akis pratepu mirksiukas.gif Lupdaziu turiu,i darba nesidazau,nusivalo gana greitai,paskui toks aplivalges dar baisiau atrodo,nei is vis be lupdazio,o kas pora min i veidrodi ziuret irgi neturiu laiko biggrin.gif I balius turiu toki nenusivalanti,bet kasdienai jis sausina lupas...
Atsakyti
BOURJois bl tušu likau sužavėta. Reiktų naujo, bet ne pigus ax.gif
Lūpas dažau darbe, gal jauniau atrodau biggrin.gif
Nu nieko nenuveikiau per tas dvi savaites. Jei viskas būtų be stresų, būčiau kur savaitei prie šiltos jūros movus, na, bet taip sušiko atostogas darbdavys, kad ne tas žodis. Linkiu, kad jam dvigubai sugryžtų ax.gif
Atsakyti
Ale mat bj,kokia madinga su priaugintom blakstienom bigsmile.gif manau liuks atrodai.Pas mane lüpdazis keliauja pagal metų laikus is kisenio į kisenę tongue.gif jau per duris bėgdama perbraukiu lūpas į veidrodį neziūrėdama ir vėl dedu kisenėn palto ot įprotis ax.gif Galiu pasakyt,kad sau spalvos padabnos neatsirenku ax.gif
Sveikos visos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 02 27, 20:32)
Ale mat bj,kokia madinga su priaugintom blakstienom

buvau, buvau biggrin.gif Su nagais, blakstienom, aukštakulniais, kostiumėliais, senais gerais laikais biggrin.gif . Dabar daug džinsų ir kedų turiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 27 vasario 2017 - 21:44
Sveikis,nezinau kaip rengtis į darbą gal cia maikės trumpom rankovm po paltuku reiktų biggrin.gif Nesitiki,kad +11bus.
Atsakyti

Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 28 vasario 2017 - 07:50
QUOTE(bjaurybe @ 2017 02 27, 21:42)
buvau, buvau biggrin.gif Su nagais, blakstienom, aukštakulniais, kostiumėliais, senais gerais laikais biggrin.gif . Dabar daug džinsų ir kedų turiu biggrin.gif

nu super 4u.gif

blaskienu neturejau priaugintu tik vis žadu pasidaryt ilgalaiki ant ju
aš be lupdažio per duris neinu biggrin.gif, tai ryte visa laika brukšteliu , o dienos eigos su blizgiu perbraukiu kai kada bigsmile.gif , vazelino naudoju tik kai pradeda trukinet, bet tai retai buna tai jau bunu senaji kur nors nukišus tenka vel pirktis , dar iš kosmetikos naudoju pieštuka antakimas nes jau reiktu vel juos atsinaujinti ale irgi atidelioju nu ir visas grožis smile.gif, visa kita natūralu biggrin.gif, seniau tiesa dar krem pudra tepliojausi, bet mane nervina kai paskui šalikas ar šiaip apykakle išterlina , o eiti su baltu kaklu kaip gulbei nesinori tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 02 28, 06:06)
Sveikis,nezinau kaip rengtis į darbą gal cia maikės trumpom rankovm po paltuku reiktų biggrin.gif Nesitiki,kad +11bus.

kam ta dar maikė , šiandien geriau ir be jos, čia tai bent kaukė užgaveniu būtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 28 vasario 2017 - 08:26