Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 26, 13:20)
Tikras liudnumas, ypač kai savas vaikas sako, mano planas, kad po metu manes čia neliktu t.y Lietuvoj  unsure.gif

Nesupratau, kad tu išvažiuotum iš LT ar jis išvaziuos? Bet sunus lyg išvažiavęs?

Tai jau verslininkai susirupino, kad nera kas dirba, bet šaukštai po pietu. Nera kas dirba uz ju mokamus grašius. Kiek beliko dirbanciu ir mąstančiu. Pradejo daugeti, tiksliau matytis, visos problemos problemeles, sakyciau jau akis bado, nebegali uzmerkti aplinkiniams akis pries vaikzudystes, nors del savizudybiu, tai niekam nemotais unsure.gif
Prusu nebera, latviai ir lietuviai irgi raudonojoje knygoje - baltams ate...
Imtu estu pavyzdi ilgai negalvoję, o tai isradineja dviratį.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 02 26, 17:12)
Nesupratau, kad tu išvažiuotum iš LT ar jis išvaziuos? Bet sunus lyg išvažiavęs?

Tai jau verslininkai susirupino,  kad nera kas dirba, bet šaukštai po pietu. Nera kas dirba uz ju mokamus grašius. Kiek beliko dirbanciu ir mąstančiu. Pradejo daugeti, tiksliau matytis, visos problemos problemeles, sakyciau jau akis bado, nebegali uzmerkti aplinkiniams akis pries vaikzudystes, nors del savizudybiu, tai niekam nemotais  unsure.gif
Prusu nebera, latviai ir lietuviai irgi raudonojoje knygoje - baltams ate...
Imtu estu pavyzdi ilgai negalvoję, o tai isradineja dviratį.

ten jis apie save kalbejo, neteisingai skyrybos ženklus sudejau , jis mokes ne lt, o Rygoj sse

va prašom vaišinkites smile.gif

Įžanga i užgavenias bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

nors pas mus vakar jau tauta nušvente, bet man vistiek antradienis yra tikrosios užgavenes smile.gif

ne visi dar susirūpine, nors akivaizdu koks kontingentas ateina darbu ieškot, deja deja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 26 vasario 2017 - 18:43
Labukas

Pas mane vakar lietiniai,siandien bulviniai blynai smile.gif) Uzgavenes is anksto ;) Nezinau ar antrad kepsiu .. Zydukai cia nevaiksto smile.gif)
Atsakyti
Paskaitinėjau apie sodą, net geriau pasidarė, o dar antradieniui +11C žada.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 02 27, 00:28)
Paskaitinėjau apie sodą, net geriau pasidarė, o dar antradieniui +11C žada.

Na bet kokiu atveju, jau ir šaltukas bus trumpalaikis, žiema išgyvenom tongue.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
savaitgalį po žiemos lapus sušlaviau sodelyje, tai po lapais jau tulpės ir narcizai išlindę per gerą sprindį. Nuo gatvės pusės jau sutvarkiau prieš porą savaičių, tai dabar baltai pasidengę pakalnutėm. Pas mus šilta, virš dešimt, bet dažnai palija, porą dienų sausa ir vėl lija ax.gif
labas 4u.gif
Atsakyti
Oho BJ nesitiki net smile.gif, pasmus dar nety snieguoles nežada lyst

O tu kurioj dali Vokietijos? Ta prasme arciau Lt ar toliau i pietus?
Atsakyti
Labukas

Pirma karta i UK as vaziavau autobusu...Spalio pabaigoj..LT jau medziai be lapu,jau tie lapai ir sugrebti...Lenkojij panasiai,bet lapai dar grebiami...Vokietijoj lapai dar krito-puse ant medziu,puse ant zemes...Prancuzijoj lapai tik geltonuoja,visi ant medziu..O UK dar net lapai zali buvo biggrin.gif biggrin.gif
Tulpes dar nezydi,bet narcizai jau pilnumoj mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 27, 09:00)
Na bet kokiu atveju, jau ir šaltukas bus trumpalaikis, žiema išgyvenom tongue.gif

taip ir norisi sakyti, amen. Ir malkų beveik ištaikėm, nors buvo, kad ir porą kart į dieną kurėm. Lb kelmai pagelbėjo.
Lauke salierai po žiemos žali likę, raktažolės. Kada rožes atidenginėsim? Manosios tik plėvele apsuktos, tai gal jau ryt? Kad neiššustų.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 27, 09:22)
Oho BJ nesitiki net smile.gif, pasmus dar nety snieguoles nežada lyst

O tu kurioj dali Vokietijos? Ta prasme arciau Lt ar toliau i pietus?

prie Prancūzijos, buvom prekintis nulėkę, gal 20 min. kelio ax.gif Vasarą pažadėjo mano dukrai kelionę į Paryžių, čia veža ekskursijų biuras vienai dienai. Galima ir patiems su traukiniu, 1,5val., su autobusu ilgiau. Bet aš dar bijau, iki artimesnio didmiesčio su dukra nuvažiavom pasižvalgyt traukiniu, bet iki Paryžiaus reikia persėsti ax.gif O paskui iš ten dar iki pačio miesto kažkaip dasikapstyti unsure.gif
Atsakyti
MAn iki Prancuzijos apie 2,5h ax.gif DAr laiko uzima laukimas i kelta ar traukini...Bet retkarciais apsipirkt irgi nulekiam mirksiukas.gif JAu reiktu reiktu,o tai vynai i pabaiga biggrin.gif
Atsakyti