Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

parvariau po darbų, padariau vakarienę, varau savo šefei pampersą pakeisiu naktinį biggrin.gif
Pas mus tai saulė, tai lietus, o po piet kruša tokia buvo, kad LT nesu tokios mačius blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žiūriu viena akimi per rusų kanalą multikus Maša ir lokys.Nu kokie mieli multikai ir dainos. wub.gif Net nuotaiką pakėlė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 02 24, 19:23)
parvariau po darbų, padariau vakarienę, varau savo šefei pampersą pakeisiu naktinį biggrin.gif
Pas mus tai saulė, tai lietus, o po piet kruša tokia buvo, kad LT nesu tokios mačius blink.gif

jei čia būtum, galetum pasižiųret, ka tik saule šveitė jau sniegas eina bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif kas sveikos , man kažkoks sanariu uždegimas lyg ir švieciais skauda visus sujungimus nesuprantu nuo ko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 25 vasario 2017 - 09:05
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 25, 08:05)
jei čia būtum, galetum pasižiųret, ka tik saule šveitė jau sniegas eina  bigsmile.gif

Sveikos  4u.gif kas sveikos , man kažkoks sanariu uždegimas lyg ir švieciais skauda visus sujungimus nesuprantu nuo ko  mirksiukas.gif

Temperatura pasimatuok, gal virusine ar bacila uzpuole.
Sveikatos 4u.gif doctor.gif

Laba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 25 vasario 2017 - 09:38
Ačiū Para , jau kažkaip greičiau judu bigsmile.gif

dar priminkit ar petunijas sejant seklas reikia užbert zeme?
Atsakyti
Labas 4u.gif gulinėju,visi išsilakstę savais reikalais,viena namie esu,roojus victory.gif patinka pabūt vienai.Vakar kaip kvaila prasidaviau virtuvej nuo pietų iki pat vakaro lyg namie būtų badas,snd galvoju noreciau cepu,bet tingiu uźsiimt.Lyžuka,bet tu vakar pavarei su tuo ekstrasensu blink.gif tai jis taip gali zmogų nuotoliniu būdu paveikt?labai įdomu,sakei dirbot kartu,o pats niekad neprasitarė kad turi gebėjimą tokį?
As pasejus surfinijas tai skaiciau,kad tik į zemę įterpt reik,uzbert nereik.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 02 25, 10:07)
Labas 4u.gif gulinėju,visi išsilakstę savais reikalais,viena namie esu,roojus victory.gif patinka pabūt vienai.Vakar kaip kvaila prasidaviau virtuvej nuo pietų iki pat vakaro lyg namie būtų badas,snd galvoju noreciau cepu,bet tingiu uźsiimt.Lyžuka,bet tu vakar pavarei su tuo ekstrasensu blink.gif tai jis taip gali zmogų nuotoliniu būdu paveikt?labai įdomu,sakei dirbot kartu,o pats niekad neprasitarė kad turi gebėjimą tokį?
As pasejus surfinijas tai skaiciau,kad tik į zemę įterpt reik,uzbert nereik.

tai ir mums kas ji pažinojo buvo taip sakant lengvas šokas biggrin.gif, nes apart to kad žmogus baiges konservatorija dirbo technini darba kitu jokiu keistenybiu neparode, tik paskui šen , bei ten nugirdom, kad važiavo i Tailanda mokytis kokiu tai masazu ir t.t. auras valyt ir pan doctor.gif , nežinau ar jis pats tuo tiki bigsmile.gif nes darant pvz poru suderinamumo testa reikia kaip min sau pora tureti bigsmile.gif , o gal per laiką itikėjo biggrin.gif
Papildyta:
pasejau vienas smulkiažiedes petunijas, nu tokios prastos seklos nojaus, tiesiog milteliu koks 1 miligramas, o rašo turi but 6 , uzteko tik i tris vietas pabarstyt, nu bus matyt, pernia pirkau pilnavidures žymiai geriau atrode seklos, kad ir granuliuotos ejo atskirt , ne veltui šiemet nupigino puse kainos unsure.gif
Atsakyti
Nojaus petunijos ir man nesudygo pernai, taip pat buvo miltų formos, kaip supratau, dėl savo smulkumo, sutrintos fasavimo metu. Žiūrėsim kas pačiai gausis.
Ozas sako, kad nuo skausmą malšinančių vaistų galima apkurst. Pažystu ne vieną kasdien juos geriančius, kad galėtų iki darbo nueit blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 02 25, 10:29)
Nojaus petunijos ir man nesudygo pernai, taip pat buvo miltų formos, kaip supratau, dėl savo smulkumo, sutrintos fasavimo metu. Žiūrėsim kas pačiai gausis.
Ozas sako, kad nuo skausmą malšinančių vaistų galima apkurst. Pažystu ne vieną kasdien juos geriančius, kad galėtų iki darbo nueit  blink.gif

man pernai dygo visai neblogai na sakykim iš 6 seklu 5-4 o bakpo tai net daugiau buvo ideta pakelyje

visi vaistai turi pašalinius poveikius unsure.gif ir kai kurie ypač tragiškus
Atsakyti
Labas
Lyzuka, man desini keli skauda nuo vakar. Snd. babuliuko kapsule isgeriau, ziuresim.
Para, ten man uz sklepa 30e?
Neuzsikraunu maisto darymu. Snd. vistos slauneles su bulbom eis i orkaite. Pusryciams pasildziau grikius, kurie vakar liko nuo kotletu.
Burbuliuk, pasaugok, palepink save, kiti seiminyksciai ir rankas turi.
Atsakyti
Perskaiciau knygą Gyvenimas,koks jis buvo ,autobiografija apie monsinjorą Kazimierą Vasiliauską.Tiek gerumo,paprastumo,atjautos zmoguje,skaiciau ir galvojau ar ben dalį ištverčiau to ką ištvėrė jis,kad ir tremtį sibire.Po tokios knygos norisi būt geresne aplink esantiems ir ismokt tenkintis tuo ką turi ...pastebiu,kad su metais po truputį tas ir vyksta angel_not.gif turiu gerai,o neturiu irgi gerai .
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 02 25, 12:06)
Perskaiciau knygą Gyvenimas,koks jis buvo ,autobiografija apie monsinjorą Kazimierą Vasiliauską.Tiek gerumo,paprastumo,atjautos zmoguje,skaiciau ir galvojau ar ben dalį ištverčiau to ką ištvėrė jis,kad ir tremtį sibire.Po tokios knygos norisi būt geresne aplink esantiems ir ismokt tenkintis tuo ką turi ...pastebiu,kad su metais po truputį tas ir vyksta angel_not.gif turiu gerai,o neturiu irgi gerai .

wub.gif wub.gif Mano mintys,aš saviškiui,vaikams vis sakau kiek mūms bereikia? ax.gif Tai tau dar vaikus reikia pastatyti ant kojų?Mūms tik mažoji belikųsi.Jei kas,broliai pastatytų. mirksiukas.gif
O dėl Sibiro,įsijungtųsi antras varikliukas,jei norėtum gyventi-išgyventum.Mano a.a. uošviai po 10 metų ne tremties kalėjimo atvarė,a.a. anyta sakydavo silkių galvas valgė-išgyveno,ten apsivedė ir dar du vaikus pasigimdė.Žmogus šiaip gajus padaras. ax.gif
Aš rytoj irgi apie cepus galvoju,bet dviese taip tingisi. ax.gif
Atsakyti