Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

pas mus po pietų kilo baisi audra, gerai, kad spėjau dar iki pardės nulėkti. Planavau kiemelį po žiemos sutvarkyt, panašu bus tvarkymo tikrai. Teks šeštadieniui atidėt. Šiaip kažkaip nykoka, liūdna pasidarė. Man kažkodėl neleidžia naudoti šypsenėlių
Atsakyti

Nesuprantu, ar tik man pasikeite SM - melsva su snaigem

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Para,tu gal į naują versiją nuėjai? bigsmile.gif
Reikalų mieste,o koks oras važinėjimuisi. ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Panašu kad į nauja smile.gif

Nesupratau koks oras lauke, lyja o jau slidumas visur vos nosim per kiema nepraariau fear.gif

Sveikos
Atsakyti
LAbukas

Saulyte kuo graziasuiai sviecia biggrin.gif

Aga,pastebejau,kad sypseneliu is telefo neina idet..Bet gal cia laikina... Is kompo va isideda mirksiukas.gif
Atsakyti
BJ, pasirodo, kad turi problemu su senukais galima ir taip juos "apraminit":

Na as irgi neturiu rasytojos gysleles,todel parasysiu paprastai.Pries kelis metus kreipiausi i Aruna pagalbos gryzusi is kitos salies atostogu.Dirbu seneliu slaugoje,ir slaugau mociute,kuri serga senatvine demecija(silpnaprotyste).Ji budavo labai nerami,istisa diena plodavo rankomis,o po tokios dienos,vakarais dar ir pati jausdavau nerima,ir besibaigiant atostogom,as pasiskambinau Arunui,paaiskinau visa situacija,o jis paklausias tos mociutes varda,per atstuma,nezinau kaip paziurejo ja,apibudino,kas kaip yra,ir pasake,kad ja truputi"patvarkys" ir ji taps ramesne.na as aisku patikejau,kadangi Arunas buvo padejas mano sunui,del stuburo isvarzos,kurios po to nereikejo operuoti,bet nemaniau,kad taip greitai viskas ivyks.Po keliu dienu paskambino mano kolege,ir pasake,kad musu priziurima mociute ramesne pasidare,ir labai retai ploja rankomis,o,kai as nuvykau pati,po savaites ir visai nustojo ploti.Gal kam pasirodys ir juokinga,bet patikekite,dirbant su tokiais ligoniais yra tikrai nelangva,kai turi buti su jais nuo ryto iki vakaro,kai jie krecia kokias nesamones.Tai esu labai dekingaJums Arunai,labai palengvinote man darbo salygas smile.gif))

čia iš fb to žmogaus mirksiukas.gif , jei rintai kuriai įdomu duosiu kordinates mirksiukas.gif
Atsakyti
O kas čia juokėsi, kad ekstrasensus žiūriu?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 24, 10:59)
BJ, pasirodo, kad turi problemu su senukais galima ir taip juos "apraminit":

čia iš fb to žmogaus  mirksiukas.gif , jei rintai kuriai įdomu duosiu kordinates  mirksiukas.gif

mano baba ramiakas mirksiukas.gif Parėkė dvi savaites ir dabar pas mus viskas gerai ax.gif . Tuo metu, kai jai blogai buvo, tai bile kuo būčiau įtikėjus, kad tik padėtų biggrin.gif

Pas mus nuo ryto buvo saulėta ir gana šilta, išvaliau vieną langą ir gatvę išlaviau, išvarėm apsipirkti, galvoju parvažiavus pabaigsiu kitą langą ir sodelį lapus sušluosiu. Tai snigti pradėjo blink.gif , tai baigsiu ryt, neužilgo varysiu toliau dirbti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 24 vasario 2017 - 14:10
QUOTE(Merii @ 2017 02 24, 11:21)
O kas čia juokėsi, kad ekstrasensus žiūriu?

nu aš nesijuokiu, svarbu padeda mirksiukas.gif , o su tuo žmogum teko dirbti kartu tik kitoj sferoj biggrin.gif tada niekas net nepagalvojo kokių jis galiu turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mane tai db juokas ima, kiek esu įtikėjus visokiomis aferistėmis. Nėra ko kaltinti, pati dūra.
Ir per ekstrasensus visokių yra, kur jau ten atsirinksi.
Kai žmogui blogai, jaučiasi vienišas, tai ir naudojasi.
Manau, kuris nori padėti, atlygio nereikalautų. Čia ne darbas, o d. dovana.
Atsakyti
Laba, buvau netyčiom naujoje versijoje atsidūrusi, bet parėjau į senąją biggrin.gif

telefone deda šypsenas, bet reikia "nueiti" į "Rodyti viską"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 24 vasario 2017 - 15:49
Labas,
sedziu snd. masinoj, skambutis. Atsiliepiu popikciai, o cia mano nauja virsininke skambina. Tuoj pakeiciau balsa i malonu biggrin.gif Ale tokia geranoriska, maloni, prasiau mano viena dokumenta nusiusta paziureti ar gerai parasiau. Sake paziures ir pirmadieni paskambins. Senoji sefe jau but velniu atrasius, kaip as galejau to nezinot. Naujos valdzios atejimas i nauda man. Sake skambint bet kokiu klausimu. Likau maloniai nustebinta. biggrin.gif
Atsakyti