Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Maniškis norėjo,kad dičkis susidomėtų naujovėmisir apsirgo programavimu,nuo mažens. biggrin.gif Mes vieni pirmųjų klienų buvome mūsų kabelinės.Žinote kiek kas mėnesį mokėjome už internetą pradžioje-230 litų. bigsmile.gif Kai 20 metų šventė mūsų kabelinė,gavome firminį puodelį. biggrin.gif mirksiukas.gif
Aš pradėjau nuo mama.lt,paskui tavovaikas,mamosdienoraštis.Mama.lt buvo mūsų labai faini kompanija,dar dabar kartais susibėgame,ten jau tikrai bus koks 12-13 metų.Tada prasidėjo mama.lt perversmas,perbėgome į supermamas.
Mane tai čia flora ir fauna domino,paskui mezgimas........kaip
maniškis sako čia visada rasi atsakymus į visus klausimus.
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2017 02 21, 21:29)
Kam žiūri tuos niekus?

Na bet čia mano gimtame mieste tokie dalykai ir žudikas kiek supratau vaikšto laisvėje, vargšės Kauno Marios tapo kapinynu unsure.gif
Gerai, kad laikraščiai nerašė.
Vakar stotelėje prie Savanorių bankų priešais baldų PC visas suoliukas krauju paplūdęs.., tiek kraujo nebuvau gyvenimę mačius
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 02 21, 21:53)
Na bet čia mano gimtame mieste tokie dalykai ir žudikas kiek supratau vaikšto laisvėje, vargšės Kauno Marios tapo kapinynu  unsure.gif
Gerai, kad laikraščiai nerašė.
Vakar stotelėje prie Savanorių bankų priešais baldų PC visas suoliukas krauju paplūdęs.., tiek kraujo nebuvau gyvenimę mačius

Meri, visur tas pats, tik nevisada viešinama
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Va Ate sako nežiūrek, neskaityk, va šiandien ryte anksčiau išbudau sakau pažiūresiu kas pasauly dedasi, delfi paskaitysiu iš kart straipsnis kur kažkas kažka padūrė, nu galvoju einu į sm čia tai tikrai nebus kraujo, kur tau ilendu į šita temelę jau Merri aprašius suoliukus krauju plustancius.,..tai va tokia ta dienos pradžia bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif

o pusryčiai geri biggrin.gif, iš pradziu net nesupratau, kad čia viena nuotrauka , galvoju gal Ingridos vaikai cia atsiunte kokius vaizdus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 22 vasario 2017 - 08:03
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 22, 08:01)
tokia ta dienos pradžia  bigsmile.gif

atleisk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 02 22, 11:16)

nu čia dabar nera del ko atsiprašineti, gi toks gyvenimas mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mus lija antra diena, nykoka, gerai, kad bent šilta. Kepu kukulius orkaitėje su ryžiais, po pietų lėksiu kolegės aplankyti, su jos dieduku susipažinti. Patingėjau vakar pyragą iškepti, nuėjau į kepyklėlę, paėmiau dviejų rūšių po truputį, plyn virš aštuonių eurų sumokėjau blink.gif
Atsakyti
pas mus saules irgi niema smile.gif
Atsakyti
Labas,
baikit baisybes rasyti, nes as 6val. is namu istipenu, keliuosi 5 rolleyes.gif
Vyras babuliuka priziuri geriau uz mane. Grizau pirma diena, mama sako"nuostabus zmogus wub.gif Cia toks ivertinimas svaresnis nei aukso medalis Olimpinese zaidynese.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba,

Turėjau tikrintojus iš Vilniaus. Nors žmonės nebaisūs, bet įtampa daro savo, pavargau ax.gif Tikrina kas netingi unsure.gif
Atsakyti