Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Laba 4u.gif
Jo, jau namie, dirbu mokykloje toliau ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ką savaitgalį merginos?
Noriu į miesto gimtadienį nuo pietų pakliūti.Tik mb ar užteks kantrybės pavaikščioti?
Lyžuka,nebe sisakai gėlių?Man liga.Užsisakiau pas Sandrą dar senovinių 5 rožes.Reikia paruošti žemę.Jau reikia skirstyti kitas gėles.Reikia sukelti visas ežiuoles į vieną vietą.Spalį ateis svogūninės gėlės.Na krokus bandysiu į pievą sukišti. ax.gif Mokvežoje apsilankius paSTOVIAI PILNA MAŠINA. blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
BJ,o kur tavo dukrytės?LT?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 11 rugsėjo 2024 - 07:28
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Oho BJ, sveika sugrįžus, pasirodo ir čia gyvenimas vyksta wub.gif

Mano padangėje nieko naujo, gėriuosi gražia rudens pradžia ir savo gėlynais bei katinais, kuriu dabar turiu visus 7, bet vienas svečias kita savaitę dukra pasiima atgal smile.gif. Ir iš tu 6 3 mano iš prieglaudos, tris paemus mažyčius katukus iš prieglaugos globai svoriui prisiauginti ir poto skiepins ir bandys kažkam pasiūlyti smile.gif , taip pat turiu šuniukąirgi globai, va į kokia naują gyvenimo sferą persimečiau biggrin.gif

Atsakyti

Labas rytas.
Pas mus tai gedulas,mano globojamas Levukas paliko į katinų roją išėjo.Mačiau,jau,kad serga,ateina jau tik konservus katinų valgo,šonai įkrito.Ir numirė,pas seną šeimininkę,nors maitinome tai mes.Ir nuo kirminų ,nuo blusų nupirkau viskas liko.Kaimynė atėjųsi ir pasakė,kad nebėra.
Lankosi dabar juoda katė,maitinu,tik neprisileidžia artyn.Mačiau vakar iš laukų katę pasigavo,nusinešė.Tai pas ją ten veisiasi be proto,jau dabar pati nesusiskaičiuoja,virš 10 sako. bigsmile.gifvartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 rugsėjo 2024 - 07:35
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti