Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 21, 14:20)
O Ingrida su Bj senbuves  unsure.gif

senos tarkos jau tongue.gif Pasisekė, neteko man čia jokio gyvatyno sutikti biggrin.gif , matyt pramiegojau kažką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 02 21, 15:22)
O mane jau ir pamiršai, ania?  rolleyes.gif  tongue.gif Norit nenorit teks ir sumanim švęsti  ax.gif

Labukas

nepamiršau iš kart mačiau kad 2008 prisiregistravus, bet kažkodel susišvietė biggrin.gif, kad mes su Giega 2007 bis.gif
Atsakyti
Tai ką, balių ruošiam biggrin.gif
Švęsim temos egzistavimą bigsmile.gif
Atsakyti
Aš kažkada čia buvau užėjųsi,Ogista dar prisiminė,paskui kažkaip nukrypau. ax.gif
Mes savaitgalį paskaičiavome,internetą įsivedėme 1995 metais.Bet taip jame dar nieko nebuvo lietuvių kalba. ax.gif Atsimenu Mano namai žurnlą pasklaidydavau,daugiau nieko nerasdavau.Dičkis mokėjo jau angliškai tai tas dar rasdavo kažko. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 21 vasario 2017 - 18:32
Pamenat, visada pirmą į temą katiną įleisdavome biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,tai jūs švęskit,o aš už svečią pabūsiu,bile tik yra ką švęst,dainuot patinka,śokt ką nors sušoksiu manau linksma bus.
Mane sm uzkrėtė meile rožėms ir ne tik.
Atsakyti
LAbukas

Ogo,Ingrida,kaip senai intika turit bigsmile.gif Mes tuo metu nei apie kompus,nei apie internetus ne nesvajojom...Pirma kompa pirkom,o ir interneta jau UK isivedem..

KAda SM prisiregistravau ne nepamenu taip biggrin.gif Atsimenu,kad drauge labai prigyre..O ir ieskant kokios info,pirmoj eilej SM ismesdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 02 21, 19:32)
LAbukas

Ogo,Ingrida,kaip senai intika turit bigsmile.gif Mes tuo metu nei apie kompus,nei apie internetus ne nesvajojom...Pirma kompa pirkom,o ir interneta jau UK isivedem..

KAda SM prisiregistravau ne nepamenu taip biggrin.gif Atsimenu,kad drauge labai prigyre..O ir ieskant kokios info,pirmoj eilej SM ismesdavo biggrin.gif

va, būtent, dauguma taip ir papuolė čia, ką be pagooglindavai ir išmesdavo SM biggrin.gif man išmetė, kai teises laikiau tongue.gif
Atsakyti
Man dukra užrodė, tik ilgai pogrindyje skaitinėjau, kol drįsau rašyt. Dar užtruko kol radau su kuo draugaut, nes tuo metu vyresnių vienetai buvo, ne tai, kad dabar.
Atsakyti
Cha,o as pirmiau ateinu i kokia tema,paskui jau ziuriu,patinka man ten ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Nu jau kokią baisią istoriją šiandien narplioja Gordijevas, po jos bijosiu būt viena fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 02 21, 21:23)
Nu jau kokią baisią istoriją šiandien narplioja Gordijevas, po jos bijosiu būt viena  fear.gif

Kam žiūri tuos niekus?
Atsakyti