Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Para @ 2017 02 20, 14:36)
abu "sugulovai" su ragais  rolleyes.gif Pas mane kudlotos mintys  ax.gif

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Laba aciuks.gif ir as dar nekepus tų keksiukų ale galvoju jei į kokuą formikę tą masę sudėt tai gautūs vienas didelis keksas ax.gif neturiu mazų formelių.Sestadienį toks liuks oras buvo su diedu grēbojom pašalius,nu uz tvoros tiek prikakoję visokie sunys,sniegas nutirpo viskas islindo.
Atsakyti
Labas
priimkit ir mane i nekepusiu buri 4u.gif
Atsakyti
Tuoj pasirodys,kad nekepusiu yra daugiau,nei kepusiu tuos keksiukus-varsketukus biggrin.gif biggrin.gif

Burbuline,as bandziau vienoj formoj kept,valgoma,bet ne taip skanu kazkodel...KAi po viena kepi,tai jie tokie apskrude is visu pusiu,o kai formoj,tai toks slapias blynas gavos...

Kepk paprastai skardoj po sauksta padeliojus mirksiukas.gif Bus blynukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš galvojau plamai ar kepant keksiukus dedate popieriukus?Aš tų varškėtukų irgi nekepus. ax.gif
Atsakyti
Norėčiau ko išsikepti, bet kai kam namie bliūdas prie lubų prikaltas, tai nėra kaip, o vienai sau nemoku. Tenka tenkintis šokoladu.
Ryt pas sesę einu, tai prišers biggrin.gif O tai skambina ištisai,nori naują skalbialkę, mobilų parodyt. Dar lempa akvariume nešviečia, bijo pasukt, įtariu, kontakto nėra. Ir šiaip anūkas paaugo, parodys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 02 20, 18:10)
Tuoj pasirodys,kad nekepusiu yra daugiau,nei kepusiu tuos keksiukus-varsketukus biggrin.gif  biggrin.gif

Burbuline,as bandziau vienoj formoj kept,valgoma,bet ne taip skanu kazkodel...KAi po viena kepi,tai jie tokie apskrude is visu pusiu,o kai formoj,tai toks slapias blynas gavos...

Kepk paprastai skardoj po sauksta padeliojus mirksiukas.gif Bus blynukai mirksiukas.gif

ai, aš kepiau tokioje keksinėj skardelėj, visai neblogai išėjo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2017 02 20, 18:25)
Aš galvojau plamai ar kepant keksiukus dedate popieriukus?Aš tų varškėtukų irgi nekepus. ax.gif

namie turiu tokią keksiukų formą iš silikono, tai nei tepu, nei popierių tiesiu. Puikiai išsiima viskas iš silikoninių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 02 20, 21:15)


namie turiu tokią keksiukų formą iš silikono, tai nei tepu, nei popierių tiesiu. Puikiai išsiima viskas iš silikoninių ax.gif

Pas mane irgi yra kelios silikoninės,sujungtos po 6-8 ir15 po vieną,bet aš dedu popieriukus,patogiau iškarto dėti ant stalo. ax.gif
Dieve,kaip laikas bėga,vienoje grupėje forumo šią savaitę dešimtmetį švenčiame.Įdomu kiek čia metų temai? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 02 20, 22:17)
Dieve,kaip laikas bėga,vienoje grupėje forumo šią savaitę dešimtmetį švenčiame.Įdomu kiek čia metų temai? mirksiukas.gif

Irvel gal žinotų bigsmile.gif Dešimt tai tikrai, nes aš nuo prisijungimo joje bablatuoju savo senatviniu marazumu. Gerai, kad ponios neišspyrė lauk ax.gif , nors buvau ne sykį pasiplovus, kai buvo susirinkęs gyvatynas biggrin.gif
Ale ir daug ko išmokau SM wub.gif , dėl ko esu šiam forumui dėkinga 4u.gif
Atsakyti
aš tai apie gėles čia kiek sužinojau ir galima sakyt ju liga tik sm deka susirgau smile.gif

Ale tai žiuriu čia net mes tryse :Merri, Giega ir aš svesim po 10-tuką šiemet:)
O Ingrida su Bj senbuves unsure.gif

ai nusiskaičiavau tongue.gif, teks tau Merri vienai šiemet švest, mes kitu metu palauksim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 21 vasario 2017 - 14:21
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 21, 14:20)
aš tai apie gėles čia kiek sužinojau ir galima sakyt ju liga tik sm deka susirgau smile.gif

Ale tai žiuriu čia net mes tryse :Merri, Giega ir aš svesim po 10-tuką šiemet:)
O Ingrida su Bj senbuves  unsure.gif

ai nusiskaičiavau tongue.gif, teks tau Merri vienai šiemet švest, mes kitu metu palauksim biggrin.gif


O mane jau ir pamiršai, ania? rolleyes.gif tongue.gif Norit nenorit teks ir sumanim švęsti ax.gif

Labukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 21 vasario 2017 - 15:22