Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2017 02 19, 18:07)
Iseis iseis biggrin.gif VA net Delfy tas receptas idetas biggrin.gif
http://www.delfi.lt/...i.d?id=73781778

gavosi perfect, su kolege pririjom, ir baba sušveitė, net lėkštė išlaižyta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Para @ 2017 02 19, 18:35)
Kaip sveikata?

Laba

kaip kada, būna labai silpna, būna geriau. Pilvą, nugarą paskauda, spaudžia krūtinę. Rytais spaudimas būna 140/6 an1 6e6tadien5 vis1 diena su 160. Kaip nekeista, judant būna daug geriau, sėdint ar gulint spaudžia. Bet smarkiau pajudėti ir pavaikščioti nelabai išeina. Vakarais vėl būna geras 110-115/ 75. Beliko trys ssvaitės, dienas skaičiuoju. Vakar dukrą išleidau, ryt kolegė jau išvažiuos, liūdna bus unsure.gif
Atsakyti
Sakiau,kad geri jie gaunas mirksiukas.gif Ir kas svarbiausia-mazai terliojimosi mirksiukas.gif Kepsiu ir as siandien vakarienei mirksiukas.gif

O kaip dukrai?PAtiko?Ar ne pirma karta ji atvaziuoja pas tave?O pas ta dieduka dar tvarkaisi?I LT grisi,o kada vel atgal i DE?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 02 19, 19:38)
Sakiau,kad geri jie gaunas mirksiukas.gif Ir kas svarbiausia-mazai terliojimosi mirksiukas.gif Kepsiu ir as siandien vakarienei mirksiukas.gif

O kaip dukrai?PAtiko?Ar ne pirma karta ji atvaziuoja pas tave?O pas ta dieduka dar tvarkaisi?I LT grisi,o kada vel atgal i DE?


kur jau nepatiks, juk pas mamą noriis pabūt, atrodo tik tris savaites ir parvažiuoju, bet vistiek vaikui graudu. Ir man dabar dar sunkiau, kai būni ir nematai, kažkaip ne taip skauda. Nu bet nieko, piniginę paplonino mamas neblogai biggrin.gif ir plius šeima paorganizavo kelionių, pažadėjo jei vasarą atvažiuos, dar į Paryžių kelionę ax.gif
Tvarkausi, penktadienį abi su dukra buvom abiem vienodai sumokėjo biggrin.gif parvažiuosiu mėnesiukui ir atgal vėl. Pakeis kolegės giminaitė, jei gerai seksis, tai gal ilgiau pabus. Tada ir aš namie pabūsiu, bet pirmas kartas, truputį bijo ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

o tie ala keksiukai kai kepat netiesiat popierines formeles dar i pačia keksiuku skarda?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 20, 08:07)
Sveikos smile.gif

o tie ala keksiukai kai kepat netiesiat popierines formeles dar i pačia keksiuku skarda?

Aš dedu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 02 20, 08:10)

A čia matau visos išbandę tik aš viena atsilikus biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 20, 05:07)
Sveikos smile.gif

o tie ala keksiukai kai kepat netiesiat popierines formeles dar i pačia keksiuku skarda?

Pirma karta kai kepiau,dejau..Bet man prilipo prie popieriuku tie varsketukai,nenusilupo graziai,puse skonio ant ju liko...TAi dabar tik formele aliejum istepu ir viskas graziai issiima...Vakar as irgi juos kepiau biggrin.gif Esu nusipirkus tokiu kokosiniu miltu...Bandziau blynus kept,nesigavo...O va i tuos keksiukus visai gerai buna mirksiukas.gif Skonis toks kokosinis lieka biggrin.gif

Atsakyti
nu įkalbejot vakare kepsiu smile.gif
Atsakyti
Kepk kepk,pamatysi,kaip skanu ir greita mirksiukas.gif

PAs mus siandien +17 tongue.gif NArcizai zydi mirksiukas.gif Zole pjaut jau reikia...Reiktu jau ir kabancius vazonus pertvarkyt,bet ten prikaisiota visokiu pavasariniu gelyciu,lai tos prazydi,tada versiu viska lauk ir kazka naujo sodinsiu.Bet cia koki kova biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 20, 08:07)
Sveikos smile.gif

o tie ala keksiukai kai kepat netiesiat popierines formeles dar i pačia keksiuku skarda?

aš kepimo popierių tiesiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 02 20, 13:33)
Kepk kepk,pamatysi,kaip skanu ir greita mirksiukas.gif

PAs mus siandien +17 tongue.gif NArcizai zydi mirksiukas.gif Zole pjaut jau reikia...Reiktu jau ir kabancius vazonus pertvarkyt,bet ten prikaisiota visokiu pavasariniu gelyciu,lai tos prazydi,tada versiu viska lauk ir kazka naujo sodinsiu.Bet cia koki kova biggrin.gif

aš vakar irgi kiemelį apsižiūrinėjau, mačiau jau kalasi kelios saulutės iš po žiemos. Eisiu po kavos lapus nuo žiemos sugrėbsiu, pas mus jau irgi antra savaitė virš dešimt šilumos, peržiūrėjau bent iki mano išvažiavimo taip šiltai ir laikysis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 20, 08:29)
A čia matau visos išbandę tik aš viena atsilikus biggrin.gif


ir aš atsilikusi tongue.gif Tai jau kompanija ax.gif

Laba
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2017 02 20, 07:36)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.


Aš įsivaizduoja, kad padėjus galvą ant tos pagalvės, visai geras vaizdas turėtų būti - abu "sugulovai" su ragais rolleyes.gif Pas mane kudlotos mintys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 20 vasario 2017 - 14:38