Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

tada jau sunkiau, neturi ko paprašyt, kad pabutu p[rie jos kol sulakstysi?
Atsakyti
gal vyras pirmadieni iseigine issiprasys. Siaip tai jis antra savaite atostogose, bet vis paskambina ir kviecia dirbt. Du is jo darbo norejo atostogu, tai tu neisleido, o maniski besispyriojanti isvare bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 02 17, 10:12)
Labas rytas,
Meri, tai jeigu tau tas darbas kioske vilioja, tai eik ir dirbk  mirksiukas.gif svarbu, kad patinka. Man labiau patiktu trolika vairuoti, veiksmo daugiau rolleyes.gif

Ne vilioja, tiesiog įvertinu savo galimybes ir tiek.
Troliui gal jau per sena, o be to ir prastai matau, net nežinau ką daryti. Neturiu sveikatos, nugara kaip iš vientiso kaulo nuo vaikystės, svorių nepakilnosiu be dejonių, kojos gyvenimo išvargintos, skausmingos, vienžo, kur reikia fizinės ištvermės, nepajėgsiu.
Sesuo ir puskė vairuoja trolius, bet jos jau nuo jaunystės, įpratusios mastau.gif
Gal kur įdomiau gausiu pasiūlymą, kažkaip su tuo kiosku man kaip ir nelemta, vis kažkas koją pakiša, čia jau būtų paskutinis variantas, jei D. visai nepagailėtų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jau ir aš BJ pasigendu.Gal visai blogai su sveikata? 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas
na pagaliau ir man labas isauso biggrin.gif
Toki kosmara susijusi su darbu sapnavau, kad migom is lovos sokau, kad nebutu sapne pratesimo.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 02 18, 09:47)
na pagaliau ir man labas isauso biggrin.gif
Toki kosmara susijusi su darbu sapnavau, kad migom is lovos sokau, kad nebutu sapne pratesimo.

Imk mieloji 4u.gif
Darbą ir aš sapnavau, geriau nereikia ax.gif
Tiek cv prisiunčiau, tyku kaip kape. Šią savaitę aplamai nieko naujo neradau.
Urmo bazėje jau kokių gražių dirbtinų gėlių kompozicijų mačiau, kad negalėjau akių atitraukt. Ot, floristai kaip ištobulėjo.
Atia, gal matei, ir mūsų klinika panašiomis pasipuosusi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar tokia graži dien buvo,šiandien jau subjuro.Mažąją išleidinėsiu,tai kepinių,virimo diena.
Vakar dar sodyboje pabuvojome,sunervino viskas gerai peržiemojo,tik kabelis nukritęs nuo stulpo.MB liepiau elektrikams skambinti,mes tai jau tikrai neliesime. ax.gif Jaučiu gal apledėjo,ar nuo sniego neatlaikė,daugiau viskas ramu,tik kurmiai karaliauja. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas
vajazau, kokie pusryciai wub.gif
prabudau 5, matyt organizmas treniruojasi, kad man reiks taip anksti keltis biggrin.gif
Po pietu vaziuosim anytos su katinu atsivezt. Vaiksciojau visa ryta ratais apie babuliuka kaip cia ta naujiena tinkamai pranest ax.gif Pranesiau, nenudziugo. Reikejo ant smugio kruva priezasciu sugalvot kodel taip reikia. Nemegsta babuliukas kitu babuliuku tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 02 19, 10:51)
Labas
Nemegsta babuliukas kitu babuliuku tongue.gif

visur tas pats, pas mus pradzioj dar neblogai, o paskui jau prasideda duel.gif
Atsakyti
kepu Giegos varškėčius, nežinau kas gausis, kol kas vaizdas nekoks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 02 19, 14:51)
kepu Giegos varškėčius, nežinau kas gausis, kol kas vaizdas nekoks unsure.gif

Iseis iseis biggrin.gif VA net Delfy tas receptas idetas biggrin.gif
http://www.delfi.lt/...i.d?id=73781778
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 02 19, 17:51)
kepu Giegos varškėčius, nežinau kas gausis, kol kas vaizdas nekoks unsure.gif


Kaip sveikata?

Laba
Atsakyti