Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pirksiu šiemet visus daigus,pasaulio pabaiga,neužsiauginau pomidorų.Daug nesiruošiu beauginti.Vieną šiltnamį apsodinau braškėmis,jau žydi,kitą melionais,dumpūnėmis paleisiu,liks du šiltnamiai.Užteks,į tugų kažin ar bevešiu? ax.gif
Atsakyti
4 šiltnamiai blink.gif blink.gif blink.gif , cia kada reikia spet juos apeit irsveikatos turet , ar kokia laistymo sistama yra Ingrida? Aš vakar apie 16 jurginu pasodinau ir tai jau vakare nežinojau vietos kurios neskauda biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Lyžuka,toninė bačka šaliai šiltnamių stovi.Vienas šiltnamis ramu,braškės.Dar vieną užleisiu melionais,dumplainiais.Na ką liks du pomidorų,paprikų.Gal kokią vynuogę galvoju kur nors įkišti?Nors gauname dabar vynuogių sočiai už dyką, vynui,tik išrinkti reikia. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Kuo mergaitės čia gyvenate ? smile.gif

Ingrida man vis iš galvos neišeina tavo 4 šiltnamiai biggrin.gif, o jie stikliniai ar pleveliniai ? Nereikia kas met perdengti? bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Baik Tu Lyžuka,stovi jie plėveliniai kaip įkalti. ax.gif Prikrauti jie dabar visokių dėžių gėlių,vazoninės išneštos iš namų. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Paskutinis mėnuo pavasario ir birželį baigiasi mokslo metai, suku galvą, kur per vasarą padirbėti ax.gif
I darželį, kaip ir nelabai noriu, pailsėti nuo vaikų norisi, galvoju gal išlėkti kažkur rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
BJ,o kada atostogos? bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Lbas rytas.
Sėdžiu išdažyta galva,ruošiuosi kelionei.Nors tiek darbų buvau prisiplanavųsi.Sūnus patvarkė,kad paiilsėčiau.Bent siūlų pasiimu suknelę pradėsiu,gal per vasarą kitai vasarai nusimegsiu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 04 30, 06:46)
Labas rytas.
BJ,o kada atostogos? bigsmile.gif

pradinukams 06.09
sveikos 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
BJ,kada Tau atostogos?Ji vis dirbti,dirbti......... bigsmile.gif
Atsakyti