Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Spaudimas, Lyzuka
kiek tu ten sakei kaptoprilio per para galim duot?
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 02 17, 08:43)
Taip, dar ir visą kitą savaitę.

Gundai nuvažiuot?
Kaip ir nieko nereik, gal nebent narcizų, bet gal šiemet apsieisiu. Pernai mandrų prisodinau ir kas iš to, visi supuvo, gaila pinigų.

bent internete, tai iš svogūniniu nieko nojus dar nepaskelbes, o narcizai ir pas mane neauga, dar skaičiau kažkur kad labai išplito kokia natcizine muse, kuri juos labai suvalgo unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(sapniukass @ 2017 02 17, 09:01)
Spaudimas, Lyzuka
kiek tu ten sakei kaptoprilio per para galim duot?

MAn šeimos gydytoja sake kad jis veikia dvi valandas tik ir neperdozuosi jo, tai esmej kas 2 val gali ir duot, mano mama tai ir po dvi jo geria.

ant lapelio turi but surašyta dienos normos , dar pažiurek

O koks spaudimas? Ar daugiau nieko negeria nuo jo? Norvascas gerai, jo 1 tablete veikia visa para ir tolygiai mažina spaudima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 17 vasario 2017 - 09:21
dabar 170/82/82
ryte 185 buvo, vos ant bio tuliko nutempiau, apie toleta snd. kalba neina. Dar tas darbas nuo pirmadienio, isvaziuot, palikt.
Atsakyti
auštas jau, o ji pastoviai ko nors negeria nuo spaudimo?
Atsakyti
vakare geria prenes
dabar 159 virsus
bet tokie visokie dalykai kaip ismusa mane is pusiausvyros, rankos drebet pradeda. Trydas as sioj vietoj mirksiukas.gif Zinau, kad su saule negyvens, bet
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 02 17, 09:36)
vakare geria prenes
dabar 159 virsus
bet tokie visokie dalykai kaip ismusa mane is pusiausvyros, rankos drebet pradeda. Trydas as sioj vietoj mirksiukas.gif Zinau, kad su saule negyvens, bet

reiškia jau priprato prie tu vaistu, prašyk šeimos gyd., kad arba keistu ar kokius papildomai skirtu

o kada matuoji spaudima/ Aš tai kas vakarą
Atsakyti
kai namie, tai kas valanda ar truputi reciau,
reiks prasyt daktares, kad pakeistu.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 02 17, 09:59)
kai namie, tai kas valanda ar truputi reciau,
reiks prasyt daktares, kad pakeistu.

tai per dažnai matuoji dabar skaičiau, kad toks daznas matavimas kenkia senu žmoniu kraujagyslems , jas pratampo ir gaunas didesne insulto rizika unsure.gif , nu čia taip rašo, kad ne dazniau 1-2 kartus į diena reiktu matuoti
Atsakyti
Labas rytas,
Kam nelabai labas, tai 4u.gif

Meri, tai jeigu tau tas darbas kioske vilioja, tai eik ir dirbk mirksiukas.gif svarbu, kad patinka. Man labiau patiktu trolika vairuoti, veiksmo daugiau rolleyes.gif Uz manikene ačiū mirksiukas.gif

Sapniuk, gal mama skysciu mazai geria, kraujas nesutirstejes? Gal del ko susinervino? Kad tu iseini i darba gal supanikavo?
Atsakyti
krauja skystinancius duodu, del darbo tai aisku pasinervuoja. Skysciu labai nenori, viskas turi but saldu, paprasto vandens net nesiulyk.
Aciu, Lyzuka, tada reciau matuosiu. As is tos baimes, kad iskart neuzkiltu biezboznai.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 02 17, 10:35)
krauja skystinancius duodu, del darbo tai aisku pasinervuoja. Skysciu labai nenori, viskas turi but saldu, paprasto vandens net nesiulyk.
Aciu, Lyzuka, tada reciau matuosiu. As is tos baimes, kad iskart neuzkiltu biezboznai.

o ji pati sugebėtų pasiimt vaistus ir išgert? , na mano mama tai jaučia kai pradeda galvoj ūžt ar prie sprando spaust, tai nieko nelaukus išgeria to kaptoprilio. Jei taviškė tą savijautą suprastu ir sugebėtu pati vaistus kur šalia padėtus paimt tau bus ramiau
Atsakyti
neiseitu jai taip, as pagal pozymius matau arba raudonas veidas, isbalus ar rankos dreba.
Vat reik iki infekcines puse km. nueit plauciu svietimo rezultata pasiimt ir negaliu, bijau palikt viena, kad nesistotu, negriutu ar dar kas...
Atsakyti