Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Su švente 4u.gif
Pas mus ryt nedarbo diena, įmonė dirbs šeštadienį. Žemė įšalusi, visi darbai stovi, darbininkai nemokamose atostogose išvaryti.
Db gavo užsakymą protingą namą elektrifikuoti. Manau įdomu bus. gaila, kad man jau neteks prie to prisidėti. Čia jiems pirmas užsakymas toks.
Atsakyti
Labukas

Merii,bet tai gal dar ir neatleis taves mirksiukas.gif Nebent pati nebenori ten dirbt 4u.gif 4u.gif O parduotuvej gi irgi nereikia visa diena stovet mirksiukas.gif Nu nebent ten labai judri parde ir tiesiog nera kada prisest..
Atsakyti
Jei neatleis, dar likčiau, bet nieko negali žinoti, gyvenimas lb sudėtingas, o mes tik smiltelės jame.
Su malonumu pažiūrėjau Modni prigovor wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 02 15, 21:33)
Kažkaip įsivaizdavau, kai mirštu ir mano kūnas puva.., sukrenta, vandeniuoja, skleidžia dvoką... Tikiuos, ne šarvos, o iš karto po lavoninės veš į kapus ir užkas. Nenoriu šarvonės  ax.gif
Nors kas žino, gal vaikai veš deginti.
Kažkaip vis apie išėjimą pagalvoju, kiek tai kainuoja šiais laikais? Neįsivaizduooju kainų.

uošvi palaidot kainavo 3 tukst eur ir nieko mandor, dvi dienos laikymo, mišios, duobe, eilinis karstas, gedulingi pietus, nežinau kur buvo galima pataupyt, esmej baisu kaip pelnosi visi iš zmogaus mirties, taip kad Merii kaip suprantu esi ne prie pinigo tai neskubek dar mirksiukas.gif

o jei rimtai teko buti laidotuvese tokiose kur ir aš norečiau but taip pašarvota,,,rimtai čia smile.gif, urna, rami muzika ir ten kur kryžius per kažka ten buvo rodomos nuotraukos iš žmogaus gyvenimo, aišku buvo ir tas kryžius ir kunigas ir bažnyčia, bet kokia šviesi nuotaiaka sklandė ore, beje laidojo ir ne jauna o 85 m senolę, visa tai ji pati buvo užsakius ir net nuotraukas parinkus kurias rodyt

einu su šunim na progūlianku smile.gif
Atsakyti
O kas neturi atsidėjęs, kaip tuomet tada?
Lyžuka, išlaidos įspūdingos.
Na gal pasitaupytų, jei be šarvonės, be kunigo, nes bažnyčion kaip ir neinu, girdėjau pas tokius jie nevažiuoja. Nors žmonės sako, kad ir pas lb tikinčius, jei gerai nesumoka, nesivargina. Taip, kad čia irgi mokama paslauga, kaip verslas gaunas.
Įkapių, galima paklode apvyniot. O kiek kapuose vieta kainuoja? Duobės iškasimas? Čia jau niekaip nesutaupysi.
Atsakyti
Oi matau aš kasdien tą virtuvę laiduotuvių. blink.gif Savininkas kokiomis mašinomis važinėja. bigsmile.gif Perpirko šalia dar vieną parduotuvę. bigsmile.gif Daugėja šarvojimo mašinų ir vis naujesnės. mirksiukas.gif Duobkasių-nešikų irgi daugėja brigadų.Šitas biznis ilgai dar neužsilenks. mirksiukas.gif
Viakams prisakiau,mane tik deginti(gal dar atpigs?),pigiausias karstas,niekas nematys,mažiau gėlių ,vainikų visai nerikia prie urnos.Paminklas susitaupo,rūbus galima nusimegzti,gal dar spėsiu?Mano teta,kol dar gerai matė nusinėrė rūbus. ax.gif
Atsakyti
Labas,
ateinu su svente pasveikint, o jos cia pagrabinius marsus groja blink.gif
PABLUDOT GAL, MUMS GYVENT IR GYVENT biggrin.gif
Su svente
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 02 16, 14:22)
Labas,
ateinu su svente pasveikint, o jos cia pagrabinius marsus groja blink.gif
PABLUDOT GAL, MUMS GYVENT IR GYVENT biggrin.gif
Su svente

Bludijam, bludijam nail.gif rev.gif

Ingrida, lobsta gal dar todel, nes, turbut, nesidomi VMI. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 16 vasario 2017 - 14:54
Pagrabai irgi gyvenimo dalis biggrin.gif
Gulinėju, kvietė gimtadienio švęst, bet... nepasikeliu. Nuo darbo skelbimų jau vimdo. Turėčiau sveikatos, eičiau valytoja ir būtų tiek žinių. Geriausias darbas LT. Už nieką neatsakai, galvojimo nulis, pralėkei su vėjeliu ir tiek žinių. Nors ir nedėkingas darbas, ypač, jei negerbia tavo darbo.
Kaimynė tris įmones valo, na, bet ji kaip raketa greita. Sakė geresnio darbo nėra. Aišku ir išsilavinimo jokio.

Giega, ar nesigaili parduotuvę pardavus? Pati sau viršininkė buvai. Negi taip blogai buvo? Ar kas reketavo?
Atsakyti

Nu jau ir as norejau rasyt-dar gyvent ir gyvent mirksiukas.gif Aisku,gali ir ryt kokia plyta ant galvos uzkrist,niekas nuo to neapsaugotas,bet ruost rubus pagrabams blink.gif blink.gif MAno mociute vis kasmet mirdavo,vis paskutines KAledas svesdavom..Ir taip 25 metus...Rubai irgi paruosti buvo,ir tris kart is mados iseje,pakeisti i naujesnius...

QUOTE(Merii @ 2017 02 16, 12:21)

Gulinėju, kvietė gimtadienio švęst, bet... nepasikeliu.

Giega, ar nesigaili parduotuvę pardavus? Pati sau viršininkė buvai. Negi taip blogai buvo? Ar kas reketavo?

Bereikalo neini-vis prasiblaskymas mirksiukas.gif

Ne,nesigailiu mirksiukas.gif KAi buvo gerai toje pardej,niekas ne minciu neturejo jos parduot mirksiukas.gif O kam dirbt i minusa??DAbar tu rytu europieciu pardziu ant kiekvieno kampo...Pries pora metu per duris atsidare lenku parde,prekyba krito praktiskai per puse...PAskui kitoj pusej grynai sekanti parde-rumuniska...NA ten dar tokia vos klibanti buvo,bet vistiek rumunai jau i ja eidavo,o ne pas mane...TAi dirbt 12h,kad uzdirbtum susimoket uz pardes nuoma,elektra,pardavejai atl ir viskas??O man??
PArde pardaviau rumunams..dvi skirtingos rumuniskos pardes per duris g.gif ir ka jie sau galvoja g.gif
Atsakyti
Oi prajuokinote,mano a.a. babytė irgi kaip mainiškis pamena vis sakė greičiau ženykitės jau silpna,jau silpna,o dar pragyveno kažkur irgi dar 25 metus.Keitėme irgi rūbus,išėjo iš mados. bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atidirbau kaip už tėvynę,iki pietų vainikai,po pietų namų kuopimas,pasodinau tris daigelius surfinijų,tegul šakojasi,užteks pasidauginimui,pasėjau salotas. ax.gif Prikepiau riešutėlių,pagaminau pyragą su varške,viskas mano vakaras,einu megzti. wub.gif
Atsakyti
Nesąmonė iš anksto ruoštis, geriau pinigą atsidėti.
Iš tikro man silpna ir norisi į vieną tašką žiūrėti, bet čia jau kita serija.
Noriu gerų ledų su graikiškais riešutais, bet ekspresmarkete tokių nebūna, o gaila. Gal ryt iki maksės nusigausiu, toje visko galima rast.
Sūnus susirūpino, sako, mama, kioske pilna šokoladukų, pusę algos ten paliksi biggrin.gif
Gal iš karto į konditerijos fabriką darbintis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 16 vasario 2017 - 16:49