Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(burbuline @ 2017 02 15, 14:42)
Neee,jis avinas,užsispyręs,laukia kad aś pradėčiau taikytis,o taip dažniausiai ir büdavo unsure.gif Ir bendrai kaip suprantu visai gerai jaučias,čia aš boba su savo marazmais kvailioju.Taigi tylim toliau. mastau.gif

Burbuline, o kas tu? Avinai karstakosiai, bet ilgai nepyksta, na gal g.gif

Laba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 15 vasario 2017 - 15:26
Aš žuvė tongue.gif Kantri ir gera,oi kaip cia pasakiau gerai apue save tongue.gif
Susinesiau is rūsio vazonus į šviesą su pelargonijom,blyn kiek isroviau nudziūvusių ar nupuvusių nesuprantu,neperliejau tai gal išdžiūvo mastau.gif matysiu kaip kiti krūmai augs gal pasidauginsiu,o ne tai pirkt reiks.Apstaciau kambarį loveliais,senis ims burbėt,o kur dar pomidorai prasidės,bus man blogai blink.gif
Atsakyti
Noresiu i pakabinamus vazonus fuksiju, grazu man jos, o ir sviesos daug nereikalaujancios.
Panasu, kad depresonas priartejo po velniu, kad ko neprisigalvociau, reikia mintis stipriai skiesti.
Atsakyti
Merri, nepasiduok blogom nuotaikom 4u.gif

Nu ka vakarojat bigsmile.gif
Atsakyti
O as vat sėdziu ir galvoju,jei atsilus orams ant kapu pasodint verbeną ir leist kerotis,kazi ji lepi?na suprantu,kad kai sausa reik nori nenori atvaziuot liet,bet jei taip normaliu oru į 2sav.karto uztektų ar geriau nerizikuot,gal kuri sodinus esat?
Atsakyti
Kelinti metai neatsidžiaugiame kapuose lobelijomis.Pamaišius su kitomis kapų gėlėmis,visai gerai būna,žydi visą vasarą ir jokios priežiūros. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 15, 18:33)
Merri, nepasiduok blogom nuotaikom  4u.gif

Kažkaip įsivaizdavau, kai mirštu ir mano kūnas puva.., sukrenta, vandeniuoja, skleidžia dvoką... Tikiuos, ne šarvos, o iš karto po lavoninės veš į kapus ir užkas. Nenoriu šarvonės ax.gif
Nors kas žino, gal vaikai veš deginti.
Kažkaip vis apie išėjimą pagalvoju, kiek tai kainuoja šiais laikais? Neįsivaizduooju kainų.
Atsakyti
Merii,nu ir mintys pas tave...Vyk tiktai,neprisigalvok nesamoniu 4u.gif 4u.gif
TAu gal atrodo lengviausia iseitis...O kaip paskui jausttis likusiai seimai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 15 vasario 2017 - 21:53
4u.gif
Atsakyti
Nesiruosiu zudytis, tiesiog pratinuosi prie to kas neisvengiama. Viskas su manim gerai. Dar sirduka uzauginti reikia. Kas juo pasirupins. Toks mazytis ir kvailiukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 15 vasario 2017 - 23:37
Laba, uzmiršau žadintuvą išsijungti doh.gif

lithuania.gif su 16-ąją
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 16 vasario 2017 - 07:30
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas. lithuania.gif
Atsakyti