Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2017 02 13, 12:35)
Labukas
Pagaliau ir pas mus saulyte lenda bigsmile.gif O tai praejusia savaite diena nakti su sviesom but reikejo mirksiukas.gif O ryt jau ir +15 rodo mirksiukas.gif Pavasaris biggrin.gif Jau ir zole kieme pjaut visai reiktu biggrin.gif

va šitas dalykas visai nežavi mane tongue.gif
gal reikia į kokias natūrines pievas persiorganizuot tongue.gif

skaičiau kažkur apie ekologini ar koki ten -inį darža, tai pasirodo balandos augančios tarpulysviuose pridengia daržoves nuo saulės kaitros ir aplamai labai papuošia daržą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 13 vasario 2017 - 12:43
Galvoji mus zavi biggrin.gif Tureciau lisna 1000sv,isdeciau trinkelem-paemei sluota ir nuslavei biggrin.gif Nrs as ir nepjaunu tos zoles,MB pjauna biggrin.gif Bet kartais kiek pribumbet reikia,kad nupjautu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 02 13, 12:44)
Galvoji mus zavi biggrin.gif Tureciau lisna 1000sv,isdeciau trinkelem-paemei sluota ir nuslavei biggrin.gif  Nrs as ir nepjaunu tos zoles,MB pjauna biggrin.gif Bet kartais kiek pribumbet reikia,kad nupjautu ax.gif

oho kainos trinkeliu, ar cia plotai pas jus ohoho, kažkad dejom toki ilga ruoža apie 5 m pločio ir 30 m ilgio ir tai pavertus i litus tiek nekainavo bigsmile.gif , bet aišku visko niešdesi, norisi ir žalumos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 13 vasario 2017 - 13:24
Lyžuka, įsigyk pora avių, nušienaus pievas. Va tik gėlynus aptverti reikėtų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 02 13, 13:24)
Lyžuka, įsigyk pora avių, nušienaus pievas. Va tik gėlynus aptverti reikėtų  bigsmile.gif

aš turiu neporą žąsu biggrin.gif, ale nemokytos gražiai nenupjauna, plius neskiria valgomo, nuo nevalgomo, pvz gėlynu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 13, 13:26)
aš turiu neporą žąsu biggrin.gif, ale nemokytos gražiai nenupjauna, plius neskiria valgomo, nuo nevalgomo, pvz gėlynu biggrin.gif


Taigi avys tobulesniai sutvėrimai, žinduoliai, beveik kaip mes umn.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 02 13, 13:51)
Taigi avys tobulesniai sutvėrimai, žinduoliai, beveik kaip mes  umn.gif  nail.gif

oi nea biggrin.gif, man avys tai kvailumo įsikunijimas, bandos jausmas ir begalinė visko baimė, o va žasys rimtos, ramios, tiesiog aristokratės visom prasmem , žasinai tai dar ir mandagūs yra biggrin.gif, ateina pasisveikint ir dar ranką pabučiuoja biggrin.gif
Atsakyti
Labas
tai tavo zasinai dzentelmenai ir buciuoja ranka, kuri juos maitina biggrin.gif
Mano vaikystes prisiminimai apie zasinus ir kalakutus, net gaidzius labai nekokie ax.gif Pas krikstatevius sie visi paukstukai manes labai nemylejo.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 02 13, 14:22)
Labas
tai tavo zasinai dzentelmenai ir buciuoja ranka, kuri juos maitina biggrin.gif


laba aistringai bučiuoja, net mėlynės lieka, tai aš stengiuosi išvengt šito malonumo bigsmile.gif ir mažiau kaišioti jiems tas rankas bigsmile.gif
Atsakyti
Lyźuka,tai mažu toki dzentelmena kalėdoms i namus galima pas tave užsakyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 02 13, 18:02)
Lyźuka,tai mažu toki dzentelmena kalėdoms i namus galima pas tave užsakyt bigsmile.gif

oi nea, nebent keisti i kitos viesles smile.gif, tik vienais metais teko 20 nupešt, baisu biggrin.gif, nors valgyt skanu smile.gif, o šiaip čia vyro biznis, perka, parduoda mainosi, kaiušinius siuntineja bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas
Atsakyti