Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 12, 11:40)
Merii o tau bus pajamos natūra priskaičiuota

Malkų vakar pirkom, teko rankeles pridėt, tai irgi raumenuku sužinojau kad turiu  bigsmile.gif

?

Kokias pirkai ir po kiek?
Atsakyti
Burbuline, siauteji ania? mirksiukas.gif kartais reikia profilaktiška hihihi.gif. Vyras šaunuolis del darbo, kad isdrįso pareikalauti kas priklauso.

Mes pernai malkas pirkom, bet tik dabar kurenti pradejo, dar senu buvo. Miskovezio apytiksliai 2, 5 metu uztenka. Tai ramu dabar dar 2 metus. Mes dabar tik berzines perkam.

Del raugintu kopustu gera mintis smile.gif

Dukra islydejau. Vakar koldunu pridarem, uzsaldem, dar lietiniu "priliejom".

Ziurinejausi ir as kurortan kokian vaziuoti. Nekyla ranka tokios kainos moketi ax.gif Labai brangiai atrodo blink.gif
Masaza tik uzsisakom, o svediskas stalas buna prie šaldytuvo rolleyes.gif Skupa esu unsure.gif
Atsakyti
Ką tu cia prusiautėsi,Para,dėmesio nekreipia irnesakyk.gif as bumbu,o jis tyli,tai kiek gali viena kalbėtis tongue.gif
Pamarinavau vistienos blauzdeliú pietums,pekina supjaustysiu ir bus gerai,nuo nervu nieko nenoriu unsure.gif
Atsakyti
Labas
ate, va man tas svediskas stalas ne i nauda, ten man viskas taip skanu buvo. Paskui pilvas kaip 4 menesy. Viena kart tik buvau Druskininkuos, vyras TV pirko ir savaitgalis buvo kaip bonusas. Bet mums kelione bais tolima. Man pirtys labiausiai patiko.
Kepasi vistos/gaidzio slauneles su bulbom.
Burbuline, mylek, slaugyk wub.gif
Malku turiu, nu cia ne bute biggrin.gif Kadangi sodyboj vis soda ir aplinkinius medzius genejam ax.gif Yra sausas, senas uosis, bet netoli namo, tai tas dar malkomis nepaleistas. Reik raudant naujos malkines, negaliu is kaimo parsivezt, niekur netilps. Visiem skirtingos problemos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 02 12, 11:42)
?

Kokias pirkai ir po kiek?

beržines kalades 1 kub27 eur, atvare didele mašian ala 11 kubu už 300 eur smile.gif, mes tik prie briketu jas n audojam ikurti tai irgi manau dviem metams bus sočiai , bet va šiemet taip sutaps kad reiks ir briketus pirktis , bet jau tuos veliau

o pajamos natura, kad ir ta kelione, pvz ja ivertino tau 50 eur ir va nuo 50 atskaite sodra ir gpm, ir pajamos jau sumažejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 vasario 2017 - 14:10
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 12, 14:09)
o pajamos natura, kad ir ta kelione, pvz ja ivertino tau 50 eur ir va nuo 50 atskaite sodra ir gpm, ir pajamos jau sumažejo  mirksiukas.gif

Tai ne tik kelionė, bet dar po egle davė šampės butelį maišiuke rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 12 vasario 2017 - 15:50
LAbukas

As irgi lietiniu priliejau biggrin.gif Tik nieko i vidu nedejau,taip suvalgem biggrin.gif

Oras bjaurus,taip apsiniauke,kad sviesu reikia...KA cia tokio idomaus nuveikus g.gif GAl nuvaryt i baseina,pirtelese pasisildyt,dzakuzy pamirkt...Ir ko ne kurortas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,su pirmadieniu 4u.gif Nlb smagu,bet ką padarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 02 13, 06:06)
Sveikutės,su pirmadieniu 4u.gif Nlb smagu,bet ką padarysi mirksiukas.gif

Labukas, smagu, smagu, aukščiau nosį ir šuoliuojam i darba mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos :0

A ko čia liūdet smile.gif, va jau šviesu, gamta bunda. Šiandien ryte išėjau laukan , atgaiva širdžiai toks oras bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas


Pagaliau ir pas mus saulyte lenda bigsmile.gif O tai praejusia savaite diena nakti su sviesom but reikejo mirksiukas.gif O ryt jau ir +15 rodo mirksiukas.gif Pavasaris biggrin.gif Jau ir zole kieme pjaut visai reiktu biggrin.gif
Atsakyti