Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lyžuka,raktažolė laukinės išnyko?Žinau labai gražias gėles viename miške,žadu išsikasti ,panašių atsirado turguse.Ten aišku sukultūrintos,bet nelabai skiriasi nuo miško.Jei rasiu laiko galvoju ir snapučių pasikasti palei upę.Smulkesni,bet snapučiai. ax.gif Pritrūkau laiko sedulai pasikasti,dabar jau išleido lapus.Kaip trūksta viskam laiko,norų yra daug. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif
Kaip po skiepų jaučiatės, mergikės?
Saulutė šviečia, į lauką kviečia biggrin.gif Bet plaptelėjau prie kompo, tai ir čia užsukau. ax.gif O taip tai tik paskaitau planšetėj, telefe ir tiek. Ten nesu prisijungusi pris SM, nes tik nauja versija galima. O su sena versija tik stacionarus kompas dar draugauja ax.gif Man taip patogu senoji versija, nenoriu naujos...
Kiemo eglėje balandžiai bandė lizdą sukt, tai išardėm. Kaip nepatinka tas jų ūbavimas ištisinis. Gal kur kitur išskris. Bet jau lizdo prastumas -keli pagaliukai ir jau sėdi ponia. Tas kiaušis per tarpą iškrist gali. Pernai taip ir buvo. Juokėmės, kad patinas prastas statybininkas -nuo stipresnio vėjo lizdas nukrito iš klevo su visais kiaušais biggrin.gif
Atsakyti
po astros aš parą atsirgau, naktį iš vis sunkiai, be miego mirksiukas.gif

esu šilagėlę ir gegužraibę iškasus ...abi negalima verysad.gif, ir ka abi neprigijo verysad.gif, ai dar zuikiakrumiu irgi neprigijo, iš laukiniu liko tik purienos, žibutes ir miškinis česnakas mirksiukas.gif

ai dar mb kažkada bande vandens lelija balta išsikasti bet kai pamate kokiam gylį tai nerizikavo brist biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 20 gegužės 2021 - 07:59
QUOTE(žollia @ 2021 05 20, 07:01)
Laba  4u.gif
Kaip po skiepų jaučiatės, mergikės? 
Saulutė šviečia, į lauką kviečia  biggrin.gif  Bet plaptelėjau prie kompo, tai ir čia užsukau.  ax.gif  O taip tai  tik paskaitau planšetėj, telefe  ir tiek. Ten nesu prisijungusi pris SM, nes tik nauja versija galima. O su sena versija tik stacionarus kompas dar draugauja  ax.gif  Man taip patogu senoji versija,  nenoriu naujos...
Kiemo eglėje balandžiai bandė lizdą sukt, tai išardėm. Kaip nepatinka tas jų ūbavimas ištisinis. Gal kur kitur išskris. Bet jau lizdo prastumas -keli pagaliukai  ir jau sėdi ponia. Tas kiaušis per tarpą  iškrist gali. Pernai taip ir buvo. Juokėmės, kad  patinas prastas statybininkas -nuo stipresnio vėjo lizdas nukrito iš klevo su visais kiaušais biggrin.gif

nu man sena versija ir kompe, ir planšetėj dar veikia unsure.gif
pas mus tai saulė, tai lietus ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bute pilna čiurlių lizdų palangėse.Vienais metais su šluota nukrapštėme,bet vėl prisinešė.Ir balandžiai kažkur gyvena,nuo ankstyvo pavasario poruojasi,burbuliuoja.Kaip gerai sodyboje gerai izoliuota,nieko nesigirdi.Sodyboje ūkinio viduje kregždės peri viduje.Ir mūsų nebijo. ax.gif
Nemtau telefone nieko,tai tik skambučiai,na dar užsidėjus akinius žinutes perskaitau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 21 gegužės 2021 - 06:30
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti