Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 08, 17:17)
Man tai čia didžiausia problema būtų sugebėti padaryt maisto vienam kartui

tai retai vienam darau, sriubą dviem dienom, ten kotletų kepu visada daugiau, paskui tik mikrobangę pašildau, bulvių irgi su lupenom išsiverdu daugiau, paskui tik pasikepinam, dažniausiai dviem darau. Būna, kad kažko sau kito noriu, tai pasidarau. Ryt makaronus valgysiu, baba nemėgsta, tai jai šiandien iškepiau ir rydienai kotletą, ryžių irgi daugiau išsviriau, tai viska ryt pašildysiu ir tik agurką dar papjaustysiu su pomidoru ir tiek to darbo ax.gif Pusryčiai ir vakarienė jai visada vienodi, sumuštiniai, o sau darau ko noriu, tai salotų, vakar omletą kepiau, šiandien išsikepsiu įdarytos šoninės su sūriu, būna pirkti gatavos, tai blynų, tai kiaušinių išsiverdu. Užvakar silkę pabaigiau su bulvėm, pasidarau keliom dienom vakarienei. Ai, kai laiko yra iš neturėjomo ką veikt terliojuosi, kad laikas greičiau eitų, užtat namo parvažiavus, nenoriu net pagalvot apie puodus, viskas pusiau gatava ir greita būna biggrin.gif
Atsakyti
Bj,o tai maistą tu perki ar dukra,jei tu tai čekių paskui papraśo?
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 08, 19:02)
Bj,o tai maistą tu perki ar dukra,jei tu tai čekių paskui papraśo?

Gal pas juos pusfabrikačiai skanesni negu čia Lt?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 08, 19:05)
Gal pas juos pusfabrikačiai skanesni negu čia Lt?

Negalēčiau palygint nes pusfabrikačių lb retai perku,kada ne kada kokią mišrainę jei paragaut noriu,o siaip pro tuos skyrius praeinu,man atrodo ten viskas brangu gal ir klystu hmm.gif vienai gyvenant gal ir gundyčiaus pirkt,bet šeimai mastau.gif nepripirksi.
Žiūriu mano pelargonijos loveliuose kai kurios sunyko,bože kaip gaila,atrodo ir po truputį vis paliedavau,bet išdžiūvo.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 08, 19:02)
Bj,o tai maistą tu perki ar dukra,jei tu tai čekių paskui papraśo?

nuveža mane penktadieniais ir nusipirku ko reik, ji sumoka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 08, 19:05)
Gal pas juos pusfabrikačiai skanesni negu čia Lt?

nu Lt peku irgi, bet kitokius, ką vaikai valgo daugiau, čia vėlgi kitką perku. Nu, ką žinau, man visai valgoma, ko gero visgi kokybė čia geresnė
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 01 08, 19:52)
Negalēčiau palygint nes pusfabrikačių lb retai perku,kada ne kada kokią mišrainę jei paragaut noriu,o siaip pro tuos skyrius praeinu,man atrodo ten viskas brangu gal ir klystu hmm.gif vienai gyvenant gal ir gundyčiaus pirkt,bet šeimai mastau.gif nepripirksi.
Žiūriu mano pelargonijos loveliuose kai kurios sunyko,bože kaip gaila,atrodo ir po truputį vis paliedavau,bet išdžiūvo.

aš perku, nes patogiau. Bulvės kepimui jau nuluptos, supjaustytos, tik tiesiai į keptuvę, daržovių mišiniai jau gatavi, tik pašildyti, morkos irgi nuluptos supjaustytos, kalafiorai, briuselio,brokoliai ir t.t. net krapai ir petruškos, salotom žolytės yra mažuose indukuose sušaldyti. Nes vienas dalykas pigiai kainuoja, tarkim kalafiorų kg vienas eu, kaip kartas dabar pirkau, ten žolytės gal po keturiasdešimt centų. Bet jų ilgam užtenka, nei tau plauti, nei valyti, o ir neverta, nes tarkim nusiperki ir paskui reik greit sunaudoti. Nusipirkau šampinjonus, dabar trečia diena vargstu su jais, o norėjau pirkti indelyje, bet susigundžiau šviežiais, pasiėmiau pusė kilo. Su šeima, bet kokiu atveju išeitų labai brangiai, bet kip mums dviem, taip išeina pigiau ax.gif
Atsakyti
Nu ka. Ryt i darbukus. Kad juos dar turit.
Kai pagalvoju. Kaip gerai padariau. Kad is bloko isejau. Be nt uz sildyma tu baisiu saskaitu negaunu. Butu amen.
Vasari malkas pirksim. Taip jau gavos. Kad neisgalejau. Tas bedarbystes laikas dave savo. Bet a.d. finansiniai reikalai po truputi taisos.
Dar vaikystes drauge is kazkur mane susirado. Bet nebuvo kaip pasakyt. Kad jos nereik. Kaip ir praeities
Neturiu tokioms laiko. Kai joms gerai. Ne kartp neprisimine. Ai...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Merri, gal ji taves visalaiką ieškojo ir pamiršus niekad nebuvo? negalim žinoti ka kiti žmones turi širdy ...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Meri, o iš kur žinai, kad jai blogai kas nors? Gal jai nostalgija tiesiog tai draugystei 4u.gif
Aš dažnai pagalvoju per FB parašyt vienai mokyklos laikų draugei, jos dukros FB radau. Bet vis kažkaip susilaikau: ji to nedaro, reiškias -nenori. Ir norėčiau pabendraut ne dėl to, kad man blogai.. Tiesiog.
Lauke atšilo - malkų iškart mažiau reik pečiui smile.gif
Katė per vasarą lauke gyvena, tai nagų nekarpiau tuo laiku. Vakar muistėsi, kaip pasiutus, kol nukarpiau smile.gif Nekarpytais baisiai skaudžiai masažą daro biggrin.gif .
Atsakyti
Labas
zolia, gal tavo ta drauge taip pat galvoja, kad tu nenori. Pabandyk ir suzinosi biggrin.gif
Idomiausia tai, kad mes nusprendziam uz kitus zmones ko jie nori, o ko ne.
Atsakyti
LAbukas

VA va,panasiai ir as rasyt norejau biggrin.gif As susiradau drauges FB mirksiukas.gif Na pradzioj pabendravom,dabar tik pasekam,ka kuri kokia foto ideda,palaikina ir kartais to tik ir uztenka mirksiukas.gif


Nekarpau katinui nagu..MAno ir ziema i lauka eina,tik nakciai nelieka biggrin.gif Tai paskui neuzsoks ant kokios tvoros biggrin.gif
Vienas tvoros galas tiek nagu isdraskytas-jis ten pastoviai galandasi,kad as stebiuosi,kaip kokiu pasinu neprisivaro..
Atsakyti
tai jis ten nusidildina nagus biggrin.gif
maniskiai i malkines duris ir kaimyno tvora, tvora zenkliai suplonejus toj vietoj ax.gif Gal nenugrius ax.gif
Atsakyti