Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Man irgi norisi kepti, bet kažkaip nespėju. Labai sulėtėjusios mano apsukos biggrin.gif Atrodo, ką tik atsikėliau, o jau vakaras. ir nieko nenuveikusi biggrin.gif FB beigelių receptas kelinta diena vis išlenda po nosim. Bet ten ilgas procesas, ilgai minkyt, raugint, tai nepradedu. Jei turėčiau tešlos maišyklę, būtų greičiau. O ir mieliniai man skrandžiui netinka...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš tai galėčiau dirbti naktimis,vistiek nemiegu.Bet gi kaimynai aplinkui. ax.gif
Žolyte,tu žolininkė,šauk,kai reikės jau kažką pavasarį rinkti.Man gi rudeniop reikės pradėt viti arbatas. ax.gif
Atsakyti
Gyvos? bigsmile.gif

ui kaip šalčiai pabodo, dabar pvz pas mus -16 verysad.gif, naktys iš vis >20
Atsakyti
gyvos biggrin.gif pagaliau nustojo lyti ir termometras nulį parodė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2021 02 08, 09:11)

Labas rytas.
Aš tai galėčiau dirbti naktimis,vistiek nemiegu.Bet gi kaimynai aplinkui. ax.gif
Žolyte,tu žolininkė,šauk,kai reikės jau kažką pavasarį rinkti.Man gi rudeniop reikės pradėt viti arbatas. ax.gif

Ne žolininkė aš, Ingrida ax.gif Kaip ir kiekviena mamka, kažkiek pasirenku savo poreikiams pagrindinių žolelių. 4u.gif
BJ, kažkokioj keistoj šaly esi, Europoj tai šaltis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2021 02 08, 10:13)
gyvos biggrin.gif pagaliau  nustojo lyti ir termometras nulį parodė bigsmile.gif

tikrai klausimas kurioje čia afrikos šalyje bazuojates biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2021 02 08, 10:18)
Ne žolininkė aš, Ingrida  ax.gif  Kaip ir kiekviena mamka, kažkiek  pasirenku  savo poreikiams pagrindinių žolelių. 4u.gif 
BJ, kažkokioj keistoj šaly esi, Europoj tai šaltis  biggrin.gif

lyg dar Europoj biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2021 02 08, 11:06)
tikrai klausimas kurioje čia afrikos šalyje bazuojates  biggrin.gif

mus skęstam, jau reiks iki pardės nardymo kostiumo, kad nuplaukt biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau Lidle plaukų kirpimo mašinką. Nu ir ką biggrin.gif Pabandžiau diedką kirpt, nieks neišėjo. Nukirpau kaip visad - brangiu rankiniu kirpimu. 4u.gif Jam pasisekė, asmeninę kirpėją turi. O aš ir toliau gauruota šliaužioju . wub.gif Nu gal jau greit galėsim gražintis.
Oras tai labai gražus wub.gif Labai wub.gif Tik šiek tiek per šalta ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,
Maniškis jau virš 10 metų pats kerpasi su mašinėle. ax.gif Tik jis priekį ir viršugalvį,o gale kasa rišama su gumute.Ai tiesa pernai vaikai padovanojo kuponą į vyrų kirpyklą.Tai barzdą aplygino ir šiokį tokį kirpimą padarė.Bet jam neįtiko. ax.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Stilingas TB , su kasele 4u.gif
Reik suprast tą mašinkinį kirpimą. O ant ko pratintis? biggrin.gif Užtat (gal užtad?) darbo mokymo centro mokinės ir kviečia savanorius kirptis už centus. Esu ir aš daug kartų pas jas kirpusis plaukus, visai neblogai apkerpa. Ir nereik užsirašyt prieš mėnesį. Būdavo sugalvoju staigiai, kad šiandien man trūks plyš reik apsikirpt. rolleyes.gif O neužsirašius. Ir nuvarydavau į DRMC. Mokytoja šalia , klausia iškart. Barzdps tai atskira politika . Pas mus atsidaro kažkokia kirpykla vien vyrams. Jau eina reklama per FB, kad plačiau pasklistų žinia , akcentuojamas barzdų kirpimas, modeliavimas.
BJ, vakar per žinias rodė, kaip Vokietijoj sniegą kasa ... Nu tai nelyja ,vienok... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 09 vasario 2021 - 08:09
QUOTE(žollia @ 2021 02 09, 08:04)
Stilingas TB , su kasele  4u.gif 
Reik suprast tą mašinkinį kirpimą. O ant ko pratintis?  biggrin.gif    Užtat (gal užtad?) darbo mokymo centro  mokinės  ir kviečia savanorius kirptis  už centus. Esu ir aš daug kartų pas jas kirpusis plaukus, visai neblogai apkerpa. Ir nereik užsirašyt prieš mėnesį. Būdavo sugalvoju staigiai, kad šiandien man trūks plyš reik apsikirpt.  rolleyes.gif  O neužsirašius. Ir nuvarydavau į DRMC.  Mokytoja šalia , klausia iškart. Barzdps tai  atskira politika . Pas mus  atsidaro kažkokia kirpykla vien vyrams. Jau eina reklama per FB, kad plačiau pasklistų žinia , akcentuojamas barzdų kirpimas, modeliavimas.
BJ, vakar per žinias rodė, kaip Vokietijoj sniegą kasa ... Nu tai  nelyja ,vienok...  blink.gif

ne visur mirksiukas.gif Pas mus gatvė uždaryta, vakar per žinias rodė, nes užtvindyta.
labas rytas 4u.gif
Atsakyti