Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

o tai kas , kad atsuktas spidometras? ax.gif Visi atsukti būna praktiškai. Čia judu praktiškai naujo norit smile.gif Svarbu, kad gerai prižiūrėtas. mirksiukas.gif Tai išsirinksit, kad nėr skubos 4u.gif
Atsakyti
Mūms tokia projekto sąlyga ne mažiau 100 tūkstančių. ax.gif Ir patikėk kuo nors.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2021 01 25, 17:35)
Žolyte,tikrai nežinau.Kai kebabū nebe turime ,retai beužsuku ten. 4u.gif Mes žinok,dar neišsirenkame autobuso.MB nori ilgo,trumpų pilna.Bet pas mus sąlyga kad būtų pravažiavęs mažiau nei 100 tūkstančių. ax.gif
Mes vos iš BRC nenusipirkome ir garantiją davė.Bet sūnus pažiūrėjo pagal kėbulo numerį,atsuktas spidometras. bigsmile.gif Tai dar renkamės.Megzti dar mokausi,oi dar kiek mokytis. rolleyes.gif



QUOTE(IngridaB @ 2021 01 25, 18:07)
Mūms tokia projekto sąlyga ne mažiau 100 tūkstančių. ax.gif Ir patikėk kuo nors.


tai reik mažiau 100 ar ne mažiau 100 ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Mažiau mažiau nei 100............. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kas ieško, tas randa 4u.gif Bet gal iki pavasario būtų gerai nupirkt jums, link vasaros ir kainos sukyla. O gal kaip tik, kai atšils, daugiau to transporto parvarys iš užsienio.
Man biznis stovi vietoj - mokesčius tik pyškinu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 25 sausio 2021 - 20:08
Jau moki?????? bigsmile.gif Tai gal tik PSD?
Na mūms greičiau reiktų susirasti,kraustymuisi į sodybą.O įregistruoti reikia iki gegužės pirmos. mirksiukas.gif Aš tik dar moku už PSD.Tai kad ir paskui jei kol "biznis" įsivažiuos nei už nieką nemokėsiu daugiau. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2021 01 25, 21:56)
Jau moki?????? bigsmile.gif Tai gal tik PSD?
Na mūms greičiau reiktų susirasti,kraustymuisi į sodybą.O įregistruoti reikia iki gegužės pirmos. mirksiukas.gif Aš tik dar moku už PSD.Tai kad ir paskui jei kol "biznis" įsivažiuos nei už nieką nemokėsiu daugiau. ax.gif

Nu PSD, bet vistiek skauda biggrin.gif . O žinant, kad už metus ir visus kitus reiks sumokėt, nors dirbt ir neleidžia. Gi privaloma minimumą „uždirbt'', nuo jo skaičiuos ir VSD ir GPM.
Atsakyti
Man tai gerai iš db su mezgimu atsidariau mažąją bendriją,kiek uždirbsiu tiek mokėsiu.Galiu pirmus metus ir į minusą eiti.Jei karantinas dar bus,bus ir priežastis.O pradėsiu dirbti tik nuo gegužės pirmos.
O va su pirtimi tai nuo gruodžio kažkur mėsnesio dukra turės mus įdarbinti trims metams su minimumu,tada jau reikės mokeščius pilnai mokėti.Na prie pensinjos dasidės metai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai iš DB kitos sąlygos verslui, reikalavimai.
Niekuo ne kitokia ta valdžia mūsų, tokia pat kaip ir buvusi unsure.gif Aš čia dėl tų draudimų visokių, ribojimų mažąjam verslui. Tie mažieji verslai kaip tik atsakingiau gali pirkėjus kontroliuot, nei tie didieji tinklai.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti