Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

BJ, 4u.gif Sveika Lietuvoj ax.gif

Tik nereikia čia varyt ant orų biggrin.gif , pas mumi visai neblogas oras buvo ir vakar, ir šiandien . ax.gif Vakar net su saulute, o šiandien šilta, ramu tik apsiniaukę, bet be lietaus bigsmile.gif .
Mes niekur nekeliaujam, kasdienė rutina. Tik jaunylė kelia nerimą, vis su drauge, ar su draugu susitikt reik. Kaip nors prašoksim...
Kaip pas jus aplinkoj? Visi sveiki?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
BJ,sveika gimtinėje. 4u.gif 4u.gif Nėra darbų LT tikrai dabar.Pas mus prie namo aikštutė pilna mašinų lieka,suprantu žmonės sėdi prastovose? ax.gif
Atėjo laikai,vaikai bijo grįžti namo,nors visi dirba iš namų.Mažoji net į parduotuves neina,išprotėčiau aš.Aš tai dar po parduotuves pašliaužioju.Ir rytoj galvoju kuo ankščiau nuo atidarymo važiuoti į vieną parduotuvęs,juodasis penktadienis,nusižiūrėjau vieną arbatinuką arbatai. ax.gif Kitose parduotuvėse jau akcijos vos ne visą savaitę,o ten tik penktadienį-šeštadienį. rolleyes.gif
Na tikėsimės vaikai grįš,juk mama prikeps kūčiukų,medaus tortą sumarmaliuosiu,gal dar meduoliukams sugalvosiu išsikepti? ax.gif Jaučiu jei viskas bus gerai tik kalėdoms begrįš? bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Tyla ir ramybė gaubia šiuos namus smile.gif

Ar jau esate kuri iš cia uzsukančiu eglutę puošią dabar jau, ar jau bent girlianda pakabine? bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nieko namie da nepuošiu,vis pamirštu puokštę parsivežti,ne ant akių padėta iš sausų gėlių.Šiemet aplamai noriu eglę puošti laiptinėje,visi šiaušiasi prieš.O namie man ir taip trūksta vietos. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti