Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Be to,kiek dar buna,kai taves papraso issikraustyt is nuomuojamo namo...Tada skubos tvarka ieskotis tenka...Arba sakykim sutartis i pabaiga,reikia iseit,o nieko tinkamo nerandi...

Atsakyti
Labas,
su buto nuoma ir pirkimu visur savi pliusai ir minusai. Svarbu kam ko reikia.
Vyras pasiule nupirkt man masiniuka. Galvojau lygiai minute ir atsisakiau. Miskan grybaut/ uogaut viena nevaziuosiu, nuobodu vienai ir vilku bijau. Darban man 20 min. peskomis neskubant. Nu kam man ji.Geriau butu malkine pasiules pastatyt, buc is kart sutikus.
Atsakyti
laba 4u.gif
QUOTE(IngridaB @ 2017 02 09, 07:20)
Žolyte,o aš galvoju ir gerai,kad dukriukas investuoja pinigus.Kaip manęs nei vienas neklauso,jiems gerai nuoma.O aš aiškinu visą gyvenimą nenuomuositės.Juk gal kažkada vaikai bus. bigsmile.gif  blink.gif Tik jau labai gerai tegul renkasi.Kaip maniškiai įrodinėja,atrodo taip gerai išsinuomuoja,o bac ir išlenda kas nors.Tai šalia statybos,tai praskrendantys lėktuvai virš galvos. blink.gif Tai gerai nuoma,susirenka daiktus ir atia,o jau kai nuosavas bus? blink.gif  mirksiukas.gif
Dabar mažoji jau kelia sparnus ieškotis kito buto,arčiau univero.Pusžentis pradėjo dirbti,jau gali leisti daugiau.O man jų butukas toks mielas ir pigus,tik rajonas,pats namas baisus. ax.gif

Tai aš ją atkalbėjau nuo pirkimo mūsų miestuke. Tai dabar žvalgosi Vilniuj, Kaune. varžytines vis seka ax.gif Ten jai kol kas per maža alga, neduos paskolos. LT ieško kokio apleisto, kad suremontavus galima būtų parduot, jei ką smile.gif Ir greičiau išsimokėt galėtų

QUOTE(giega @ 2017 02 09, 11:04)
LAbukas

NA tos nuomos ir gerai ir nelabai biggrin.gif Aisku,kas nepatiko,susirinkai ir isejai kitur..Gerai,kai vienas/dviese...O jei vaiku yra...Nelabai kas nori isnuomuot butus seimoms su vaikais...O ir vaikams-darzeliai mokyklos,nesiblaskysi kas pusmeti po rajonus...
Dar reikia paskaiciuot-kartais nuoma yra pigiau,nei moket uz paskola mirksiukas.gif Siuo metu bent Londone,nuomos kainos  blink.gif  blink.gif As uz savo nama paskolos moku dvigubai maziau,nei toki nama nuomuociaus ax.gif

Del buto pirkimo LT,gyvenant uzsieny,tai pirkciau tik Vilniuj,is bedos Kaune arba Klaipedoj...Ten bent jau kazkokia verte tie butai turi...

Galvojo ji anksčiau ir apie paskolą UK kokiam butui . Bet ji vis dar keliauja iš miesto į miestą smile.gif , vis darbo geresnio ieško, tai kaip ir negali . Nes jei dirbs vienur, o butas kitur (paskolinis) , tai kaip ir reiks nuomotis gyvenimui . Vnž., kol neatsitūps jau konservatyviau kur nors, tol su NT tenai ramiakas. Ar daug moki paskolos? Ir kokiam laikui esat paėmę? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 09 vasario 2017 - 12:35
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 09, 10:25)

Tai jau tikrai pakėlei biggrin.gif Juokiaus iki apsimy..... lotuliukas.gif
Manoji pana 6metai Vilniuj nuomojas,kai paskaiciavom tai geriau būtu paskolą mokėjus,bet neapsisprendzia ar nori likt Vilniuj,o ir dirba su autorine sutartim tai kazi ar suteiktu paskolą.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 02 09, 14:11)
Tai jau tikrai pakėlei biggrin.gif Juokiaus iki apsimy..... lotuliukas.gif
Manoji pana 6metai Vilniuj nuomojas,kai paskaiciavom tai geriau būtu paskolą mokėjus,bet neapsisprendzia ar nori likt Vilniuj,o ir dirba su autorine sutartim tai kazi ar suteiktu paskolą.

biggrin.gif man tas su lakraščiu liux biggrin.gif, reiks kada savom taip užtaisyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 09, 09:17)
nu gryn kaip maniškis, sako va nepatiko ir einu lauk, o aš sakau gi visą gyvenima su ryšuliais gi nelakstysi kampas iš kampo

o koks tas blogas rajonas? Stoties koks, Naujininkai?

Čia gal Jurginėlis žinos,geriau.Krasnuchą vadina tą rajoną,baisus,netoli profilaktoriumas narkomanų,tai man taip baisu.Lidle kartu buvo,ji pradėjo pirštu man rodyti va ta ,tas narkomanai. bigsmile.gif blink.gif
Sapniuk,,turėtum savo mašiniuką,pajustum malonumą,po pusmečio paleisti iš rankų neorėtum,nuo nieko nepriklausoma. mirksiukas.gif O ko vienai nevažiuoti į mišką?Lafa,man vienai geriausiai,pajutau. ax.gif Eini kur nori.Šiandien buvome miške,kokį gerą kirtimą radome. rolleyes.gif
Atsakyti
As labiau megstu su asm. vairuotojui biggrin.gif
Miske vilku bijau blink.gif
na masina but reikalinga dabar darbo savaitei, bet, negi pirksi masina del savaites.
Maisto produktu man nupirkta, uznesta. Ko dar pageidauju irgi. Net pati sau pradejau pavydet. biggrin.gif Gal kada sugalvosiu, pribresiu masinai, bet dabar dar ne.
Atsakyti
Mano vaikai mašinú neturi,kaimynė paklausia kodel nesiperku masinos,dievuliau jei pajėgciau pirmiausiai jiems padėciau nusipirkt,o pati jau kaip visada,savo hodu.Kokie cia mano reikalai,kad patogu nesiginčiju,bet neturiu ir nereik.Dukra saki nusipirkciau,bet bijo,kad neišlaikys ir buto nuomos ir masinos,o kur kitos išlaidos dar.
Atsakyti
Burbuline, jau būtų dukra per 6 metus 1 kambario butuką baigus išmokėt už tuos nuomos pinigus. . Būtų kaip ir turtelis, kurį galima parduot. O nuoma ir yra nuoma - kažkam kitam kapeika eina... Jauni biški kitaip mąsto . Kad ir maniškė- išleidžia visą atlyginimą tai šen tai ten, dar mokosi ir kainuoja tie mokslai ,gyvena ir tiek. Ir ji supranta, kad nemoka taupyt. Tai nutarė, kad geriau jai kažkur jau tiesiog įmokas daryt, kad vos ne priverstinai tas taupymas gautųsi biggrin.gif
Mes kaime gyvenam, tai be mašinos - nė žingsnio. Pirmo būtinumo daiktas. O tai ir sėdėtumėm nosies neiškišdami niekur smile.gif . Didmiesty kitaip - trolikai, autikai , pėškom dar galima .
Kažkada su mašina diedulis išvažiavo savo reikalais. O buvom garso lempas sudeginę biski tuo momentu. Buvo suplanuota mano iki miesto išvažiuot, bet nėr su kuo, klaust gi negaliu, kada grįš ( nekalbam ) biggrin.gif Nu galvoju, tiek to. Sėdau ant dvirkos ir numyniau. biggrin.gif Sušilusi, suprakaitavusi . Bet tas važiavimas plentu tai sunkus. Mašinos lekia pro šonus, baimė, kad nenutrenktų. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 02 09, 18:27)
Mano vaikai mašinú neturi,kaimynė paklausia kodel nesiperku masinos,dievuliau jei pajėgciau pirmiausiai jiems padėciau nusipirkt,o pati jau kaip visada,savo hodu.Kokie cia mano reikalai,kad patogu nesiginčiju,bet neturiu ir nereik.Dukra saki nusipirkciau,bet bijo,kad neišlaikys ir buto nuomos ir masinos,o kur kitos išlaidos dar.

Va va ir maniškis sako,kol neturi iš ko išlaikyti tai kam ta mašina? ax.gif Broliai taip ir gyveno,be mašinos,kol jau patys užsidirbo,buvo nupirkti tranteliai pirmai mašinai.Dabar mažajai brolis atidavė savąją,sumokėjo draudimą pusę metų,bet parvarė pas mus kol kas. ax.gif Mūsiškę reikia remontuoti,tai neturėsime kuo važinėti,paskui mažajam tecninė apžiūra baigiasi,apsikeis,kol tėvas paruoš technikinei. ax.gif Na tada jau galės važinėti princesė,nors jau važinėjosi,pusženčiui taip patiko,kad tėvas jo kalbina,kad parduotume jam. ax.gif Bet gi sakau mažajai duosime,tai abu ir galės važinėtis.Nesinori savam parduoti,neduok dieve kas bus ne taip...........paskui nepatogu bus. mirksiukas.gif Maža ką. ax.gif
Atsakyti
Tai va manasis vienintelis su masina varinėja darban biggrin.gif Savaitgaliais kai šeimyna susirenka tai jau dalinames ta masina,tiksliau vaikai dalinasi kam kur svarbiau reik.Taip ir gyvenam umn.gif
Labas rytas,pučiat visos tongue.gif Na pūskit,pūskit ,oi dar su penktadieniu visas,tirpstu is laimės yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 02 09, 18:54)

Mes  kaime gyvenam, tai be mašinos - nė žingsnio. Pirmo būtinumo daiktas.  O tai ir  sėdėtumėm  nosies neiškišdami  niekur  smile.gif . Didmiesty kitaip - trolikai, autikai , pėškom dar galima .
Kažkada su mašina diedulis išvažiavo savo reikalais. O buvom garso lempas sudeginę biski tuo momentu. Buvo  suplanuota mano  iki miesto išvažiuot, bet nėr su kuo,  klaust gi negaliu, kada grįš ( nekalbam )  biggrin.gif  Nu galvoju, tiek to. Sėdau ant dvirkos ir numyniau.  biggrin.gif  Sušilusi, suprakaitavusi . Bet  tas važiavimas  plentu tai  sunkus. Mašinos lekia pro šonus, baimė, kad nenutrenktų. ax.gif

mes irgi kaime gyvenam, bet tas kaimas prilipdytas prie miesto, ir mikriukai ir miesto autobusai važineja tai bedos lyg ir nebutu su susisiekimu, bet va kaip reiktu iš parduotuviu viska susitempt su autobusu jau šita pamiršus malonumą biggrin.gif ir šiaip va sugalvojai ir leki kur nors bigsmile.gif
Atsakyti