Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2020 03 23, 14:07)
čia tikra tiesa, nevertinome tos laisves eiti kur nori, visi atsiputę buvo , pajamos, darbai yra, perki ką nori, eini kur nori ...na beveik biggrin.gif, o dabar einam link to, kad žmogus žmogaus bijos  artyn prisileisti...

kažkaip ir tas velykų laukimas dingo...per šitą zaraza pasaulis pamirš ir apie kiaušiniu dažymus  unsure.gif

kaip tik , manau, visi puls dažyt kuaušinių biggrin.gif tiesiog bus pramoga namie ax.gif
Nu mano merga išėjo su drauge laukan su riedučiais. bet nelabai tikiu, bus kokia krūva paauglių pabazarinimu... Bus kaip bus, jei ir parneš tą virusą, aš jau netekau vilties ją įtikint sėdėt namie. Savarankiškos atsakomybės apvalus nulis, nu sako, rankas plaunu unsure.gif Nesuvokimas ir net netekau vilties įteigt, norėk kiek nori, becjėgystė. unsure.gif Nu nebent prirakint
Atsakyti
beviltiškas reikalas, mano mažoji irgi neišsėdi, vis su draugu kebabų išsprunka, jau kitą savaitę eis į ofisą padirbėt, sako vargina tas darbas iš namų biggrin.gif
Vyresnioji karantine, nes žentas skraido į Londoną, parskraidina sergančius, o jų pačių netikrina net, ir jiems jokio karantino, net nesužino kiek sergančių lėktuvu parskraidino ir kitą dieną vėl skrenda. Kontrolės jokios, tai dukra sėdi namie, kad mums neužnešt zarazos unsure.gif
Atsakyti
BJ, tai tavo žentas lakūnas bigsmile.gif LT linijose?
Na, per porą savaičių vistiek išaiškės, ar turi tą virusą ar ne. Tada jau abu su dukra karantinuosis verysad.gif Nu bet čia aš suprantu, nu darbas, nėr kur dėtis.
Bet kai, kaip maniškei ,smegenis myžalai spaudžia ir reik lėkt laukais, man ima stresas ir gėda, kad nesugebu suvaldyt situacijos... Nebent muštis pradėt, bet tuoj prisistatytų atitinkamos tarnybos...
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2020 03 23, 17:09)
BJ, tai tavo žentas lakūnas  bigsmile.gif    LT linijose?
  Na, per porą savaičių vistiek išaiškės, ar  turi tą virusą ar ne. Tada jau  abu su dukra    karantinuosis  verysad.gif  Nu bet čia aš suprantu, nu darbas, nėr kur dėtis.
Bet kai,  kaip maniškei ,smegenis myžalai spaudžia ir reik lėkt  laukais, man  ima stresas ir gėda, kad nesugebu  suvaldyt situacijos... Nebent muštis pradėt, bet tuoj prisistatytų  atitinkamos tarnybos...

ne, jis airiškoje Ryanair mirksiukas.gif
Nieko nepadarysi, kol mastyti nepradės, taip ir pavargsit abi, paskui kažkaip jie į tą protą pargrįžta, tik kiek mums nervų kainuoja unsure.gif
Atsakyti
Žolyte,tavo panelė,tai šalia.Ką daryti,kai toli vaikai neturi proto.Mažasis dingo iš skype kažkur,klausiu kur buvote?Skyta sėdėti namie.Sako NBA rungtynėse,labai pigūs bilietai.Nu gi siaubas. bigsmile.gif Prisakyta sėdėti nmie.Jis ankščiau sakė nori greičiau persirgti,galvoja įgaus imunintetą. blink.gif
Dabar išsiaiškinau ačiū dievui rungtynės nevyksta,tai po areną vaikščiojo.Jie mane į grabą nuvarys.Kad ir suaugę,bet vis kontroliuoju,prisakyta,kasdien prisiduoti. blink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 23 kovo 2020 - 20:09
Ingirda, nereikia ir vaikų, va pas mus kaimynus vakar mašinu bile kiek, draugai ir t.t. maži vaikai tik laksto...žodziu vakarelis po polnoi programie mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ne nu Lyžuka,siaubas,ką galvoja?Mamai ir tai maišą produktų,padaviau vos pravėrus duris,jokio kontakto.Dukrai neleidau šį savaitgalį atvažiuoti pas mus,verkia nabagytė,tai kada susitiksime?Nežinau.O kaip velykos klausia?Ką aš žinau?
Mažius irgi pažiūrėjo pirmi skrydžiai iš Amerikos balandžio 15,nu tai sakau bus mėnuo kai karantinas baigiasi,bet manau pratęs.O jei ir perskrisi Atlantą,kaip Europoje?Nori nabagai grįžti namo. ax.gif ax.gif
Atsakyti
nu bet mes pvz dirbame kaip eilines darbo dienas ...
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2020 03 23, 17:29)
ne, jis airiškoje Ryanair mirksiukas.gif
Nieko nepadarysi, kol mastyti nepradės, taip ir pavargsit abi, paskui kažkaip jie į tą protą pargrįžta, tik kiek mums nervų kainuoja unsure.gif


Apie nervus jau nekalbu, ant ribos esu ...


Ingrida, bet tau pačiai pas mamą eit irgi negerai gal. Jei pardėj pirkai ir tiesiai jai nunešei?
Vyresnė ne ką sąmoningiau padarė. Barselonoj buvo prieš pat karantiną verysad.gif Pigūs bilietai ir blablabla. Supyko ant manęs, kam moralizuoju.

kažką pridirbau su citavimu smile.gif

Graži diena nusimato - Saulė šviečia už lango wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 24 kovo 2020 - 08:41
Žolyte,mamai aš tik įkišau per duris pirkinių tašę.Dar vienam pažystamui mamos užvežiau liftu ir palikau prie lifto. ax.gif Tai jau geriau nei patys eitų.Skaiau dabar ketvirtadienį aprūpinsiu,lidle vištos pigios bus,treiks užsipirkti ir petunijos nebrangios bus.Jai jau eisiu tai reikės ir užsipirkti. mirksiukas.gif
Oi tas jaunimas abejingas tam karantinui.
Dukrą irgi verčia važiuoti pas klientą,jauniausia,sako gi tu savo mašina važiuosi ne visuomeniniu transportu.Dukra pasakė geriau tegul atleidžia,nevažiuosiu.Nes kalbant su klientu telefonu girdėjo kosant.Na nors jau čia protinga. ax.gif
Atsakyti
Aš kaukę susikirpau, bandysiu siūt, nes į pardę šiandien ar ryt jau reiktų nueit... Be maskės jau nebeisiu.

Pirkinių maišelį reiktų kokias 3 val kažkur palaikyt ir tik tada perduot. Per 3 -4 h virusas žūna, jei ir būtų ant pirkinių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 24 kovo 2020 - 09:08
Labas

as ir su maske eaisiu, kai eisiu.

Paaugliams tik rankas kojas surist miegantiems, kitaip niekaip.
Atsakyti