Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Nu va, kas netikit biggrin.gif Saulutė šviečia ir pas mus, ir jau šalčio nebėr . bet 7 val. ryte buvo ...
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
zemaiciai,matyt, ber Uzgavenes mazai blynu valge blink.gif

maniskis vakar pas mergaite pica kepesi. Apibariau, bet kas is to, neklauso.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2020 03 21, 14:44)
Laba, dabar morčius prasidėjęs, jaunimą išlaikyto iššūkis. biggrin.gif

Kad sakyčiau visiems judantiems senukams dar didesnis morčius biggrin.gif, bent kiek iš nuotraukų parkų eina susidaryt įspūdį, pilna visur ir pardese sake grudasi jokiu atstumu net nežada laikytis smile.gif

Sveikos 4u.gif

pas mus sniegu nebuvo užtat šiandien ryte net kelis kart termometra peržiurejau...-8 bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 23 kovo 2020 - 08:19
Važiuoju į paštą,reiks šalkia į IKI užsukti mamai supirkti.Mūms kaip nereiktų,bet mama net į lauką neina.Nors sakau išeik bent aplink namą apeik.Neturi kaukės ir neina.Sakau lauke gi niekas neapkrės? bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Ingrida, as kaip tavo mama rolleyes.gif Sedziu ir niekur neinu. Tvakymosi daug, bet negaliu saves priverst.

Labas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 23 kovo 2020 - 09:20
QUOTE(Lyžuka @ 2020 03 23, 08:18)
Kad sakyčiau visiems judantiems senukams dar didesnis morčius biggrin.gif, bent kiek iš nuotraukų parkų eina susidaryt įspūdį, pilna visur ir pardese sake grudasi jokiu atstumu net nežada laikytis smile.gif



Aš galvoju, kad jie nori greičiau į Dausas rolleyes.gif Su medijomis nedraugauja gal. Bet nu teliką tai nors žiūri? Gi informuoja, kad senimui pavojingiausia. Tai turi apsispręst . Gyvent jie nori ar mirt. Tai taip išeina, kad jie eina mirties ieškot. Nerado vienam prekybcentry, eina į kitą. Nu čia juokas pro ašaras... verysad.gif

Priešą reik pažint
Atsakyti
man jau stogas čiuožia, nepratus aš taip sėdėt, o jei dar iki gegužės reiks blink.gif
Ir filmai, ir mezgimas, ir skaitymas...viskas varo nuobodulį scare.gif
namai tokios tvarkos senai nematę, vakar užuolaidas net išsitraukiau, dukra sako, ale tikrai ta korona stebuklus daro biggrin.gif
Atsakyti
Nu yra tokia teorija, kad šis virusas atėjo perkainuot mūsų vertybes... smile.gif Galima tikėt, galima ne, bet kad mokomės sustot nuo lėkimo tai tikrai smile.gif.
O aš ir taip kažkokia sulėtėjusi esu jau kurį laiką biggrin.gif - man kad tik namie pasėdėt ir nelėkt. smile.gif Jei ne pergyvenimas dėl dukrų , tai sakyčiau , geras laikas pamąstyt, paskaityt, paanalizuot rolleyes.gif .
BJ, tai gal į kokį mišką pavaikščiot, kur žmonių nėr, nuvažiuok. 4u.gif
Atsakyti
girdejau i as apie ta vertybiu perkainavima. Tikrai gyvenom baisuliniam pertekliuj.

As jau prisiminiau a.a. mamytes kalbas is Karalienes Mikaldos knygos, Naujaji tastamenta...
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2020 03 23, 10:44)
Nu yra tokia teorija, kad šis virusas atėjo perkainuot mūsų vertybes... smile.gif Galima tikėt, galima ne, bet  kad  mokomės sustot nuo lėkimo  tai tikrai smile.gif
O aš ir taip kažkokia sulėtėjusi esu jau kurį laiką biggrin.gif - man kad tik  namie pasėdėt ir  nelėkt. smile.gif  Jei ne pergyvenimas dėl dukrų , tai  sakyčiau , geras laikas pamąstyt, paskaityt, paanalizuot  rolleyes.gif
BJ,  tai gal į kokį mišką pavaikščiot, kur žmonių nėr, nuvažiuok.  4u.gif


Kleboniškis palei nosį biggrin.gif , bet savaitgalį ten žmoinių net tiršta buvo, o į parką kalniečių nuėjau, maniau šuo sau be pavaduko pasilakstys, tuščia bus. Kur tau, teko ieškotis vietos pavaikščiot, apie izoliaciją kalbos net nėra blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 03 23, 13:08)
girdejau i as apie ta vertybiu perkainavima. Tikrai gyvenom baisuliniam pertekliuj.

As jau prisiminiau a.a. mamytes kalbas is Karalienes Mikaldos knygos, Naujaji tastamenta...

čia tikra tiesa, nevertinome tos laisves eiti kur nori, visi atsiputę buvo , pajamos, darbai yra, perki ką nori, eini kur nori ...na beveik biggrin.gif, o dabar einam link to, kad žmogus žmogaus bijos artyn prisileisti...

kažkaip ir tas velykų laukimas dingo...per šitą zaraza pasaulis pamirš ir apie kiaušiniu dažymus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 23 kovo 2020 - 14:08