Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Sveikos smile.gif

Kur išsilakstet? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 08, 18:51)
Sveikos smile.gif

Kur išsilakstet?  bigsmile.gif

Kur, kur... Ieskau visu bigsmile.gif

Labukas
Atsakyti
Nžn kur iškėlė, bet jau vaikšto agentai, klausinėja. Greit užuodė.
Darbe taip pavargau, ne tas žodis. Gryžtant namo autobuse norėjos verkti ir už ką man tokia dalia. Viską nurašau pilnėjančiam mėnuliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 08, 18:51)
Sveikos smile.gif

Kur išsilakstet?  bigsmile.gif

pas prancūzus buvau, parduotuves šlavėm, nieko gero, tik kelnes nusipirkau ax.gif Norėjau batelių, paltuko, teks čia pirkti, turiu nusižiūrėjus ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Tai tie agentai gali vaikščiot. Jei butas savivaldybės, tai tik per aukcioną parduos. ax.gif Merri, tavo sūnus galėtų nusipirkt, grįžęs turėtų savo kampą, o ir prižvelgt patogu, kol užsieny uždarbiauja .
Mano mergina nerimsta biggrin.gif Keičia darbą ir nori pirkt kokį butuką LT nebrangų. Su paskola. Sako, vis į priekį. Aš jau apsidžiaugiau, galvoju grįžt planuoja bigsmile.gif . Bet kol kas tai ne . kaip investiciją į priekį ax.gif Mūsų mieste tai yra tų nebrangių butų, bet laikyt jį neapsimoka tuščią. O nuomininkus įleist labai jau rizikinga. Kokiam didmiesty tai kitaip - dirbantys žmonės, studentai. Tai nosrs naudos yra.
tapetus klijavau , dabar žinau, kad nugarą turiu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Keliam ir į darbus,gana drybsot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 02 09, 06:06)
Sveikos 4u.gif Keliam ir į darbus,gana drybsot tongue.gif

Nu leisk dar minutėlę pasivartyt bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi miego trūkumas.Užsikabinau vakar per LRT filmą ir miegai išlakstė.Kėliausi pusė dviejų tabletės,šeštą kaimynai prikėlė. ax.gif
Žolyte,o aš galvoju ir gerai,kad dukriukas investuoja pinigus.Kaip manęs nei vienas neklauso,jiems gerai nuoma.O aš aiškinu visą gyvenimą nenuomuositės.Juk gal kažkada vaikai bus. bigsmile.gif blink.gif Tik jau labai gerai tegul renkasi.Kaip maniškiai įrodinėja,atrodo taip gerai išsinuomuoja,o bac ir išlenda kas nors.Tai šalia statybos,tai praskrendantys lėktuvai virš galvos. blink.gif Tai gerai nuoma,susirenka daiktus ir atia,o jau kai nuosavas bus? blink.gif mirksiukas.gif
Dabar mažoji jau kelia sparnus ieškotis kito buto,arčiau univero.Pusžentis pradėjo dirbti,jau gali leisti daugiau.O man jų butukas toks mielas ir pigus,tik rajonas,pats namas baisus. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 09 vasario 2017 - 07:25
QUOTE(IngridaB @ 2017 02 09, 07:20)
Kaip manęs nei vienas neklauso,jiems gerai nuoma.O aš aiškinu visą gyvenimą nenuomuositės

nu gryn kaip maniškis, sako va nepatiko ir einu lauk, o aš sakau gi visą gyvenima su ryšuliais gi nelakstysi kampas iš kampo

o koks tas blogas rajonas? Stoties koks, Naujininkai?
Atsakyti
https://www.facebook...31252886895574/

nuotaikai pakelt
Atsakyti
LAbukas

NA tos nuomos ir gerai ir nelabai biggrin.gif Aisku,kas nepatiko,susirinkai ir isejai kitur..Gerai,kai vienas/dviese...O jei vaiku yra...Nelabai kas nori isnuomuot butus seimoms su vaikais...O ir vaikams-darzeliai mokyklos,nesiblaskysi kas pusmeti po rajonus...
Dar reikia paskaiciuot-kartais nuoma yra pigiau,nei moket uz paskola mirksiukas.gif Siuo metu bent Londone,nuomos kainos blink.gif blink.gif As uz savo nama paskolos moku dvigubai maziau,nei toki nama nuomuociaus ax.gif

Del buto pirkimo LT,gyvenant uzsieny,tai pirkciau tik Vilniuj,is bedos Kaune arba Klaipedoj...Ten bent jau kazkokia verte tie butai turi...
Atsakyti
Čia tik be vaikų gali sau leisti šeimos, kas met vietą keisti
Atsakyti