Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

blink.gif ojojoj..., būkim sveikos 4u.gif
Mane čia prieš kelis bisi tr...a buvo aplankius. unsure.gif Buvau išsigandus, o vdrug požymis nebūdingas toks . Bet ačiū Die, kažko tik užvalgius buvau, ant rytojaus po granatų žievės arbatos sveika patapau biggrin.gif
BJ, tai kuriam laikui likai namie?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Būtų Giega, daugiau papasakotų, jau pasiilgau. Giega, pargryžk 4u.gif
Pas mane chroniška sloga, metų metais be nosinaičių niekaip.
Dezinfekcijai tinka ir salicilo spiritas.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2020 03 18, 18:08)
 
BJ, tai  kuriam laikui likai namie?


kol sienas atidarys, šiaip perkėlė darbo laiką į balandžio 21 d., bet bus matyti ax.gif
Atsakyti
O, tai neblogas tarpelis gavosi 4u.gif Tik gaila, kad namie reik tupėt. Bet tęs karantiną turbūt. .. Mano dukros mokykla ruošiasi nuotoliniam mokymui. Kolkas atostogos skaitosi. Kaip čia reiks iškentėt - neįsivaizduoju. Šiandien jau iki isterijos buvo. Raunasi į lauką su kažkuo susitikt ir nieko negirdi, ką sakau...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2020 03 19, 21:35)
O, tai  neblogas tarpelis gavosi  4u.gif  Tik gaila, kad namie reik  tupėt.  Bet tęs karantiną turbūt.  .. Mano dukros mokykla ruošiasi nuotoliniam mokymui. Kolkas atostogos skaitosi. Kaip čia reiks iškentėt - neįsivaizduoju. Šiandien jau  iki isterijos buvo. Raunasi  į lauką su kažkuo susitikt ir  nieko negirdi, ką sakau...

Laba, dabar morčius prasidėjęs, jaunimą išlaikyto iššūkis. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Jau lygtai 1 motera pas mus su karūna unsure.gif 75 metų išvežė į Šiaulius. Kolkas tikslios diagnozės dar nepareiškė, tik įtarimai.
Už lango žiema - sniego šviežaus taip neblogai ir -7 C° blink.gif
Atsakyti
koks sniegas blink.gif
saulute sviecia. Mano augalai balkone naktavojo, tik agurka inesiau.

Labas
Atsakyti
Aš jau nebe nešioju iš balkono.Puikiai gyvena augaliukai.Kad atsikėliau saulė kaitina,net norisi langą atsidaryti. mirksiukas.gif
Įsijungiau fb,žiūriu visi trys vaikai žaidė bendrai žaidimus ir skirtingų šalių iki 5 ryto,nu svarbu namie visi. mirksiukas.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 22 kovo 2020 - 10:05