Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2017 02 06, 23:06)


Merii,linkiu,kad kokius tvarkingus gyventojus ten apgyvendintu 4u.gif

Pas mus lyja..Bjauriai,stipriai..

Pusmilijonini objekta ruosiu pridavimui. Dar lsukia kiti, bet nepradejau. O kam, jei gal negalesiu pabaigt, nors ir lb k nieti. Patinka man mano darbas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Meri,tai gal ir šalta,kad kaimynai nešildo už sienos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 06, 21:12)
Tai kartojasi? O tau koks sveikatos draudimas negalioja?

galioja, bet kad nieko nežino gydytojai kas yra, čia diagnozuoja pagal tyrimų rezultatus, o jokių simptomų ar apžiūrėjimų nėra, spaudimas, kraujas, šlapimas geras ir sveika vadinasi. Gerai, kad turėjau vaistų,, dar dukra antibiotikų atsiuntė ax.gif
Papildyta:
pas mus gana šilta, vakar pavasaris tikras buvo, vokiečiai su megstukais varinėja, aš su žiemine striuke biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Merri, tai gal pardavinės tą butą? Kad jau užplombuotas, tai gal koks nusikaltimas įvyko? Šiaip neplombuoja be reikalo, užrakina ir viskas g.gif
-15 C° unsure.gif Vėjas rytinis, tai košia kiaurai.
Atsakyti
Pas mus ryte -10 , dabar turbūt panašiai laikosi, žvarbus vejas ...

BJ nebus koks nervų šakneliu uždegimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 07 vasario 2017 - 13:25
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 07, 13:24)
Pas mus ryte -10 , dabar turbūt panašiai laikosi, žvarbus vejas ...

BJ nebus koks nervų šakneliu uždegimas

Sveikutes 4u.gif O man tikriausiai smegenú uzdegimas doh.gif rytą pusę 5 šokau iš lovos,skubu praustis,rengtis,paskui dirst į kaimynkos langus,šviesa dega,ji irgi kelia tokiu laiku,tada supratau,kad sublūdijau visa valanda.Nezinau kaip susitvarkyt su įtampa.
Bj,o anksčiau tau tokiú dalykú nebūdavo?
Kazkur pradingo telefone ū su nosine,nemoku rast.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 02 07, 14:50)
Sveikutes 4u.gif O man tikriausiai smegenú uzdegimas doh.gif

Nesiskiepijai nuo meningito vadinasi g.gif tongue.gif

Oi, laba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 07 vasario 2017 - 15:39
LAbukas

Ryte purske,dar pasiskundziau blogu oru ir taip isgrazejo-tikras pavasaris bigsmile.gif

Burbuline,juk laikrodis skambet turi biggrin.gif Nu nesikeliu anksciau zadintuvo ir viskas mirksiukas.gif Net jei pabudus,vistiek laukiu,kada suskambes...KArta kazkaip neuzsistaciau laikrodzio,miegu miegu,jau kaip ir issimiegojau,bet laikrodisd neskamba,vadinas dar reikia miegot..DAr pasnaudziau...Vel pabudau,dar neskamba,bet as net neziuriu keik valandu biggrin.gif Ir tik pro uzuolaidas lygtai lauke per sviesu pagal mano laika biggrin.gif biggrin.gif TAip pramigau 2h rolleyes.gif Bet nieko,per visa laika tik 1x taip tebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 02 07, 15:39)
Nesiskiepijai nuo meningito vadinasi g.gif  tongue.gif

Oi, laba  4u.gif

Va kad taip nuo durnumo išrastų skiepus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 07, 13:24)
Pas mus ryte -10 , dabar turbūt panašiai laikosi, žvarbus vejas ...

BJ nebus koks nervų šakneliu uždegimas

nu gal tada ūmėtų skausmas, ką žinau, dabar tempa laikosi, nukrenta ir vėl pakyla, silpna, papjausto inkstus, krūtinę paspaudžia, paakiai rytais paburkę ir į tuliką rečiau einu, nors geriu gana daug. Kad vieną pusę, tai gali orentuotis kas toj pusėj yra, dabar abu pilvo šonus, nugaros bu šonus g.gif
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 02 07, 14:50)
Bj,o anksčiau tau tokiú dalykú nebūdavo?
Kazkur pradingo telefone ū su nosine,nemoku rast.

nebuvo ax.gif
Atsakyti
O neišberta nugara, pilvas? nes dabar tas uždegimas pasus lt eina su berimu pūslelem
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 02 07, 16:03)
Va kad taip nuo durnumo išrastų skiepus biggrin.gif

Na taip butu metu atradimas, as pirma eileje bučiau bigsmile.gif
Atsakyti