Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

tai galetu pagyvenusiom poniom sena versija palikt biggrin.gif
Labas
Atsakyti
Labukas, pagyvenusios ponios tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes,grazuoliukės 4u.gif Į mane kai ponia kas pasukreipia tai pagalvoju a cia į mane šitep hmm.gif o kartais dar panele išgirstu tai bais patenkinta lieku biggrin.gif
Parvariau sušalus iš darbo,arbatos prigėriau ir priguliau.Paskaiciau,kam Merii pelargonijos pamirojo,mano irgi daug pagaišo,gaila lb.O kitú tokie nupiepe ūgliukai ištyso,kaip bus nznau.Reik kazką valgomo daryt,bet ner meilės gamybai ax.gif Ir bendrai norėčiau pabūt ponia,nedirbt kokius 3-4men,nes darbas uzkniso juodai,bet diedas sakė ne uz to istekėjai,turėsi dirbt tongue.gif Zodziu nors pasvajojau.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 02 06, 16:17)
Sveikutes,grazuoliukės 4u.gif Į mane kai ponia kas pasukreipia tai pagalvoju a cia į mane šitep hmm.gif o kartais dar panele išgirstu tai bais patenkinta lieku biggrin.gif
Parvariau sušalus iš darbo,arbatos prigėriau ir priguliau.Paskaiciau,kam Merii pelargonijos pamirojo,mano irgi daug pagaišo,gaila lb.O kitú tokie nupiepe ūgliukai ištyso,kaip bus nznau.Reik kazką valgomo daryt,bet ner meilės gamybai ax.gif Ir bendrai norėčiau pabūt ponia,nedirbt kokius 3-4men,nes darbas uzkniso juodai,bet diedas sakė ne uz to istekėjai,turėsi dirbt tongue.gif Zodziu nors pasvajojau.

pas mus žiuriu populiarus kreipinys "merginos" tai irgi nosį pakelia biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Man tai irgi neblogas tas 149 kampelis biggrin.gif
bjaurybe, kaip tau sekas? Kaip sveikata?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 02 06, 17:05)
Laba  4u.gif
Man tai irgi neblogas tas 149 kampelis  biggrin.gif
bjaurybe, kaip tau sekas? Kaip sveikata?

na ir puiku, pavadinimas kaip sakyt amžių nugludintas , nieko jau neišradinekim mirksiukas.gif

pažiurejau, kad nemažai temu vis dar laukia kalėdu biggrin.gif, gerai kad mes jau sulaukėm biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 06 vasario 2017 - 18:56
GAlima kas karta kas 50 temu prisimint ir zodiskai paskaiciuot kokia ji butu mirksiukas.gif VA sita jau butu 150toji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 02 06, 17:05)
Laba  4u.gif
Man tai irgi neblogas tas 149 kampelis  biggrin.gif
bjaurybe, kaip tau sekas? Kaip sveikata?

nieko gero, dar luktersiou ir vėl eisiu pas gydytojus, gerai aš čia piniginę palengvinsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 02 06, 20:54)
nieko gero, dar luktersiou ir vėl eisiu pas gydytojus, gerai aš čia piniginę palengvinsiu doh.gif

Tai kartojasi? O tau koks sveikatos draudimas negalioja?
Atsakyti
Bj,o vaistai brangūs?gal leidziamu kokiú tai geriau suveiktu.Pas mus jau-8rodo šalčio,kaip čia darban ryte reiks eit,viena miegu,šono nieks nešildo biggrin.gif diedas komandiruotej,prastai cia man,per nakt sušalsiu tongue.gif
Atsakyti
Nesuprantu, niekaip daugiau 20 namai neisyla, bus ryte lb nejauku keltis.
Paziurejau, uz sienos uzplombuotas butas. Tikrai valdzia ateme is alkoholiku buta. Bus vasara keista nematyt kiemelyje ispurtusiu paprasaiku.
Atsakyti
Bj,laikykis 4u.gif Neisisirk labai 4u.gif

Merii,linkiu,kad kokius tvarkingus gyventojus ten apgyvendintu 4u.gif

Pas mus lyja..Bjauriai,stipriai..
Atsakyti