Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

nu aš sapniuką palaikau, man cepelinai ne valgis ir mano šeimynai, nežinau kodel, na čia taip yra ir taškas, verdua karta metuose kokiam rugseji iš nauju bulviu ir iki kitu metu, o buna metu ir be ju apsieinam smile.gif

kur ta saule, hau miegas kaip ima
Papildyta:
žiuriu kaip gerai mes šita tema pasivadinę smile.gif, n etaip kai ta grupdžio tongue.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 02 05, 13:54)
Labukas

Cepelinu diena siandien.....

Labukas,
Cepų priviriau ir jau rytojui nelabai beliko.
Giega, noriu kept tuos tinginių varškėčius. Ar jie labai prikimba prie tų popierinių formelių. Silikoninių neturiu. Nežinau ar bekept...
Atsakyti
Gėda pelėda, bet ir man cepelinai ne valgis, nepavalgau jų hmm.gif
Panašu, kad likau vėlei be palergonijų. Iš daug viena gyva, net nežinau kokia. Ai, jau apsieisiu paprastomis turginėmis.
Nudvėsė ir kitokių žiemojančių.
Katinas tai geras, sienomis lipa bigsmile.gif , dar gerai, kad pakabinti telikai atlaiko, ir ant jų laipioja blink.gif Kuo vyresnis, tuo aukščiau bando laimę lipt, neužtenka, kad visą ir taip apdraskęs.
Neturėjo boba bėdos, įsitaisė katina biggrin.gif
Atsakyti
Aš ryte irgi kugelį kepiau.Pirma tik kulšeles apviriau ir tada į kugelį.Gerai,grįžome iš miško o kugelis dar šiltas. ax.gif mirksiukas.gif
Mama irgi gavo už slaugą neblogą priedą prie pensijos,kai savo mamą slaugė.Teta atsisakė socialinės paramostai jai prie pensijos moka irgi neblogai.Ji pažystamą samdo iš tū pinigėlių,kad valgyti nupirktų ir dar lieka. ax.gif

Pas mane pelargonijos gaivaliojasi laiptinėje,dar gyvos.Bet namas kai prisodina be proto pelargonijų,tai paskabau viršūnėle ir pasidauginu. mirksiukas.gif Mano amariliai du pražydo,bet stiebai žiedų tikrai po pusė metro,patiko matyt daržo žemė,nes žiedai nei vienais metais nebuvo tokie dideli. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2017 02 05, 12:48)
Labukas,
Cepų priviriau ir jau rytojui nelabai beliko.
Giega, noriu kept tuos tinginių varškėčius. Ar jie labai prikimba prie tų popierinių formelių. Silikoninių neturiu. Nežinau ar bekept...

Priviriau,privalgiau,skanu biggrin.gif
Prilimpa prie tu pipieriuku,gaila skonio... Kepk paprastai bletoj isdeliojus po sauksta didesniais tarpukais.. Gausis tokie blynukai biggrin.gif Kai kepi formele,o jue pasipucia ir gaunas kaip spurgytes..
Atsakyti
dabar iki begalybės tupėsim 149 kampely tongue.gif

Skaičiau, kad temos nebus uždaromos. nebent pačios adminų paprašysim, kad uždarytų ir keliautume į kitą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 02 05, 19:41)
dabar iki begalybės tupėsim 149 kampely  tongue.gif

Skaičiau, kad temos nebus uždaromos. nebent pačios adminų paprašysim, kad uždarytų  ir keliautume į kitą smile.gif

Galbut temos seimininke paprasytu admines smile.gif
Atsakyti
MAn tai jokio skirtumo ar ta pati tema tesiasi,ar nauja sukurta biggrin.gif Del manes gali but ir sita iki begalybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 02 05, 23:55)
MAn tai jokio skirtumo ar ta pati tema tesiasi,ar nauja sukurta biggrin.gif Del manes gali but ir sita iki begalybes mirksiukas.gif

Cia idomiai, saugo kiekviena pirstelejima sm nuo prisijungimo desimtmeciais, dar prisideda begalines pokalbiu temos, paskui vos veza svetaine. Gal prasivalius praeiti grei iau riedetu ir daugiau galetu mokamu reklamu ideti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
VSveikos smile.gif

Čia kaip supratau mane liečia smile.gif, tai ar prašyt uždaryt šitą temą ar paliekam?

Del manes ir šita netrukdo mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

NA as jau sakau,kad man netrukdo ir begalines temos biggrin.gif DAbar kazkaip pagerejo SM,jau nebestrigineja..Nes nemazai kas i nauja versija perejo,tai sita pasilaisvino biggrin.gif
Atsakyti