Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

[quote=Merii,2017 01 07, 19:43]
[quote=Lyžuka,2017 01 em , jaučiu užsidirbuss vyno smile.gif, kad ir nekaršto bigsmile.gif
O be alkoholio jau niekaip?
[/quote]
Niekaip, beje vyno pagailejau atidaryti dėl vienos taurės, užteko ir vyšnių kreko bigsmile.gif

Matėt kiek sniego pietų Europoj?
Atsakyti
O aš jau imu graužtis,kad ryt sekmadienis ir paskui darban,matyt tikrai jau reik atostogų nes sprogsiu,o jų dar nesimato,mes dabar pradėsim iśleidinėt viena kitą žiemos atostogų mad.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 07, 21:33)
Niekaip, beje  vyno pagailejau atidaryti dėl vienos taurės, užteko ir vyšnių kreko  bigsmile.gif

Taurė po taurės ir moterys lb greit prasigeria. Buitinis alkoholizmas ax.gif

QUOTE(burbuline @ 2017 01 07, 21:52)
O aš jau imu graužtis,kad ryt sekmadienis ir paskui darban,matyt tikrai jau reik atostogų nes sprogsiu,o jų dar nesimato,mes dabar pradėsim iśleidinėt viena kitą žiemos atostogų mad.gif

Nesigraužk, ne tu viena nenori 4u.gif
Kas keista, bet aš ir savo namuose būt nenoriu, o tai dar blogiau. Jaučiuosi lb pavargus nuo visų ir visko. Jei taip toliau, gal man išeit geriau būtų aplamai.

Nuo pat ryto gavau porciją nagų. Nuo keturių kaip prisuktas. Tik db nurimo, guli dėžutėje patenkintas ant stalo ir žuvis gano akvariume lyg niekur nieko rolleyes.gif
Gerai, kad žiema, ilgi rūbai, vasarą keistai atrodytu senyva moteriška katino nagų išvagota biggrin.gif
Atsakyti
LAbukas

Merii 4u.gif 4u.gif MAziausiai reikt kreipt demesio i tai,ka kiti pagalvos mirksiukas.gif Is kur kiti zino,kad tave naminis katinukas apdraske,gal tu kokioj veterinarijoj dirbi ir cia darbines traumos mirksiukas.gif biggrin.gif

Pas mus gana daznas buitinis alkogolizmas biggrin.gif VA ir vakar su MB atsidarem vyniuko prie vakarienes mirksiukas.gif
Siandien vaziuosim iki tokio shopingu miestelio,nuo manes apie 20min kelio..Ten benzas gerokai pigesnis,uzsipilsiu pilna baka mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai tada ir pas mus buitinis alkoholizmas.Grįžome iš miško,pasikaitinome savo avietinio su apelsinais,pravarinėjome kraują. rolleyes.gif Gyvenimas prabėgs pro šalį,ko nepasimėgauti? blink.gif
Einu kugelio kepti,ant greičio kotletų pakepiau,o planuose buvo kugelis,tai nors ant vakaro iškeps. smile.gif
O kad matytumėte koks grožis girioje,pasaka...........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 08 sausio 2017 - 13:08
Na Merri, viskas dievo valioj jei bus lemta prasigert, tai nuo likimo nepabegsi mirksiukas.gif , kolkas nepasikraunu sau galvos, suprantu, kai artimoj aplinkoj yra tokie atvejai, tada gal tada ir suima baimė, o dabar kaip sako Ingrida reikia pasimegauti gyvenimu ir man į ta megavimasi dar įeina vyno taure kaip min bigsmile.gif ..na arba dvi biggrin.gif
Atsakyti
nu, viskam proto reik turėt mirksiukas.gif
Išsikepiau šiandien kepsnį su pievagrybiais, užsimaniau vakuotų žirnelių, pamiršau majonezo penktadienį nusipirkti, tai su grietine ir garstyčiom pasidariau. Vėl priėdus guliu. Ryt dar makaronus su pievagrybiais pasidarysiu, likusius užšaldysiu, nes tuoj nebegalėsiu į juos žiūrėt, o mesti gaila rolleyes.gif
Papildyta:
Iš po nakties buvo pašalę, paskui ryte palijo, tai lauke čiuožykla šiandien, iki šiukšlinės ėjau už sienos laikydamasi, o pašluot, nei pakasti neina, tai kažkiek su dideliu kastuvu pasbrūžinau, dar druskos užvariau, tada kažkiek pavyko sutrupinti to ledo, dabar jau atitirpo, bet lauke tokia drėgmė, gali vėl naktį šalčio būt, tai jau žinau ką ryt ryte veiksiu biggrin.gif
Atsakyti
BJ, o kaip bobute valgo? apetita turi? tinka jai tas ka sau gaminiesi ar jai kiti puodai?

pas mus jau irgi atšilimas tik -5 smile.gif

balandeliu puodas troškinas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 08 sausio 2017 - 14:33
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 08, 14:32)
BJ, o kaip bobute valgo? apetita turi? tinka jai tas ka sau gaminiesi ar jai kiti puodai?

pas mus jau irgi atšilimas tik -5 smile.gif

balandeliu puodas troškinas  rolleyes.gif

šiaip valgo gana konservatyviai, tai jai taip ir darau, aš valgau ką noriu ryte ir vakare, o pietus stengiuosi ir jai, kad tiktų, nesiterliosi. Jai tiesiog kotletą iškepiau, sau kepsnį, vakar sau vištieną su pievagrybiais grietinėlės padaže, o jai paprastai vištiną gabaliukais pakepinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 08, 15:36)
šiaip valgo gana konservatyviai, tai jai taip ir darau, aš valgau ką noriu ryte ir vakare, o pietus stengiuosi ir jai, kad tiktų, nesiterliosi. Jai tiesiog kotletą iškepiau, sau kepsnį, vakar sau vištieną su pievagrybiais grietinėlės padaže, o jai paprastai vištiną gabaliukais pakepinau ax.gif

Man tai čia didžiausia problema būtų sugebėti padaryt maisto vienam kartui
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 01 08, 11:31)
Taurė po taurės ir moterys lb greit prasigeria. Buitinis alkoholizmas  ax.gif
Nesigraužk, ne tu viena nenori  4u.gif
Kas keista, bet aš ir savo namuose būt nenoriu, o tai dar blogiau. Jaučiuosi lb pavargus nuo visų ir visko. Jei taip toliau, gal man išeit geriau būtų aplamai.

Nuo pat ryto gavau porciją nagų. Nuo keturių kaip prisuktas. Tik db nurimo, guli dėžutėje patenkintas ant stalo ir žuvis gano akvariume lyg niekur nieko  rolleyes.gif
Gerai, kad žiema, ilgi rūbai, vasarą keistai atrodytu senyva moteriška katino nagų išvagota  biggrin.gif

Ir aš dėmesio nekreipiu kas kaip atrodo,ar padraskytas,ar kampu nutysusiu man vienodai,man svarbu,kad nuo žmogaus nedvoktų prakaitu ir sysaliuku tongue.gif ,neplautais drabužiais,vat śito nepakenčiu,visa kita man dzin jau matyt atējo toks amžius,kad kaip yra taip gerai.Man tiktų kokioj amerikėj gyvent,ten su nutysusiom maikėm daugelis vaikśto ax.gif
Paskaičiau,kad Ingrida kugelį kepė,blyn kaip panorau kokių blynų bulvinių ryt gal kepsiu.
Bj,žirnelius darei su grietine ir garstyčiom?taip dar nemakalavus esu,gal ir nieko.
Atsakyti