Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

komentaruose daugiau galima sužinot ..
Kad patyčios ten vyksta, tai faktas. Kaip ir visur kitur mokyklose. Blogiausia tai, kad ten baisiai nori direktorė ir mokytojai pasirodyt , kaip geriausi - tipo, viskas pas mus gerai, mes geriausiai mokomės, programos prieš patyčias. Tokie karjeristai. vaikai ten bijo atviraut apie tai. Mūsų kl. auklėtoja net pati vaikams užmeta visokių gražių žodelių. Nu ir ką jai padarysi? Nieko... Kažkas buvo pranešęs rajono Švietimo skyriaus vedėjui - nieko. Nes tą vedėją patį jau reik keist- užsisėdėjęs nuo seniausių laikų...
Atsakyti
Skaičiau ir aš ir taip visur perša, kad pati netyčia, baisu
Atsakyti
aga, suka uodegas verysad.gif
Vėliau gal paskelbs tikrąsias priežastis po tyrimų , bet kad dėl galvos skaudėjimo gėrė, tai tikrai netikiu. Gal tik ji pagąsdint norėjo ir padaugino, nežinodama koks poveikis ...

Zylėms lesyklėlių padariau, tai toookie tuntai atskrenda ax.gif Taukų tai pastoviai prikabinta, bet mažiau būdavo paukštukų. Iš lesyklų pirmiausiai išgaudo moliūgo sėklas... nelukštentas blink.gif Nuskrenda su sėkla į medį ir kapoja su snapu. Dažiausiai nukrenta į sniegą smile.gif Ir saulėgrąžas nusineša, prispaudžia su nagais ir po truputį lesinėja . Smagu stebėt ax.gif

Aš vakar sukišau narcizų gumbus į vazoną ax.gif Rudenį buvau pirkusi ir pamiršusi smile.gif Laiškus leidžia, tai gal ir pas mane greit žydės, ne tik pas Giegą biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 02 02, 07:04)
Skaitau latviu roziu tinklapi, nuo pat ankstyvo ryto  ax.gif
Labuks

Sveikos visos 4u.gif Pariuk,a kokį cia taip skaitai ir as noriu nosį įkišt.Neturiu nuotaikos,ryt vaiko šimtadienis,nervinuos.Pasiskambijau vienai mamkai tai oje ta ir manikiūrus ir sukuosenas užsisakius,o as tai paprastai ruosiuos pasirodyt,kaip mokėsiu,taip pasidarysiu blink.gif Ale galvoju,kad nepasirodyciau kaip pelenė biggrin.gif Uzejau į pardę suknių paziūrėt,vien trikotažinės,užsidėjau...papai sau,šikna sau,žiūriu ir negaliu atsižiūrėt savęs doh.gif Geriausiai kai niekur nereik eit.
Atsakyti
https://www.dailasro...ibundrozes/roza

speju šita skaito smile.gif

man tik trikotažines patinkakur kliošas yra i apačia biggrin.gif

BJ kaip tau sekas?Aš pagalvojau, kaip turinti vos ne seneliu namus, kad galima bus pas tave pasikonsultuoti kokiais nors senu žmoniu psichologiniais klausimais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 02 vasario 2017 - 16:05
Labukas,

Lyžuka už mane atsakė, ačiū

Jokios programos prieš patyčias neveiks, jeigu namuose yra smurtas, tiek psichologinis tiek fizinis. Visi keiksmažodžiai, mušimai tiek vaikų, tiek žmonų-mamų. Ką mato, tą patys daro tiek namie, tiek kieme, tiek mokykloje. O dar aplinkui visi tyli nors mato. Kokioj vaikas aplinkoje užauga, toks ir žmogus bus. O kentėti reikia geriesiem. Ir nėr kur dingti blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 02 vasario 2017 - 16:17
Į rožynus net nelendu smile.gif

Patiko Skaitančioms rusiškai ax.gif Nieko asmeniško, net nežinau kuri kaip ištekėjusi 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Nu ir ko šita tema ,liudi smile.gif

Man tas latviu psl patiko, kad siunčia i lietuvos paštomatus , bet šį pavasarį kolkas iš anksto nieko nepirksiu, visko daug rudeni sodinus, žiuresiu kas ir kaip augs ir žydes , nebent ka atsodinti, nors tikiuosi tyliai ramiai, kad nieko nereiks smile.gif

iš geliu dar norečiau pentiniu pilnaviduriu ir daug leliju tongue.gif , leliju laukiu lenkus svao sklepus atidarant smile.gif, o pentinu gal šiai kur rasiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 03 vasario 2017 - 11:00
As irgi su nekantrumu laukiu kada galesiu sukisti rankas i zeme. Pertvarkysiu gelynus.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 02 03, 19:53)
As irgi su nekantrumu laukiu kada galesiu sukisti rankas i zeme. Pertvarkysiu gelynus.


ne tu viena biggrin.gif
Atsakyti
As nelaukiu tongue.gif

Penktadienis,vyniuko diena biggrin.gif
Atsakyti