Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Para @ 2017 01 30, 09:17)
aTSILIKUSI AŠ, NIEKO IŠ kiniečių neužsisakau, nemadinga esu  ax.gif

labukas

As is amazones perku.. Kartais neapsiziuriu ir gaunas,kad is kinieciu eina biggrin.gif Tiek,kad garantija,kad gausi ta preke biggrin.gif
Atsakyti
mes žaliavu daug perkam mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Niekur,nieko,niekam neuzsakau siuo metu biggrin.gif ziūriu,kad ant duonos uztekciau,simtadienis ubagais paleis umn.gif gryzta is mokyklos ir laukiu,kad pasakys kam dar prireikē ievrų Daba jau sodybai,dar apyrankem panom blink.gif Akinius blyn sulauziau,gerai,kad pastoviai nereik nesiot nes vaiščiočiau žabala.
Prisikepiau kugelio su kumpeliais vistos,ant nervų prisiėsiu biggrin.gif
Bj kaip tau penktadienis praėjo ar ėjai į susitikimą su vokietuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha BJ tyli, nesidalina įspūdžiais victory.gif , gal jau kas rimto mezgasi , tai bijo laimę nubaidyt bigsmile.gif

O tai nebuna mesa pužale po tuom kugeliu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 30 sausio 2017 - 16:16
tikrinau, kaip veikia DE sveikatos sistema. Galiu pasakyt, pas mus viskas daug geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 30, 16:12)
Bj kaip tau penktadienis praėjo ar ėjai į susitikimą su vokietuku mirksiukas.gif

buvau rolleyes.gif Atvarė pasiimti, su skrybele bičas, kad davė kalbos, tik klausinėja visko, sako vyras namie tavo? Apsimečiau negirdėjus. Bet namus iškuopęs gana neblogai, net apstulbau, jokio daikto išmėtyto, davė pinigų dvigubai, sakau kodėl, nu sako arbatpinigiai blink.gif galvoju, kaip man dabar į kojas dėjus unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 30, 16:15)
Aha BJ tyli, nesidalina įspūdžiais  victory.gif , gal jau kas rimto mezgasi , tai bijo laimę nubaidyt  bigsmile.gif

O tai nebuna mesa pužale po tuom kugeliu?

aga, paskaičiau horoskopą, ten du sakiniai, problemos su užsieniu, galima hospitalizacija...kad daugiau skaityčiau juos ax.gif

Nebūna, aš irgi taip kepu, nors man asmeniškai skaniau be nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 30, 13:58)
tikrinau, kaip veikia DE sveikatos sistema. Galiu pasakyt, pas mus viskas daug geriau ax.gif

4u.gif Cia paciai kazkas atsitiko ar bobute vezei?

MAn ir kugelis paprastas skaniausias..Imi sakute ir valgai is eiles .O kai idedi kokius sparnelius,paskui pusiau rankom valgyt reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 30, 17:16)
buvau rolleyes.gif Atvarė pasiimti, su skrybele bičas, kad davė kalbos, tik klausinėja visko, sako vyras namie tavo? Apsimečiau negirdėjus. Bet namus iškuopęs gana neblogai, net apstulbau, jokio daikto išmėtyto, davė pinigų dvigubai, sakau kodėl, nu sako arbatpinigiai blink.gif galvoju, kaip man dabar į kojas dėjus unsure.gif
Papildyta:

aga, paskaičiau horoskopą, ten du sakiniai, problemos su užsieniu, galima hospitalizacija...kad daugiau skaityčiau juos ax.gif

Nebūna, aš irgi taip kepu, nors man asmeniškai skaniau be nieko ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka Oj, bjaurybe biggrin.gif Ir tvarkyt mažiau buvo, ir dvigubai sumokėjo, tai sekantį kartą jau gėlių puokštė bus rolleyes.gif
BJ, tai ligoninėj buvai? Kokios bėdos užpuolė?
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 30, 17:16)
buvau rolleyes.gif Atvarė pasiimti, su skrybele bičas, kad davė kalbos, tik klausinėja visko, sako vyras namie tavo? Apsimečiau negirdėjus. Bet namus iškuopęs gana neblogai, net apstulbau, jokio daikto išmėtyto, davė pinigų dvigubai, sakau kodėl, nu sako arbatpinigiai blink.gif galvoju, kaip man dabar į kojas dėjus unsure.gif
Papildyta:



nu čia dar gerai apgalvok visus už ir prieš, matai vyras išmokytas klausyt tongue.gif, tik kai nebuvp kas primena apsileido, aišku laikyk atstuma kolkas , nors ka jau čia tave mokinti gi ne -iolikos biggrin.gif , ką jis veikia dirba? bimbineja? Ar darbas gerai apmokamas?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 30, 18:14)
ką jis veikia dirba? bimbineja? Ar darbas gerai apmokamas?

dirba pusė dienos, o ką net nežinau, reiks pasidomėt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 01 30, 17:50)
BJ, tai ligoninėj buvai?  Kokios bėdos užpuolė?

buvau, bet net nežinau kas buvo, nieko nerado ax.gif
Atsakyti
Na va, BJ, postumis i prieki yra mirksiukas.gif
Nespjauk i vandeni, gal geriau pažinus pasirodys visai neblogas vyriskis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 30, 19:55)
Na va, BJ, postumis i prieki yra  mirksiukas.gif
Nespjauk i vandeni, gal geriau pažinus pasirodys visai neblogas vyriskis  mirksiukas.gif

doh.gif
Atsakyti