Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(ate42 @ 2017 01 28, 23:33)
biggrin.gif  biggrin.gif  mirksiukas.gif Ačiū.
Einu gult. Pirmanaktė. rolleyes.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  rolleyes.gif

Nu ką einam jaunųjų zadint bigsmile.gif

Ir kitos miegales kelkitės biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lauke vėjas nemalonus,taip būtų gal ir nieko.Vakar geras oras buvo. ax.gif
Atsakyti
duokim jaunavedziams pamiegot biggrin.gif
Labas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 29 sausio 2017 - 10:03
Ju ngiuos prie sveikinimu 4u.gif ATiA. Dar ilgai ilgai laimingai kartu 4u.gif
Blogai miegojau. Sapnuose kaip visada. Projektus deliojau. Eina sau. Per darba ramybe praradau. Lyg tai butu mano pacios verslas ir ne uz mininmuma. Ir dar nepatenkinti.
Vaikis bulviniu blynu prikepe. Net akis griauzia.
Dar is boilerio pradejo laseti. Nesuprantu kas atsitiko.
Atsakyti
http://www.15min.lt/...ais-1044-746636
Na pažiūrėsime reabilituosis duonkepė?Kepa. mirksiukas.gif Produktai visi yra,o ko nepabandyti receptą? ax.gif
Atsakyti
LAbukas

Ate,su vestuviu metinem 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Kaip pirmoji naktis biggrin.gif biggrin.gif

Musu lapkriti bus sidabrines mirksiukas.gif

Atsakyti
Laba, tai visos po savaitgalio pavargusios? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mes bandem i kinieciu naujus metus centre nuvart biggrin.gif Sugalvojom su masina biggrin.gif O kur ta masina centre pastatyt,kai vyksta svente biggrin.gif biggrin.gif Vnz pasivazinejom po centra ir tiek biggrin.gif Na dar kavos nusipirkom mirksiukas.gif HArrodse,brangiausioj Londono parduotuvej mirksiukas.gif Bet kava ten proto ribose mirksiukas.gif UZ kg 20-30sv...Aisku yra kavos,kur 100gr tiek kainuoja biggrin.gif Bet man tinka ir uz 30sv uz kilograma mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos, kiniečiai rimtai švenčia pasmus del to jau pora savaičiu prekiu pristatymas nustempe unsure.gif
Atsakyti
LAbukas

As ir laukiu poros smulkmenu is kinieciu,irgi veluoja biggrin.gif GAl dar gausiu visai ne tokius,ka uzsisakinejau biggrin.gif biggrin.gif

Atsilo pas mus..Tik labai apsiniauke..Vakar ir savas rozes apziurejau,viena dar nuo rudens su pumpurais ir tie pumpurai jau ruosiasi zydet bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 30, 11:39)
LAbukas

As ir laukiu poros smulkmenu is kinieciu,irgi veluoja biggrin.gif GAl dar gausiu visai ne tokius,ka uzsisakinejau biggrin.gif  biggrin.gif

Atsilo pas mus..Tik labai apsiniauke..Vakar ir savas rozes apziurejau,viena dar nuo rudens su pumpurais ir tie pumpurai jau ruosiasi zydet bigsmile.gif


aTSILIKUSI AŠ, NIEKO IŠ kiniečių neužsisakau, nemadinga esu ax.gif

labukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 30 sausio 2017 - 12:17