Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kadangi patys vištų nebeužsiauginame ,vakar kaip idiotė pražiopsojau pigiai maximoje. ax.gif Svarbiausia Cestoje krūtinėlę perku,moku kelis kartus brangiau,nei višta ciela maximoje.Sutinku maximoje pažystamą,tempiančią maišiukais vištas į mašiną,padeda ir vėl eina pirkti,sako sudėsiu į šaldiklį. bigsmile.gif O man tik po pietų daeina,kad gal gerai būtų.Važiuojame po darbo pšš tuščia.Nu kokia žiopla. blink.gif ax.gif Bandysiu ryte pravažiuoti.Ir mažoji va grįžųsi iškepčiau įsidėjimui. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Aš pasirodžiau, tai visos dingot ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 28, 08:56)
Labas rytas  4u.gif 
  Aš pasirodžiau, tai visos dingot ?  mirksiukas.gif

Nedingom dar lovoj vartomes,
Atsiverčiau šeštadienio lietryti vėl apie ta vaikeli, visi dabar sukruto unsure.gif

O jau fb koks eilėraštis įdėtas skaičiau ir verkiau
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 01 28, 08:55)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kadangi patys vištų nebeužsiauginame ,vakar kaip idiotė pražiopsojau pigiai maximoje. ax.gif Svarbiausia Cestoje krūtinėlę perku,moku kelis kartus brangiau,nei višta ciela maximoje.Sutinku maximoje pažystamą,tempiančią maišiukais vištas į mašiną,padeda ir vėl eina pirkti,sako sudėsiu į šaldiklį. bigsmile.gif O man tik po pietų daeina,kad gal gerai būtų.Važiuojame po darbo pšš tuščia.Nu kokia žiopla. blink.gif  ax.gif Bandysiu ryte pravažiuoti.Ir mažoji va grįžųsi iškepčiau įsidėjimui. mirksiukas.gif

nu nėra toj Cestoj tos kainos baisios ax.gif AŠ irgi netoli Savo perku Cestoje, be kaulo 3.39 eu, su kaulu ir oda 2.89 eu. Sakyčiau visai normaliai, nors esu pastebėjus, kad pačiose parduotuvėse kaina skiriasi, tarkim senamiestyje prie darbo su oda kainuoja tiek, kiek prie nemų file be odos blink.gif
Atsakyti
Maniškis mėgsta apsipirkinėti Cestose, nu, bet man įdomu, kodėl būtent jose taip smirda, tik įėjus jau kvapas vimdo.
Dabar gerai, Rimi autobusų stotyje atsidarė, vis kitoks prekių asortimentas.
Nu ką, gismeteo šiltą vasarį rodo, gal jau žiemai ax.gif ir niekas nebeiššals?
Katukas Širdukas kaip paaugo, cielas katinas, tik toks pailgintas, kaip iš Vilkyškių pieno firminio ženklo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 28 sausio 2017 - 10:12
LAbukas

TAi parodyk savo paaugusi katinuka,Merii bigsmile.gif

Kokia cia Cesta parduotuve g.gif Aisku nelabai po pardes vaikstau LT,tai kazkaip ne nezinau tokio tinklo...

Mes mesos vaziuojam i toki naktini turgu/baze..Ten uzsiperkam didesni kieki ir ilgam uztenka mirksiukas.gif Pvz vistos krutineles deze 5kg kainuoja 15-17sv mirksiukas.gif Vistos kulseliu 10kg deze-apie 20sv...Deje ir turi pirkt ta deze,maziau neparduoda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 28, 12:49)
TAi parodyk savo paaugusi katinuka,Merii bigsmile.gif

Kokia cia Cesta parduotuve g.gif Aisku nelabai po pardes vaikstau LT,tai kazkaip ne nezinau tokio tinklo...

Parodysiu savo istyseli. Miega prie akvos stiklo.
Yra tu cestu. Tokiu mesiniu. Pigiau pas juos.
Valgom plova. Kas pas jus?
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 01 28, 14:12)
Parodysiu savo istyseli. Miega prie akvos stiklo.
Yra tu cestu. Tokiu mesiniu.  Pigiau pas juos.
Valgom plova. Kas pas jus?

Ryte blynai dabar picos, prisveitem ir gulinejam, šiandien išeigine nuo tvarkymosi paėmiau bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus priverstinis tvarkymasis gavos-mb uzkabino lempa prie lovos,ta nukrito ir suduzo.. Teko siurbt nori nenori biggrin.gif Varom iki vietinio centriuko,reikia kitos lempos ax.gif

Istraukiau ir nukaulintas vistos kulseles ir jautienos steikus,tik va kada valgysim tai neaisku,nes susale dar...
Atsakyti
Rytdienai bulviniai blynai numatyti. Vyrai patys keps. Tegu reiskiasi ax.gif
Isikeliau dvi knygas. Dar neteko kompe skaityti bigsmile.gif
Pajuodinau antakius. Visai gerai gavosi.
Ima miegas. Bet ka paskui nakti veiksiu. Atpratau nuo grozio miego biggrin.gif
Atsakyti
O aš susigundžiau doradas 2vnt nusipirkt- da nebuvau ragavusi ax.gif nepigu, bet nors išbandžius būsiu. Daba kepa, kvepia. Kartais karpį perku, tas irgi kad subrangęs unsure.gif . Su akcija dorada ir be akcijos karpis - viens prie vieno kaina. TPridėjau į pilvą sviesto su petruškom ir krapais, kurio buvau vasarą į kamerą priruošus, nors kažkokį atskonį įgavo . Gal maistinė plėvelė neapsaugo nuo kitų veiksnių įtakos.
Aš irgi dažniausiai pati dažau antakius ir formuoju. Nors buvau žadėjus pati nebeformuot- įsipjaunu su peiliuku kartais biggrin.gif . bet taupumas pramuša- labai jau nepigios tos procedūros , jei kas savaitę formuot.
Kompe nepatinka skaityt knygų. turiu kelias parsisiuntus, bet niekaip neprisiruošiu.
Atsakyti
Laba mergelkos,o aš varinėju su diedu po pardes,vyksta paskutiniai pirkimai šimtadieniui.Pirkom tą nelemtą švarką,ne tokį kaip norejo nes pinigų gailino,bet neblogas ir nusipirktas,dar marškinius pagriebėm,dzinsus užsimanė naujus..sakė dabar metus nieko nepirks tik batus nes tuos tai sudralina.O mama nepirko nieko blink.gif ai pasakiau,kad nieko man nereik cry.gif nu ranka nekilo sau ką pačiupinėt,nors tipo akcijos,bet visvien man brangu.Prasimušiu su senais skudurais.
Gaminu plovą,daugiau nekyla rankos ką daryt,vakar pasivalinėjau namus,svečių nelaukiu tai bus ir taip gerai tongue.gif
Tą motką už vaiką į elektros kėdę sodint reik,pati to hahario bijojo tai ir negynė to vaikelio,ale ot yra bobų,nesvarbu,kad idiotas diedas,bet bile va turiu ir viskas,nors šiokį tokį.Negaliu net rasyt kaip pikta ant tos dvasios ubagės.
Atsakyti