Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

aš pritariu tai nuomonei, kad buityje naudojam per daug technikos ir ji nėra labai sveika. Bet šiam pasaulyje be to neišsiversi juk, o jei sau pasilengvinti darbą ir naudoti tik tada kada tikrai reik, tai su saiku manau viskas galima ax.gif
Atsakyti
KAd technikos daug naudojam,tai nieko..VA chemijos tai tikrai per daug naudojam...Nors...VA senovej be jokiu chemiju namus tvarkes ir kiek metu gyveno?~60...

As va issiurbiau namus,su elektrine garu sluota isploviau,o ten ipilta lygynimui skirtas vanduo-jis kvepia skaniai biggrin.gif Dulkes nuvaliau su stiklu valikliu,odines sofas su kitokiu valikliu...Vonios netvarkiau,ten dar minimum 2 chemikalai pasinaudotu ax.gif
Atsakyti
Tai namai kas be ko, bet aš kažkada paskaičiavau kiek aš vienu kartu naudoju plaukams, tai nusistebėjau kaip aš juos aplamai dar turiu biggrin.gif šampūnas, balzamas, tada koks nors nenuplaunamas puriklis ir ant viršaus lakas, o dar seniau ir plaukų dulksna naudojau tipo kad kvepetu biggrin.gif

nors pvz jokiu minkštikliu skalbiniams nenaudoju, dulkes valau tik su dregnu skuduriuku , na grindis plaunant tai ipilu ko nors

o namu technika džiaugiuosi , jos man niekad nebus per daug, neisivaizduoju gyvenimo dabar be kokios skalbenkes ar indaploves , galetu but ir kokie puodai robotai biggrin.gif, kur panašiai kaip kavavirei sumetei produktus o jis jau pasmulkina ir išverda tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 27 sausio 2017 - 15:15
As sampunu isplaunu,kondicionierium pertepu,perplaunu ir kartais viskas mirksiukas.gif Cia jei i darba einu,laiko neturiu...Nedziovinu,patys isdziusta mirksiukas.gif O kartais papurskiu tokiu,nuo saknu atkelianciu purskikliu ir bigudukus 2 pakisu...Cia kai laiko daugiau yra biggrin.gif Irgi nedziovinu...Dziovinu su kokiom putom,kai reikia sukuosena formuoti mirksiukas.gif
Tai dar neypatingai daug kankinu tuos plaukus...Na neskaitant,kad kas men dazau biggrin.gif


Blyn,buvau radus bilietus i LT po 120sv,bet laukiau kol MB atsikels,pasitart ar tinka jam tos dienos..Nu ir ka-nebera tu bilietu blink.gif Vel tik po 190sv zmogui...Nu tiek gaila moket...Ieskosiu toliau...LAiko iki geguzes 1d turiu,kada reikia pranest-atvaziuojam ar ne..
Papildyta:
Nu duonkepe viska pasimaiso,pasikildina ir iskepa mirksiukas.gif Yra tos multivarkos,kur ir viska sumetei ir isverda..Na bet pasmulkint ten jau paciai reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 27, 15:07)
KAd technikos daug naudojam,tai nieko..VA chemijos tai tikrai per daug naudojam...Nors...VA senovej be jokiu chemiju namus tvarkes ir kiek metu gyveno?~60...

As va issiurbiau namus,su elektrine garu sluota isploviau,o ten ipilta lygynimui skirtas vanduo-jis kvepia skaniai biggrin.gif Dulkes nuvaliau su stiklu valikliu,odines sofas su kitokiu valikliu...Vonios netvarkiau,ten dar minimum 2 chemikalai pasinaudotu ax.gif

matytum kiek vokiečiai tos chemijos naudoja, turėtų būt jau kelios kartų jų išmirę blink.gif Aš irgi parsivešu iš DE valymui visokias priemones, įmagnetintas šluostes, kempinėles su chemija, aišku negerai, bet patogu, nuvalai dulkes ir paskui nelimpa ilgiau nei su paprastu skuduriuku nuvalius rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 01 27, 15:23)
As sampunu isplaunu,kondicionierium pertepu,perplaunu ir kartais viskas mirksiukas.gif Cia jei i darba einu,laiko neturiu...Nedziovinu,patys isdziusta mirksiukas.gif O kartais papurskiu tokiu,nuo saknu atkelianciu purskikliu ir bigudukus 2 pakisu...Cia kai laiko daugiau yra biggrin.gif Irgi nedziovinu...Dziovinu su kokiom putom,kai reikia sukuosena formuoti mirksiukas.gif
Tai dar neypatingai daug kankinu tuos plaukus...Na neskaitant,kad kas men dazau biggrin.gif
Blyn,buvau radus bilietus i LT po 120sv,bet laukiau kol MB atsikels,pasitart ar tinka jam tos dienos..Nu ir ka-nebera tu bilietu blink.gif Vel tik po 190sv zmogui...Nu tiek gaila moket...Ieskosiu toliau...LAiko iki geguzes 1d turiu,kada reikia pranest-atvaziuojam ar ne..
Papildyta:
Nu duonkepe viska pasimaiso,pasikildina ir iskepa mirksiukas.gif Yra tos multivarkos,kur ir viska sumetei ir isverda..Na bet pasmulkint ten jau paciai reikia biggrin.gif

nu, o man su ta duonkele nesiseka, kelis kart išbandžiau receptų iš knygelės, nepavyko, Tada iš interneto, ir vėl nepavyko, numečiau į tamsų kambariuką. O va, jogurtinė labai pasiteisino, mes mėgėjos, ir padažams dažnai sueina jogurtai rolleyes.gif
Atsakyti
Ir man nepatiko duonkepe..NA isminke ji labai gerai,bet pats kepalas forma nepatiko..O ir sudziuvo gana greitai..Ir skonio neisgavau tokio parduotuvinio biggrin.gif Na as bulka kepiau mirksiukas.gif PAskui dar pora kartu tik minkiau duonkepiau ir kepiau orkaitej..Ir koldunams tesla minkiau duonkepej-nereikejo terliotis mirksiukas.gif Bet is esmes-ji viets daug uzeme,tai greit atidaviau as ja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 27, 18:30)
Ir man nepatiko duonkepe..NA isminke ji labai gerai,bet pats kepalas forma nepatiko..O ir sudziuvo gana greitai..Ir skonio neisgavau tokio parduotuvinio biggrin.gif Na as bulka kepiau mirksiukas.gif PAskui dar pora kartu tik minkiau duonkepiau ir kepiau orkaitej..Ir koldunams tesla minkiau duonkepej-nereikejo terliotis mirksiukas.gif Bet is esmes-ji viets daug uzeme,tai greit atidaviau as ja mirksiukas.gif

aš daugiau dėl bulkos pirkau ar pyragų, nes maniškės mėgsta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 27, 15:32)
aš daugiau dėl bulkos pirkau ar pyragų, nes maniškės mėgsta ax.gif

NA bet buna tie gatavi misiniai pirkt,is ju sako labai skaniai iseina ir bulkos ir pyragai mirksiukas.gif Drauge,kuri pasieme is manes ta duonkepe,tai is tu misiniu kepa,nu vis dar kepa mirksiukas.gif Vadinas tinka...
O as ir pagal internetinius receptus bandziau iskept..Na tam kartui dar dar valgoma,kol silta buvo,bet atsako ir sudziuvo..Nezinau,ka negerai padariau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 27, 18:39)
NA bet buna tie gatavi misiniai pirkt,is ju sako labai skaniai iseina ir bulkos ir pyragai mirksiukas.gif Drauge,kuri pasieme is manes ta duonkepe,tai is tu misiniu kepa,nu vis dar kepa mirksiukas.gif Vadinas tinka...
O as ir pagal internetinius receptus bandziau iskept..Na tam kartui dar dar valgoma,kol silta buvo,bet atsako ir sudziuvo..Nezinau,ka negerai padariau ax.gif

gerai sakai, reiks pardėj pažėt, čia pilna tų mišinių. Gal ir pas mus yra Lt, kažkaip nesu užmačius ax.gif
Atsakyti
Anksciau buvome alkoholiku tauta. O db... vaikzudziu...
Atsakyti
BAisu baisu...Ir kas svarbiausia visi zinojo,bet nieko nesieme...Siuo atveju ir ta soc darbuotoja baust reikia,ir prokuratura,kad nutrauke tyrima...
Is kitos puses-tokia tauta,nori niekur nesikist...Va kiek atveju Norvegijoj ar toj pat Anglijoj,kai socialiniai atima vaikus ir visi rekia tada-ko kisasi i seima,ko drasko...O kai nuzude,vel visi rekia-ko nedaziurejo,ko neateme...
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 27, 17:51)
matytum kiek vokiečiai tos chemijos naudoja, turėtų būt jau kelios kartų jų išmirę blink.gif Aš irgi parsivešu iš DE valymui visokias priemones, įmagnetintas šluostes, kempinėles su chemija, aišku negerai, bet patogu, nuvalai dulkes ir paskui nelimpa ilgiau nei su paprastu skuduriuku nuvalius rolleyes.gif
Papildyta:

nu, o man su ta duonkele nesiseka, kelis kart išbandžiau receptų iš knygelės, nepavyko, Tada iš interneto, ir vėl nepavyko, numečiau į tamsų kambariuką. O va, jogurtinė labai pasiteisino, mes mėgėjos, ir padažams dažnai sueina jogurtai rolleyes.gif

Aš irgi galvoju, kad ta chemija kaip tik mus konservuoja smile.gif Ilgesniam išsilaikymui biggrin.gif
Aš vis ieškau duonkepės, ir vis nenusiperku smile.gif Nu kaip ieškau, laukiu kol pati ateis į namus rolleyes.gif Man labai nepatinka minkyt tešlą, o kept patinka, jau ir dukra pradeda po truputį virtuvėj sukaliotis. Ar rašiau, kad skanų mielinių spurgų receptą išbandžiau? Bet jau minkyt ... Tokia šiek tiek kimbanti tešla , tai nepatiko . O va, būtų duonkepė, nereiktų terliotis smile.gif Nu bet vistiek įsigysiu .

Lengvos kelionės mirusiam berniukui ;(
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti