Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 25, 22:43)
tai dėl to taip, aš pernai buvau, kai nuo gripo poliklinikoje pritrūko skiepų. Bet tarkim mums skiepytis nuo pneumonijos, per visas gaunasi 80 eu brangiau, man tai dideli pinigai. Pasėdėsiu aš toje poliklinikoje prie procedūrinio durų, nėra ten marios tų žmonių biggrin.gif

girdejau, kaip pensininkai vieni sako, einu į polikliniką pasikalbesiu ir prasiblaškysiu:)

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 26, 09:06)
girdejau, kaip pensininkai vieni sako, einu į polikliniką pasikalbesiu ir prasiblaškysiu:)

Sveikos  4u.gif

nueisiu ir aš prasiblaškysiu, truputį akiratį praplėsiu, naujienas sužinosiu, čia sėdžiu su baba per dienas, nuo gyvenimo atsilikus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 26, 09:09)
nueisiu ir aš prasiblaškysiu, truputį akiratį praplėsiu, naujienas sužinosiu, čia sėdžiu su baba per dienas, nuo gyvenimo atsilikus biggrin.gif

madas sužinosi biggrin.gif
Atsakyti
LAbukas

Musu poliklinikos mazytes biggrin.gif Na tik seimos gydytojai..Kartais veinas dirba,kartais kokie 2-3..Be talonelio gali net neit,nepriims..Jei koks extra atvejis,vaziuoji i ligonine arba dar yra tokie Walk in centrai...Cia butu,kaip ir poliklinika,bet tu prie jos neprisirasius ir gali i bet kuria nueiti..Suteiks tau ir pirma pagalba,ir vaistu israsys,ir krauja extra padarys,ir rentgena koki elementaru turi...Vnz,kad neuzkist ligonines del kokios smulkmenos...
Siaip keikia visi tie angliska gydymo sistema,bet mums labai pasiseke su seimos gydytoju,bent jau iki siol gavom viska,ko paprasem mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 26, 09:06)
girdejau, kaip pensininkai vieni sako, einu į polikliniką pasikalbesiu ir prasiblaškysiu:)

Sveikos  4u.gif

Laba,
Nagi zijo jie kaip gydytojus uzimt. bigsmile.gif

Pas mus graziai pasnigę
Atsakyti
Antras dublis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 27 sausio 2017 - 07:17
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 27, 07:16)
Antras dublis  ax.gif

Lauksim trečio bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif

mačiau kaip bobutė prie kabineto atsinešus lietuvos ryta buvo pasiruošus daktarui kažkoki straipsni rodyt, tipo ir jai šita liga biggrin.gif
Atsakyti
mūsų šeimos gydytoja sako, kad reiktų šitas laidas apie sveikatą uždrausti. Sako ryte sekmadienį guliu lovoje, žiūriu ir jau žinau pirmadienį su kokiom ligom senjorai į kabinetę veršis stebuklingai susirgę po laidos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 27, 10:09)
mūsų šeimos gydytoja sako, kad reiktų šitas laidas apie sveikatą uždrausti. Sako ryte  sekmadienį guliu lovoje, žiūriu ir jau žinau pirmadienį su kokiom ligom senjorai į kabinetę veršis stebuklingai susirgę po laidos biggrin.gif

o kaip uždarus gi jiems irgi reklama, pinigai biggrin.gif, per LRT kasdien rodo laida Daktaras apie visokius susirgimus , tai mano mama net kalbet per tą laidą neleidžia kad ko nepraleist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 27, 10:17)
o kaip uždarus gi jiems irgi reklama, pinigai biggrin.gif, per LRT kasdien rodo laida Daktaras apie visokius susirgimus , tai mano mama net kalbet per tą laidą neleidžia kad ko nepraleist  biggrin.gif

nu ten yra ir naudingų patarimų, tik pateikimas specifinis. Kita vertus gal taip geriau daeina biggrin.gif
Atsakyti
LAbukas

Aga,mano uosviene ir ziuri visas tas gydymo laidas biggrin.gif Ypac mego MAlaxov+ biggrin.gif Ten gi is vis liaudies medicina mirksiukas.gif Paskui skambina ir liepia mums gert koki marmala,atseit padeda nuo visu pasaulio ligu biggrin.gif
Paskuinis bajeris,kai per kazkokia laida pasake,kad mobilus telefai kenksmingi ir spinduliuoja ir kad kuo maziau prie ausies laikyt reikia..Tai va,dabar sneka telefa padejus ant stalo ir ijungus garsa..O pridejus,kad TV pas juos eina visu garsu ir dar papuga cirskia,tai patikekit,kaip lengva susisneket biggrin.gif
Atsakyti