Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

planuoju, bet viskas paeiliui ir vis kažkaip neįtaikau, tai nuo encifalito, tai stabligės, tai hepatito, gripo, rudenį mažiukę nuo meningito paskiepijau, dabar gal dičkei pavyks gauti. Dabar parvažiavus teks nuo encifalito persiskiepyti, nes nepavyko antro skiepo padaryt, su vaikais skiepijomės, bet man išvažiuot reikėjo. Reiks su kitu gripo skiepu ir tą nuo pneumonijos, mažiukei bus berods nemokamas sakė gydytoja ax.gif
Atsakyti
Nuo nieko nesiskiepinu, mus šeimos gyd sako, kad nuo gripo neverta, nes nežinai kokia jo atmaina eis unsure.gif
Sveikos 4u.gif

Merri, tai tu dar ir taip pavyzdinga, kad nori viska palikti kruopščiai, kita pasiimtu biuleteni iki to atleidimo ir papūskit jūs visi su savo naujom formom
Atsakyti
Labukas

As ir nesiskiepiju ax.gif Ai,tiesa,kai vaziavom i Srilanka,tada pasiskiepinom nuo tu siltu krastu ligu ir nuo maliarijos vaistus gerem,bet jau baigesi poveikis ju ..O nuo gripu nesiskiepinu..Ai,gyvenciau kaip Ingrida istisai po miskus,tai nuo erkiu skiepyciaus..Ar kaip Bj,nuo visokiu hepatitu,nes nezinai kuom serga tie priziurimi diedukai...
Bet gripo skiepu as is vis netikiu ax.gif Jo tiek atmainu,kad nezinai kuriuo uzsikresi...
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 01 25, 07:59)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nežadate skiepytis nuo pneumonijos? mirksiukas.gif Aš svarstyme,visai gerai tie skiepai. ax.gif

Laba

Kur ju yra? Ar visus skiepija? Kokia kaina? Ačiū mirksiukas.gif

Na nuo hepatito, meningito ir pneumonijos skypytis manau verta. Del gripo labai abejoju, nebent rizikos grupes zmonems.

Skiepijausi senokai. Tik pagalvoju ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 25 sausio 2017 - 19:37
QUOTE(Para @ 2017 01 25, 20:33)
Laba

Kur ju yra? Ar visus skiepija? Kokia kaina? Ačiū  mirksiukas.gif


Sitas i man idomu. Tai, neduok D., SUSERGI GRIPU, prastai gydaisi, komplikacijos dazniausiai buna i plauciu uzdegima. Tai, jei pasiskiepiji, tai nebesikomplikuoja bigsmile.gif Man cia is fantastines srities truputi ax.gif Poryt eisiu med. knygeles prasitest, kad tik nepamirsciau daktares paklaust.
O hepatitas ten su ivairiom raidem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 25 sausio 2017 - 19:41
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 25, 19:39)
Sitas i man idomu. Tai, neduok D., SUSERGI GRIPU, prastai gydaisi, komplikacijos dazniausiai buna i plauciu uzdegima. Tai, jei pasiskiepiji, tai nebesikomplikuoja bigsmile.gif Man cia is fantastines srities truputi ax.gif Poryt eisiu med. knygeles prasitest, kad tik nepamirsciau daktares paklaust.
O hepatitas ten su ivairiom raidem.

ten berods, ne tik nuo pneumonijos, ir daugiau į tą skiepą įeina, sesutė minėjo, bet jau ir nepamenu rolleyes.gif
hepatitas A-gelta, pagailėjau pinigų nesiskiepijau, galvoju geriau rankas pasiplausiu dažniau biggrin.gif Yra kartu A ir B, dabar galvoju be reikalo visgi sutaupiau, bet šita kombinuota vakcina 38 eu, o reikia dviejų kartų, pagailėjau ir gailiuosi ax.gif B ir C per kraują užsikrečiama, nuo C skiepų nėra, kol kas bent unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gryzau is paskutinio susirinkimo prieš šimtadienį,repetavom dainą vaikams dainuosim biggrin.gif Is sono kai paklausiau tai traukiam kaip avinų banda,bet ai uztai iš širdies,juk neprofai tongue.gif tokie prasmingi žodžiai net širdį suspaudė,blyn kaip tie vaikai greit uzauga console.gif su ta gaida einu miegot mirksiukas.gif
Atsakyti
http://endemik.lt/lt...ekciju-skiepai/
Merginos Endemike visa informacija ir kainos ir per tv reklamuoja būtent
PREVENAR 13 skiepą. ax.gif Kaina tai nemaža 82.50. blink.gif Pasibaigs gripas,eisiu pas šeimos gydytoją,nes baigėsi ir vaistai ir pagal programą tyrimus,tai reiks paklausti,gal aš kaip hipertoninkė galiu skiepytis nemokamai.Gal čia skaitosi prie lėtinių ligų?Bet kažin kažin? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 01 25, 22:00)
http://endemik.lt/lt...ekciju-skiepai/
Merginos Endemike visa informacija ir kainos ir per tv reklamuoja būtent
PREVENAR 13 skiepą. ax.gif Kaina tai nemaža 82.50. blink.gif Pasibaigs gripas,eisiu pas šeimos gydytoją,nes baigėsi ir vaistai ir pagal programą tyrimus,tai reiks paklausti,gal aš kaip hipertoninkė galiu skiepytis nemokamai.Gal čia skaitosi prie lėtinių ligų?Bet kažin kažin? ax.gif

endemike vieni iš brangiausių skiepija, vienas patogumas, kad gauni be vargo skiepų pasą, nes tarkim mano poliklinikoje jo negavau nei per vargus, tada tiesiog kitoje poliklinikoje suveikė dukters gydytoja ax.gif Jei aišku kam to labai reikia, tai patogu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2017 01 25, 22:00)
http://endemik.lt/lt...ekciju-skiepai/
Merginos Endemike visa informacija ir kainos ir per tv reklamuoja būtent
PREVENAR 13 skiepą. ax.gif Kaina tai nemaža 82.50. blink.gif Pasibaigs gripas,eisiu pas šeimos gydytoją,nes baigėsi ir vaistai ir pagal programą tyrimus,tai reiks paklausti,gal aš kaip hipertoninkė galiu skiepytis nemokamai.Gal čia skaitosi prie lėtinių ligų?Bet kažin kažin? ax.gif

širdininkams tikrai nemokamai, bet vėlgi gydytoja iš lapo man perskaitė, ten yra konkrečiau išvardinta pagal diagnozes kam nemokama ax.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2017 01 25, 22:00)
http://endemik.lt/lt...ekciju-skiepai/
Merginos Endemike visa informacija ir kainos ir per tv reklamuoja būtent
PREVENAR 13 skiepą. ax.gif Kaina tai nemaža 82.50. blink.gif Pasibaigs gripas,eisiu pas šeimos gydytoją,nes baigėsi ir vaistai ir pagal programą tyrimus,tai reiks paklausti,gal aš kaip hipertoninkė galiu skiepytis nemokamai.Gal čia skaitosi prie lėtinių ligų?Bet kažin kažin? ax.gif

endemike šitos vakcinos kaina vos ne 20 eu brangiau nei poliklinikoj
Atsakyti
Mes kažkaip įpratome Endemikan,labai patogu,užbėgi,kelios minutės,eilių nėra ir skiepų pasą gavome.Žinau šiek tiek brangiau,bet nereikia stumdytis eilėse poliklinikoje. ax.gif Vat ko norėčiau dar nuo hepatito skiepo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 01 25, 22:39)
Mes kažkaip įpratome Endemikan,labai patogu,užbėgi,kelios minutės,eilių nėra ir skiepų pasą gavome.Žinau šiek tiek brangiau,bet nereikia stumdytis eilėse poliklinikoje. ax.gif Vat ko norėčiau dar nuo hepatito skiepo. ax.gif

tai dėl to taip, aš pernai buvau, kai nuo gripo poliklinikoje pritrūko skiepų. Bet tarkim mums skiepytis nuo pneumonijos, per visas gaunasi 80 eu brangiau, man tai dideli pinigai. Pasėdėsiu aš toje poliklinikoje prie procedūrinio durų, nėra ten marios tų žmonių biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi ne jei tiek susitaupo,tai aišku apsimoka poliklinikoje skiepytis. 4u.gif Aš dar neskaičiavau. ax.gif
Atsakyti