Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 23, 16:45)
Laba,

na nenervink  ax.gif

Čia pas tave taip gražu  wub.gif

Nenervinu, paguodai pasakysiu, kad ne pas mane biggrin.gif , deja , bet akis užkliuvo irgi tongue.gif

Sveikos 4u.gif

Nors kai pasižiuriu dabar į tokią plikumą lauke neįtikėtina kiek buna tos žalumos vasarą , galvoju gal šalčiu jau nebus >10 ir mano nedengtos rožės doh.gif doh.gif doh.gif išgyvens
Atsakyti
pas mus šiandien apsiniaukę, nors plius penki, bet neatrodo, tamsu lyg vakaras būtų. Bet ryt vėl giedra rodo. Kažkaip nuotaikos nėra, oras prastas, naktį vėlai atsiguliau, maniškė atostogų išskrido, tai kol nesulaukiiau žinutės, tai neįmigau, tokiu budėjimo rėžimu snaudžiau, Einu kotletus iš kameros ištrauksiu, tingiu gaminti kažką ax.gif
Atsakyti
Lyźuka,išgyvens tos rožės,turi gyvent ir manosios minimaliai tepriklotos,o šakas kirpai?Diedas mane panervina sako jei kuri iššals neturėsi ant ko bambėt,pati kalta,o svarbiausia....kaimynai,pro šoną eidami užsuka paźiūrėt mano gražuolių ir dabar mato,kad varganai dengtos tai paklausia ar išgyvens tongue.gif Išgyvens,išgyvens sakau hmm.gif o jei ne, reiks paslapčiom ką pasodint laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 24, 13:36)
Lyźuka,išgyvens tos rožės,turi gyvent ir manosios minimaliai tepriklotos,o šakas kirpai?Diedas mane panervina sako jei kuri iššals neturėsi ant ko bambėt,pati kalta,o svarbiausia....kaimynai,pro šoną eidami užsuka paźiūrėt mano gražuolių ir dabar mato,kad varganai dengtos tai paklausia ar išgyvens tongue.gif Išgyvens,išgyvens sakau hmm.gif o jei ne, reiks paslapčiom ką pasodint laugh.gif

na mano irgi ne ant plikos žemes paliktos smile.gif, užpilta po puskibirį žemių, šakos nedaug prikirpta, nes prisiskaičiau sibirkos psl, kadjie aplamai nerekomenduoja kirpti rudeni šaku tai ranka susilaike ir dar egliu šakom pridengtos yra, o tos kur rudeni sodinta po durpiu užpylimo iš vis kitu net nesimato, nes jau buvo lenku pakirptos stipriai, pvz vienu tik kokie 8-10 cm šaku palikta
Atsakyti
Tai va ir as prisiskaiciau ir nutariau pamėgint nekirpt,bus kaip bus,modeliuosimės pavasarį ax.gif
Atsakyti
LAbukas

As aisku ne nesakysiu,kad roziu nedengiu biggrin.gif biggrin.gif Ir karpau ne pasalusias,o tik siaip lisnas sakas..Vienais metais labai apkarpiau,nes jau krumai is ribu iseje buvo mirksiukas.gif

Po darbu.Jau ir reikalu susitvarkiau,bankus aplaksciau...TA proga ir visokios buitines chemijos uzpirkau..TAi sampunu,tai duso geliu,tai MB skutimuisi...Dar kojiniu,o tai kazkaip skalbenke suvalge kelias ax.gif Prima
rke-pigiausioj NAgliskoj pardej sportams kelnias nuziurejau mirksiukas.gif KAip kokybe nezinau,bet groziu nenusileidzia Adidas tympoms,kurios 50sv kainuoja blink.gif O Primarkines tik 8...TAi jei ir sh bus,negaila ismest bus...Nes tos Adidavos irgi neamzinos...
Atsakyti
Jau ta senatvė kokia baisi, bet mirtis dar baisesnė blink.gif
kažin ar po pasirašymo dėl išėjimo iš darbo šaliu sutarimu, žmogus suserga, ar jam po termino suėjimo moka biletenį?
Matant kolektyvo pastangas, gali būti, kad nesulauksiu tos vasario dešimtos ir gryžęs dyrykas iš atostogų, gali paankstinti atleidimą unsure.gif Jaučiu lb didelį senbuvių psichologinį spaudimą.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 01 24, 19:57)
Jau ta senatvė kokia baisi, bet mirtis dar baisesnė  blink.gif
kažin ar po pasirašymo dėl išėjimo iš darbo šaliu sutarimu, žmogus suserga, ar jam po termino suėjimo moka biletenį?
Matant kolektyvo pastangas, gali būti, kad nesulauksiu tos vasario dešimtos ir gryžęs dyrykas iš atostogų, gali paankstinti atleidimą  unsure.gif Jaučiu lb didelį senbuvių psichologinį spaudimą.

Jei atleidžis- nemoka. Rašyk, kad atleidimo datą nukeltų po ligos. O ar susitart kažką išėjo. Per biuletenį dar atostogos kaupsis, daugiau pinigėlių gausi. Dar eidama kur suklpk, susimušk kelius. Pasidaryk traumą pakeliui į darbą. Gausi 100 % biuletenio ir darbdaviui nereiks nei dienos mokėt. Dar jei apdrausti gausi draudimą. Pas mūsų bendrą pažįstamą daktarę eik, papasakok viską, surašys. Sakiau paskambink, visko aš tau čia nesurašysiu. Trept koje tongue.gif le.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 01 24, 19:57)
Jau ta senatvė kokia baisi, bet mirtis dar baisesnė  blink.gif
kažin ar po pasirašymo dėl išėjimo iš darbo šaliu sutarimu, žmogus suserga, ar jam po termino suėjimo moka biletenį?
Matant kolektyvo pastangas, gali būti, kad nesulauksiu tos vasario dešimtos ir gryžęs dyrykas iš atostogų, gali paankstinti atleidimą  unsure.gif Jaučiu lb didelį senbuvių psichologinį spaudimą.

Merii,na bet ir į gyvačių lizdą sakyciau papuolei,kraujasiurbės.Taip lengvai nepasiduok išeidama,išspausk ką besugebėsi,negaliu net galvot,kad mes gyvenam tarp tokių žmonių...
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 24, 21:54)
Merii,na bet ir į gyvačių lizdą sakyciau papuolei,kraujasiurbės.Taip lengvai nepasiduok išeidama,išspausk ką besugebėsi,negaliu net galvot,kad mes gyvenam tarp tokių žmonių...

Sakau. Darbas man patiko ir toki gale iau dirbt. Kai mokiausi jaunysteje. Su malonumu darydavau kursinius is specialybes. O diplominis aplamai buvo malonumaas. Tai cia kazkas tokio. Kiekvienas projektas savaip skirtingas.
Visoms geros dienos 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nežadate skiepytis nuo pneumonijos? mirksiukas.gif Aš svarstyme,visai gerai tie skiepai. ax.gif
Atsakyti