Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

BJ, o baba sugeba įlipt pati ar su kokiu keltuvu ikeliat?Kaip plaukus tvarko? Šiaip tai galvoju gerai tiems vokeičiams kai išgali pasisamdyt kokią padejėją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 23, 08:17)
BJ, o baba sugeba įlipt pati ar su kokiu keltuvu ikeliat?Kaip plaukus tvarko? Šiaip tai galvoju gerai tiems vokeičiams kai išgali pasisamdyt kokią padejėją  mirksiukas.gif

ne, yra tokia kėdė, atsisėda, tada nuleidžia į vandenį, kaip liftas ax.gif
Tvarko dukra, ji šitų socialinių paslaugų kirpėja, vaišto pas senukus. Kitose šeimose irgi ateidavo į namus kirpėjos kartą savaitėj sutvarkyt plaukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 23, 08:24)
ne, yra tokia kėdė, atsisėda, tada nuleidžia į vandenį, kaip liftas ax.gif
Tvarko dukra, ji šitų socialinių paslaugų kirpėja, vaišto pas senukus. Kitose šeimose irgi ateidavo į namus kirpėjos kartą savaitėj sutvarkyt plaukus mirksiukas.gif

\aišku dukra irgi tokia turi tik ji labiau po dušu megsta tai ir stovi beveik nenaudojama
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 23, 08:28)
\aišku dukra irgi tokia turi tik ji labiau po dušu megsta tai ir stovi beveik nenaudojama

vasarą, kur buvau toje šeimoje, baba irgi į dušą kišdavom, pasodini į tą kėdę ir įstumi į dušą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 23, 08:30)
vasarą, kur buvau toje šeimoje, baba irgi į dušą kišdavom, pasodini į tą kėdę ir įstumi į dušą ax.gif

o nebuna tokiu babu kur dingsta noras praustis jom? kaip pvz dabar mano anytai tongue.gif
Atsakyti
LAbukas

O kokie pusryciai grazus bigsmile.gif Pas mane sekmadieniais daznai blynai pusryciams buna,bet as nemoku tokiu graziu iskept biggrin.gif Nu nebent forminej keptuvej mirksiukas.gif

VAkar Londone toks grazus oras buvo,kad ikalbejau SB iki juros pasivaiksciot nulekt,o ten tooooks rukas buvo...O siandien jau ir Londoniskese baisinis rukas ir saltis...Rodo -1,bet jutimine kaip -5 blink.gif brrr...
Atsakyti
Labas iš ryto. 4u.gif
QUOTE(giega @ 2017 01 23, 11:25)
LAbukas

O kokie pusryciai grazus bigsmile.gif Pas mane sekmadieniais daznai blynai pusryciams buna,bet as nemoku tokiu graziu iskept biggrin.gif Nu nebent forminej keptuvej mirksiukas.gif

VAkar Londone toks grazus oras buvo,kad ikalbejau SB iki juros pasivaiksciot nulekt,o ten tooooks rukas buvo...O siandien jau ir Londoniskese baisinis rukas ir saltis...Rodo -1,bet jutimine kaip -5 blink.gif brrr...

-5 baisinis šaltis? biggrin.gif Mano kaime irgi lyja , vėjas.
Sergam su pagranduke verysad.gif Sėdim namie . Man tai kaip ir nieko , o va dukra tempos turi šiek tiek, koso. Gal nesusikomplikuos rimčiau .
Užmerkiau žirnius pagal Parą ax.gif , virsiu sriubą. Dar ir lęšių įbėriau į tą vandenuką su soda, juk jie irgi prie tų pučiančių priskiriami.
Atsakyti
Man tai šiį metu atradimas tos didelės vijoklines pupeles, tokios vienos jau galima gerai užkasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 23, 08:49)
Labas iš ryto. 4u.gif

-5 baisinis šaltis?  biggrin.gif 

BAisinis baisinis biggrin.gif NAmai cia vienos plytos..Dregme didele ir tas saltis jauciasi didesnis gerokai...Beje,net lektuvu skrydzius atsaukia del sito ledinio ruko...
Atsakyti
Dukra UK į darbą važinėja su motoroleriu , tai sako ŽIAURIAI šalta . Bet apsirengt normaliai niekaip neįkalbu, ar pirštines storas apsimaut . Ta drėgmė tai tikrai, veikia stipriau nei šaltis .
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 23, 10:44)
o nebuna tokiu babu kur dingsta noras praustis jom? kaip pvz dabar mano anytai tongue.gif

patikėk...visom biggrin.gif Bet nesiterlioji, prievartiniu būdu maudai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 01 23, 11:54)
BAisinis baisinis biggrin.gif NAmai cia vienos plytos..Dregme didele ir tas saltis jauciasi didesnis gerokai...Beje,net lektuvu skrydzius atsaukia del sito ledinio ruko...

pas mus tas pat, durys čia visur stiklinės, langai terasos didžiausi. Naktį pašalo, žiūriu durys iš vidaus leduku užsitraukę, nemoka jie nuo šalčių saugotis, kaitina namie šilumą, vaikštom trumpom, bet iš išorės, kad galima susitvarkyt, nu nedaeina. Tik tiek, kad būna pas juos tas minusas į penkis metus kartą ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Bj,tai jie tikriausiai pigiai kürenasi,bendrai gal paskaugos nebrangios.As pati tai nemėgstu namie būt prisirengus nors radiatoriai ir nespirga,kai veiki kazkā man šilta,o namiskiai su megztiniais vaiksto ax.gif
Atsakyti