Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Sveikos 4u.gif Nezinau kaip ten būtų pirmas kartas Bj,as mokiaus prancūzų,tai dabar sakykim as tave pakeiciu ir amen ateina ta dukra,man kazką sako,o aš nei bum bum,taigi apsižliumbčiau,kaip susikalbėt,ką suprast,vat cia baisiausia įžanga.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 22, 10:32)
Sveikos 4u.gif Nezinau kaip ten būtų pirmas kartas Bj,as mokiaus prancūzų,tai dabar sakykim as tave pakeiciu ir amen ateina ta dukra,man kazką sako,o aš nei bum bum,taigi apsižliumbčiau,kaip susikalbėt,ką suprast,vat cia baisiausia įžanga.

nu ir aš pirmą kart nei bum bum , nu ir pažliumbiau neblogai biggrin.gif O paskui susikaupi, pradedi pirštu rodyti ir klausti, tada per dieną jau kelis daiktų pavadinimus ir įsimeni. Visur juk žmonės, jie žino, kad be kalbos ir reik kantrybės, kažkaip geranoriškai prisitaiko ir jie ax.gif
paprastai nauja moteris atvažiuoja ir kelias dienas būna kartu, kol išmoksta, nebūna, kad įmeta ir palieka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 22 sausio 2017 - 10:36
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 22, 10:04)
tas pats, pavalgom pusryčius, jei reikia pietus darau, bet savaitgalį stengiuosi ką pusiau gatavo iš kameros, per savaitę sutaupytą suvalgyt biggrin.gif Kažką pasitvarkau, pasilyginu ir tiek, sekmadienį mažai ką darau, nebent lyginu, Praktiškai šeštadienį ir sekmadienį knygas skaitau, nes ilgai laikas eina ax.gif

aš tai megzčiau , arba ... velčiau biggrin.gif rolleyes.gif

QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 22, 10:35)
nu ir aš pirmą kart nei bum bum , nu ir pažliumbiau neblogai biggrin.gif O paskui susikaupi, pradedi pirštu rodyti ir klausti, tada per dieną jau kelis daiktų pavadinimus ir įsimeni. Visur juk žmonės, jie žino, kad be kalbos ir reik kantrybės, kažkaip geranoriškai prisitaiko ir jie ax.gif
paprastai nauja moteris atvažiuoja ir kelias dienas būna kartu, kol išmoksta, nebūna, kad įmeta ir palieka ax.gif

aš taip ir pagalvojau, kad bent jau 2 dienas tai gal pabūna kartu „senoji" su „naująja" ax.gif
Diedui vakar pasakiau, kad būtų galimybė padirbėt važiuot, tai sako važiuok važiuok blink.gif Nu blyn, va kiek brangi esu blink.gif
Atsakyti
o, tai jei butu pasakes: nevaziuosi niekur, namie buk biggrin.gif Vel butu negerai. Nesuprast tu moteru. As kartais ir saves nesuprantu, bet cia baika.
BJ, bet tai tu cia nelabai darbais uzversta, Sau laiko turi.
Labas, jei nebuvau snd, uzsukus
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 22, 13:27)
aš tai megzčiau , arba ... velčiau  biggrin.gif  rolleyes.gif 
aš taip ir pagalvojau, kad bent jau 2 dienas tai gal pabūna kartu „senoji" su „naująja"  ax.gif 
Diedui vakar pasakiau, kad būtų galimybė padirbėt  važiuot, tai sako važiuok važiuok  blink.gif  Nu blyn, va kiek brangi esu  blink.gif

mezgimo neatsivežiau, vasarai pasilieku vakarais. Knygas jau nusibodo skaityt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 22, 13:54)
BJ, bet tai tu cia nelabai darbais uzversta, Sau laiko turi.

nu, nedaugiau nei namie. Turi susitvarkyt, kas priklauso, o kaip suspėji, taip ir turi. Aš susiplanuoju visus darbus, tada ir sau laiko lieka ax.gif
Atsakyti
Tokios jau tos moterys nail.gif Vyrams jų nesuprast biggrin.gif
Nu paskui bifkutį pasitaisė rolleyes.gif Sako, sunku mums būtų be tavęs čia pasilikt unsure.gif Esam išlepint , kai namie viskas paruošta ax.gif
Kukuliai ištroškinti, dabar renkuosi kokius keksiukus kept. Dar prapjauto moliūgo yra, tai gal reik kažkaip sunaudot . Nors dukra pageidauja kondensuoto pieno keksiukų ax.gif
BJ, tai mezgimą greit galima padaryt - siūlų ten, ko gero, geresnių nei pas mus yra. Mezgant tai laikas gerai eina rolleyes.gif
Kažin, kaip tos mėtos keksiukuose? vietoj cukinijos sudėčiau moliūgą.
keksas su cukinija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 22 sausio 2017 - 14:16
Labukas

Aga,as ir norejau sakyt,kad nusiperki naujus virbalus,siulus ir mezgi mirksiukas.gif

Del kalbos,tai taip namie mokintis,nu reikia labai prisiverst...Bet jei niekur jos nepanaudosi,tai vel greit pamirsi...As kalba tik bendraujant ir ismokau...Mokykloj mokiausi vokieciu,atvaziavus i UK man pauksciu kalba buvo ta anglu,tik I love you temokejau biggrin.gif FAbrike dirbo okios 60+ moterys portugales,kaip as joms pavydejau kalbos mokejimo bigsmile.gif O kai po keliu menesiu pati pradejau suprast ta kalba,pamaciau,kad jos ten tik bendratim ir keliais zodziais susisnekedavo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 22, 14:13)

BJ, tai mezgimą greit galima  padaryt - siūlų ten, ko gero, geresnių nei pas mus yra.  Mezgant tai laikas gerai eina  rolleyes.gif

keksas su cukinija

nu, kiek esu dirbus ir ieškojus tų siūlų, net Globuse siūlų skyriuje ieškojau, viena sintetika. Nebent gal kokiose specialiose parduotuvėse ax.gif
Atsakyti
Nu ir ką jūs manote, mano kyciukas per mėnesį 1kg pasunkėjo rolleyes.gif Vetas sakė normalu, kad būdamas 4 mėnesiu sveria kaip suaugusi katė, meino genai. Patarė pavasarį prieš leidžiant į lauką kastruoti, jei nenoriu žaizdų tvarstyt nuo katinų kautynių.
Miega rūpūžiokas ukolą ir nuo pasiutligės gavęs, kaupia jėgas nakčiai.
Bože, kokia bloga nuotaiką eit į darbą, kokia kančia žinoti, kad nesu reikalinga ir darbo vieta laikina, ai...
Nusidažiau plaukus, ryt droge antakių dažų pirksiu...
Ne pasaulio pabaiga tas darbo netekimas, yra kaip yra. Save nuteikinėju neimt į galvą, ale, kad sunkiai gaunasi. Bijau į depresiją sugryžt, juk sveikatos ir taip nebėra,
Atsakyti
Dėl kalbos, tai gal dėlto ir nelenda į galvą, kad neturiu kur faktiškai naudot ax.gif Raštu jei reik ką suprast, tai google išverčia ir susigaudau. Bet faktas, jei reiktų natūraliai angliškai bendraut, tai greitai išmokčiau smile.gif Ir kas parašyta dažnai bendrą reikšmę eina suvok.
Vistik kondensuoto pieno keksiukai kepami, moliūgas laukia rytojaus. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O mes baigiame dviese obuolių pyrgą suvalgyti,kugelį kepiau ne gi laikysi tuščią orkaitę? mirksiukas.gif Kitą savaitgalį vaikai grįš,va tada kepimo cechą atidarysime. biggrin.gif
Atsakyti
labas miegalės 4u.gif
Aš irgi vis kažko namie gaminto užsimanau, bet vienai sau tingisi gamintis, nebent kokios sriubos ar blynū pasikepu. Baba šita konservatyvi, valgo tik ką valgo, nieko kitko neįkiši. Iš kitos pusės gerai, nesuki galvos, prikepi kotletų pilną kamerą ir ramu. Nors vakar vietoje kotelto, papjausčiau vištienos virtos, irgi suvalge biggrin.gif taip užsimaniau patušintos vištienos su daržovėm, dar liko skystimo, tai vakarienei vietoje sriubos suvalgiau rolleyes.gif
Sunki šiandien man diena, dukra ateis babą maudyt, plaukus tvarkyt, tai iki pietų čia sėdės pas mus unsure.gif
Atsakyti