Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas, nors nebe rytas

gavau du penkialitrius sulos, draugelio zmona 20 naminiu kiausiniu uzfundijo. Sula jau murkiu biggrin.gif
Baigsis misios, eisiu pagrebstinet ax.gif
Atsakyti
LAbukas

vartotojo įkelta nuotrauka

Siandien ir rusu Velykos,uosviai mano rusai,tai pasveikinau biggrin.gif MB tai su manim visas sventes svencia..Siandien dirba ir dirbs ilgai...

Vakar supyliau tokias pjuvenas po rozem,iskart atsigavo,nes jau nubluke,issinesioje buvo.DAbar vel kokiem 2m ramu biggrin.gif
https://scontent-lht...amp;oe=5B635E64

Siandien purskia...As vakar is drauges tokiu piktzoliu parsiveziau biggrin.gif Nu bet man taip grazu,kai pievoj tokios saulutes auga biggrin.gif Eisiu sukisiu i zeme mirksiukas.gif
Vakar dar hortenziju ieskojau..Yra,bet labai jau mazytes.Tai geriau brangiau sumokesiu ir nupirksiu jau didelius krumus,nei lauksiu kol anos uzaugs biggrin.gif
Atsakyti
Kaip pas tave tvarkinga, Giega 4u.gif Pas mane dar visur plika plika kur dairais. Nudžiūvusi žolė ir lapai pernykščiai. Grėbiam iš patvorių, nes labai jau storai vėjas supūtė. O vejoj paliekam- susmulkinsim su žoliapjove . Ir taip neįmanomai daug ploto. Dar vėjas šakų prilaužė nuo medžių, reik rinkt, o man peilis tas lankstymasis jas rinkt.
Atsakyti
As vienam kampe palikau koki menesi negrebtus lapus ir man ten zole ispliko..Ji ir taip ten vargo,nes beveik istisai seselis...Dabar samanom ten uztraukta..MB sako nupirks samanu naukintojo,bet as neleidziu biggrin.gif Is tolo graziai zaliuoja,o arti mes neinam.Ir koks skirtumas kas ten zaliuoja-zole ar samanos biggrin.gif
Dar ziurineju hortensijas.pirksiu tokias mirksiukas.gif Tokiam goupon radau pigiau butent sitas,nors pati labiau melynu norejau mirksiukas.gif Bus gerai.KAs man tinka,kad jos gali sesely augt rolleyes.gif
https://www.bakker.c...e-fraise-M45797
Atsakyti
Mano svajonė tos Vanile Fraise wub.gif Parsisiunčiau iš aliexpreso jų sėklų . nieks neišdygo biggrin.gif Reiks ieškot krūmo pirkt. Šitos nėr lepios, ir man labai gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 04 08, 14:10)
As vienam kampe palikau koki menesi negrebtus lapus ir man ten zole ispliko..Ji ir taip ten vargo,nes beveik istisai seselis...Dabar samanom ten uztraukta..MB sako nupirks samanu naukintojo,bet as neleidziu biggrin.gif Is tolo graziai zaliuoja,o arti mes neinam.Ir koks skirtumas kas ten zaliuoja-zole ar samanos biggrin.gif
Dar ziurineju hortensijas.pirksiu tokias mirksiukas.gif Tokiam goupon radau pigiau butent sitas,nors pati labiau melynu norejau mirksiukas.gif Bus gerai.KAs man tinka,kad jos gali sesely augt rolleyes.gif
https://www.bakker.c...e-fraise-M45797

Aš turiu šitų krūmą, tikrai nuostabios o ir zydi vėlokai tuo metu kai jau viskas vos ne perzydeję būna...
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 04 08, 19:16)
Aš turiu šitų krūmą,  tikrai nuostabios o ir zydi vėlokai tuo metu kai jau viskas vos ne perzydeję būna...



kur pirkai? man reik.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 04 08, 20:15)
kur pirkai? man reik.

Pas mus yra toks sodininkystės ūkis tai jame, vadinasi Žiežmarių gėlės mirksiukas.gif

Bet su gėlių kainomis tai iš proto kraustytis galima... Našlaitės vazonėlyje vienas augaliukas 1,20eur unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 balandžio 2018 - 10:23
reik isivaizduot kiek krumas kainuotu ax.gif o jei kas pasodinta pavogtu, tai gi nusiraudociau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 04 09, 13:25)
reik isivaizduot kiek krumas kainuotu ax.gif o jei kas pasodinta pavogtu, tai gi nusiraudociau blink.gif

Tikrai ne kosmosą apie 4_6eur, na šiemet gal iš brango iki kokiu 10
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 balandžio 2018 - 12:33
a, tai dar visai krikscioniskai biggrin.gif
Bais nuo manes toli. As toliau Elektrenu nuo Kauno nebuvus.
Atsakyti