Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Gerai, Lyzuka, dar sakiu netrauksiu biggrin.gif

Kad man kas valgyt padarytu, tai as labai patenkinta buciau. Bet ner, tai turiu pati virtuvej apsilankyt, negaminu daug. Jei sriuba snd. pietums buvo, tai ryt ta pati.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 23, 15:28)
Gerai, Lyzuka, dar sakiu netrauksiu biggrin.gif

Kad man kas valgyt padarytu, tai as labai patenkinta buciau. Bet ner, tai turiu pati virtuvej apsilankyt, negaminu daug. Jei sriuba snd. pietums buvo, tai ryt ta pati.

nu va šiaip ne taip apsigyniau, žinok ir kiaušinius pati marginsiu , iš maxės nepirksiu gatavų tongue.gif

aš daugiau valgau negamintą maistą, pvz kuom blogai varške ar suris su kokiom šaldytom uogom ar tiesiog medumi, uogiene, kefyras, pasukos, duona biggrin.gif va ir nereikia toj virtuvėj lankytis bigsmile.gif
Atsakyti
Šįryt fb rodė kaip su šaldytomis mėlynėmis ar mėlynių uogiene liuksiškai nusidažo kiaušiniai. wub.gif
Atsakyti
Sveikutės hi.gif senokai beuzėjus buvau cia,o priplepėta visokiom temom bigsmile.gif
Bj,maciau hermeso nilo kvepalus ziurinėjais,turėjau as juos,kvapas visai neblogas vasarai,bet ner ilgiau isliekantis,lengvas nors vasarą stiprių ir nesinori,bent man.Pasiziurek dar Lacoste pour feme,sitie man faini,šleifą turi,o ir kaina nesikandzioja,tokie gėliniai jei patinka toks kvapas,mano norų saraše jie.
Snekėjot apie kiaušus,mano bendradarbe sako vieną dieną,mes per mėn.100 kiaušų suvalgom blink.gif aisku daug į kepinius visur deda,bet vien pusryciams sake 10 verda.As irgi nebrokinu kiausinių,3-4 galiu suryt ax.gif .
Ruosiuos savo diedulio jubiliejui,50 ateina.Nervas ima,eina sau wacko.gif kad pinigų marios būtų tai nusišvilpt,dabar gi pasiskaiciuojam.Niekad didesnio baliuko nedarėm,šį sykį nori sukviest pacius artimiausius,sako 60 gal nesulauksiu.Nuomojam sodybą,maistas,muzikantas,pusryciai.Zodziu matysim kaip viskas susidelios.
Atsakyti
Man neįmanoma negamin, nes dieduks ilgai ant sauso nebpabūna, troškiniai, sriubos turi būt karts nuo karto smile.gif Dukra mažai ką valgo iš gaminamo. Bet va, kotletai, kepsniai, cepelinai , žemaičių blynai, pyragai einami ir jai. O su tokiais patiekalais pusę dienos virtuvėj reik praleist smile.gif Bet man patinka gamint. O kai labai nenoriu, tai ir negaminu - pasikramtom kas ko randam šaldytuve. Ar kokį kiaušinį prasikepam.
burbuline, smagūs reikalai nusimato mirksiukas.gif Ir pačiai nereiks prie puodų suktis, galėsi pasilinksmint.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

Noreciau,kad man kas valgyt gamintu biggrin.gif Nors dabar ir mes labai supaprastinom meniu..Ankciau visokios paniruotes,dabar paprastai mesa grilyje pakepi,salotu salia pasipjaustai ir gerai-tikrai daug maziau laiko gaminimams reikia mirksiukas.gif O sriuba,troskinys gi toks patiekals,kur sudejai viska i puoda ir pats verda mirksiukas.gif Nepamirst isjungt tik mirksiukas.gif

Kiausu dazysiu kokia 20-30,uztenkam tiek per kelias dienas suvalgyt..Siaip labai daznai pusryciams kiausiniai pas mus buna mirksiukas.gif VA ir siandien kiausiniene pasikepiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

Burbuliuk, tikrai labai ilgai prapuolus buvai, bet malonus rupesteliai ax.gif Tai gal brangiausia pielavoji su atsipusia piela daznai, kad abejoja sesiasdesimt sulaukt biggrin.gif

Giega, man maisto gaminimas turi but paprastas ir nevarginantis. Va pietum peciaus orkaitej verda zirniu sriuba su kiaules uodega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 24, 12:16)
Labas

Burbuliuk, tikrai labai ilgai prapuolus buvai, bet malonus rupesteliai ax.gif Tai gal brangiausia pielavoji su atsipusia piela daznai, kad abejoja sesiasdesimt sulaukt biggrin.gif

Giega, man maisto gaminimas turi but paprastas ir nevarginantis. Va pietum peciaus orkaitej verda zirniu sriuba su kiaules uodega biggrin.gif

Sveikos 4u.gif
Nepielavoju,jis gi avino zenklas,nepasiduoda biggrin.gif pasiutimo turi.Tiesiog gyveni zmogus ir nezinai nei kur ,nei kada sustosi.Vieną naktį uzejo kazkas jam,gal spaudimas,gal siaip širdis,šokau vaistų ieskot,sake širdis smarkiai muša,bet pas daktarus nenuvarau,ima mano vaistus.
Siandien langus apsivaliau,saule šviečia tai baisu žiuret.Apziurejau rozes,lyg visos gyvos,net smagiau pasidare.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Ne aš plaku,verba plaka............
Atsakyti
https://www.delfi.lt...a.d?id=74325270
Atsakyti
Su Verbų sekmadieniu smile.gif Mes vakar buvom baznyčios, ižpažinties, sušalom žiauriai, nesuprantu kaip šiais technologiju laikais neapšildo jų, bažnyčia super graži ant aukšto kalno, apačioj ežeras, vieta irgi nuostabi o va but joje jokio malonumo smile.gif

Orai irgi nuostabus, taip ir niežti šiandien rankos ka nors nuveikti, langai akis bado bigsmile.gif
Atsakyti