Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 23, 10:32)
tai gali ir sus svogūnu laukštais tik tegul paverda juos, nukošia ir tada jau merkia i šalta dazu koncentrata smile.gif

Tai tipo nusidažys su lukštų nuoviru šaltu?
Atsakyti
mes irgi su mažiuke dažom su vašku, bet man pernai ko tai vaškas sunkiai nusiėmė, galvoju gal nekokybišką nusipirkau turguje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 03 23, 10:34)
mes irgi su mažiuke dažom su vašku, bet man pernai ko tai vaškas sunkiai nusiėmė, galvoju gal nekokybišką nusipirkau turguje unsure.gif

gražu, bet mano ranka kreiva nemoku aš dailiai išpiešt smile.gif

aha Žolia į šalta nuima spalva gerai
Atsakyti
nu reiks man pačiai šiemet pabandyt su lukštų nuoviru. Man labai gražūs tamsiai rudi kiaušiniai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 23, 10:35)
gražu, bet mano ranka kreiva nemoku aš dailiai išpiešt smile.gif

aha Žolia į šalta nuima spalva gerai

patikėk, kokie tobulo grožio mano piešti būna lotuliukas.gif
Čia atrakcija daugiau ax.gif
Mums dviese tiek jų ir tereik, mažoji jų nevalgo, kokį vieną nebent, aš max du suvalgau, dešimt nudažau ir likusius savaitę dar damušinėju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 23 kovo 2018 - 11:11
aš tai dažysiu 30 aišku paskui didžioji dalis vel buna stumdoma pirmyn atgfal, bet man pats dažymo prosesas itraukia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 23, 11:26)
aš tai dažysiu 30 aišku paskui didžioji dalis vel buna stumdoma pirmyn atgfal, bet man pats dažymo prosesas itraukia  bigsmile.gif


va cia tau labai pritariu.
Kiek patarimu kiausiniu dazymui perskaiciau 4u.gif

Parduotuvej dazytu kiausiniu nepirkciau. Dabar parduotuves tai tikras tinginiu dziaugsmas
; saltibarsciai padaryti, kotletai, vistos iskeptos, plovas, bulviu kose., net dazyti marguciai.... Dar Barbora, nu cia ne tinginiam, o uzsiemusiems zmonems biggrin.gif Gerai, kad pas mus tokios paslaugos ner, tai nors prasieinu per lauka, o tai i sofa kai kuria vieta iaugciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 23, 13:57)
va cia tau labai pritariu.
Kiek patarimu kiausiniu dazymui perskaiciau 4u.gif

Parduotuvej dazytu kiausiniu nepirkciau. Dabar parduotuves tai tikras tinginiu dziaugsmas
; saltibarsciai padaryti, kotletai, vistos iskeptos, plovas, bulviu kose., net dazyti marguciai.... Dar Barbora, nu cia ne tinginiam, o uzsiemusiems zmonems biggrin.gif Gerai, kad pas mus tokios paslaugos ner, tai nors prasieinu per lauka, o tai i sofa kai kuria vieta iaugciau biggrin.gif

aš prie tų tinginių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 03 23, 14:03)
aš prie tų tinginių  biggrin.gif

aš pusiau smile.gif

vakar tinginio jau nusipirkau gatavo ir balto ir rudo jau velykoms, pažiurejau galiojimas ilgas , kam čia man makaliuzint dar tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 23, 14:19)
aš pusiau smile.gif

vakar tinginio jau  nusipirkau gatavo ir balto ir rudo jau velykoms, pažiurejau galiojimas ilgas , kam čia man makaliuzint dar tongue.gif


na uz tokiu pirkinius tave tik ant lauzo biggrin.gif
As lodorius, bet pries didziasias sventes, net as virtuvej pasibunu. Nu ne kaip Ingrida, bet pas mane bus pakviesta tik babuliuko aukle ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 23, 14:19)
aš pusiau smile.gif

vakar tinginio jau  nusipirkau gatavo ir balto ir rudo jau velykoms, pažiurejau galiojimas ilgas , kam čia man makaliuzint dar tongue.gif

nu aš irgi esu tokia, jei jau įmanoma ką pasilengvinti, tai ir pasilengvinu biggrin.gif Kitas reikalas, kai yra šeima, tada jau neišvengiamybė rolleyes.gif
O dabar, jau atstovėjau savo laiką prie puodų, vaikai užaugo ant naminio maisto, o dabar pačios tegu darosi. Prie progos ir aš pagaminu, kai visos namie būnam, bet retenybė taip būna ir visai malonu gaminti. O dabar nėra būtinybės labai, noriu gaminu, noriu ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 23, 14:33)
na uz tokiu pirkinius tave tik ant lauzo biggrin.gif
As lodorius, bet pries didziasias sventes, net as virtuvej pasibunu. Nu ne kaip Ingrida, bet pas mane bus pakviesta tik babuliuko aukle ax.gif

apsigynimui pasakysiu kad dar medutį kepsiu biggrin.gif

QUOTE(*Bj* @ 2018 03 23, 14:35)
nu aš irgi esu tokia, jei jau įmanoma ką pasilengvinti, tai ir pasilengvinu biggrin.gif Kitas reikalas, kai yra šeima, tada jau neišvengiamybė rolleyes.gif
O dabar, jau atstovėjau savo laiką prie puodų, vaikai užaugo ant naminio maisto, o dabar pačios tegu darosi. Prie progos ir aš pagaminu, kai visos namie būnam, bet retenybė taip būna ir visai malonu gaminti. O dabar nėra būtinybės labai, noriu gaminu, noriu ne biggrin.gif

va kur man žodžiai prie širdies biggrin.gif
Atsakyti