Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Siandien labai garzus oras buvo bigsmile.gif Tikras pavasaris bigsmile.gif VAziavau langus atsidarius mirksiukas.gif
PAvargau...Gal dar per anksti i darba isejau...Nors gal pavargau ir nuo to ilgo tingejimo biggrin.gif MB ryt turbut nedirbs,nebent is ankstyvo ryto iskvies ji,tai vaziuos su manim,pabus uz vairuotoja mirksiukas.gif Vis lengviau bus mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Giega, tu susibintuok koją su elastiniu bintu (ne per stipriai)- matysi, kaip gerai jausis koja 4u.gif
Dukra parašė, kad atsiųsčiau kiaušiniams dažų biggrin.gif Nu pats laikas dabar dažais rūpintis, kai jau dažyt reik biggrin.gif
Pas mus vos vos vakar pasnyguriavo. ax.gif Dieduks Kaune vakar buvo, tai sakė , visi apsnigę toj parodoj „ką pasėsi..." Prekiautojams nelabai biznis bus.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 03 23, 07:30)
Labas rytas  4u.gif 
Giega, tu  susibintuok koją su elastiniu bintu (ne per stipriai)- matysi, kaip gerai  jausis koja  4u.gif   
Dukra parašė, kad atsiųsčiau kiaušiniams dažų  biggrin.gif  Nu pats laikas dabar dažais rūpintis, kai jau  dažyt reik biggrin.gif 
Pas mus vos vos vakar pasnyguriavo.  ax.gif  Dieduks Kaune vakar buvo, tai sakė , visi apsnigę toj parodoj „ką pasėsi..."    Prekiautojams nelabai  biznis bus.

ta paroda ryškiai per anksti, kai orai žiemiški visiškai netraukia dar į jokias parodas, arba jau bent po stogu ji butų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 03 23, 07:30)
Labas rytas  4u.gif 
Giega, tu  susibintuok koją su elastiniu bintu (ne per stipriai)- matysi, kaip gerai  jausis koja  4u.gif   
Dukra parašė, kad atsiųsčiau kiaušiniams dažų  biggrin.gif  Nu pats laikas dabar dažais rūpintis, kai jau  dažyt reik biggrin.gif 
Pas mus vos vos vakar pasnyguriavo.  ax.gif  Dieduks Kaune vakar buvo, tai sakė , visi apsnigę toj parodoj „ką pasėsi..."    Prekiautojams nelabai  biznis bus.

Va, va...maniškė irgi, sako lukštų reik, nu kur jų dabar gaut unsure.gif Pas juos ten pardėj gatavai dažytų pilna, nusipirks. Nebent mažiukė nuskraidins dažų ax.gif
DE ištisus metus dažytus oardavinėja biggrin.gif
Atsakyti
o tai kam vokiečiams dažyti kaiušiniai pvz rudeni/ smile.gif Ar jie virti buna?
Pas mus mačiau Rimi pirkti svogūnu lukštu maišiukuose pernai
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 23, 08:22)
o tai kam vokiečiams dažyti kaiušiniai pvz rudeni/ smile.gif Ar jie virti buna?
Pas mus mačiau Rimi pirkti svogūnu lukštu maišiukuose pernai

žinok, net nežinau ar visada virti būna, bet prieš Velykas esu pirkus, tai buvo virti tikrai ax.gif
gal ir pas juos Lidl būtų tų lukštų rolleyes.gif
Atsakyti
LAbukas


QUOTE(žollia @ 2018 03 23, 05:30)
Labas rytas  4u.gif 
Giega, tu  susibintuok koją su elastiniu bintu (ne per stipriai)- matysi, kaip gerai  jausis koja  4u.gif   


As specialia kojine turiu,ja reikia nesiot minimum 2 sav po operacijos,bet as ilgiau nesosiu..Tuo labiau,kad ipratus-as ir pries operacija su specialia kojine vaiksciojau mirksiukas.gif

Vienais metais as irgi pamirsau pasirinkt lukstu,tai nuejau i parde kur palaidi svogunau,prisikroviau maiseli lukstu-ju visada prikrite buna,isimeciau pora svogunu,kad nesakytu,kad vagiu kazka ir OK mirksiukas.gif
Girdejau pernai,kad LT parduotuvese buvo fasuotu lukstu pirkt biggrin.gif O dazu UK LIDLuose tikrai buvo,tai gal ir DE bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 03 23, 09:34)
Girdejau pernai,kad LT parduotuvese buvo fasuotu lukstu pirkt biggrin.gif O dazu UK LIDLuose tikrai buvo,tai gal ir DE bus g.gif

kažkaip nemačiau aš tų lukštų, nei dažų, man nelabai aktualu ir neatkreipiau dėmėsio, apseisiu aš be tų kiaušinių, man eilinė diena bus. O Švedijoje nežinau ar yra lukštų, kažkaip abejoju o dažų gal ras ir ten g.gif Bet norėjo draugams parodyti, kaip pas mus dažo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 03 23, 10:09)
kažkaip nemačiau aš tų lukštų, nei dažų, man nelabai aktualu ir neatkreipiau dėmėsio, apseisiu aš be tų kiaušinių, man eilinė diena bus. O Švedijoje nežinau ar yra lukštų, kažkaip abejoju o dažų gal ras ir ten g.gif  Bet norėjo draugams parodyti, kaip pas mus dažo ax.gif

dar gi dažo su raudonu vynu, išverda kiaušinius ir palaiko per naktį, aišku čia ne etnografinis būdas mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, ji nori su vašku dažyt -gi išmokinau rolleyes.gif . Tai jai unoras pasirodyt. O kad pasimatytų ornamentai, reik dažų, lukštai netinka. ax.gif Vaško ir pagaliuką turi išsivežusi. Jau išskraidinau laiškutį su dažais - gal gaus. Bet galima ir su medvilnės dažais dažyt. Reiks jai sakyt, kad paieškotų kur nors.

QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 23, 07:41)
ta paroda ryškiai per anksti, kai orai žiemiški visiškai netraukia dar į jokias parodas, arba jau bent po stogu ji butų  mirksiukas.gif

Tai yra po stogu labai daug ten prekybininkų ir šiaip visokių stendų. Bet yra ir lauke stovinčių daug, ypač su didesniais daiktais. Maniškis pirtį vežė .
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 03 23, 10:29)
Na, ji nori su vašku dažyt -gi išmokinau  rolleyes.gif . Tai jai unoras pasirodyt. O kad pasimatytų ornamentai, reik dažų, lukštai netinka.  ax.gif  Vaško ir pagaliuką turi išsivežusi.  Jau išskraidinau laiškutį su dažais - gal gaus. Bet galima ir su medvilnės dažais dažyt. Reiks jai sakyt, kad paieškotų kur nors.
Tai yra po stogu labai daug ten prekybininkų ir šiaip visokių stendų. Bet yra ir lauke stovinčių daug, ypač su didesniais daiktais. Maniškis pirtį vežė  .

tai gali ir sus svogūnu laukštais tik tegul paverda juos, nukošia ir tada jau merkia i šalta dazu koncentrata smile.gif
Atsakyti