Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Tai tau, bj, atrodo, kad nieko tokio, nes jau įpratus esi smile.gif Ir sveikatos turi 4u.gif
O aš jau pomidorų sėklas pakilnojau. smile.gif Žiūriu, mėlynieji svogūnai daigiukus rodo, reiks pasodint į lovelį - bus laiškų.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 21, 21:53)
Tai tau, bj, atrodo, kad nieko tokio, nes jau įpratus esi  smile.gif  Ir sveikatos  turi  4u.gif

jei turėčiau sveikatos, nedirbčiau čia. O čia lengviau nei LT, ten aš nepadirbau tokio darbo, o ir vaikų darželyje vos ištempiu tuos kelis mėnesius be biletenio. Taip, kad būna visaip, nėra išeities, o duonos dykai niekas neduos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 21, 22:05)
jei turėčiau sveikatos, nedirbčiau čia. O čia lengviau nei LT, ten aš nepadirbau tokio darbo, o ir vaikų darželyje vos ištempiu tuos kelis mėnesius be biletenio. Taip, kad būna visaip, nėra išeities, o duonos dykai niekas neduos ax.gif

Bj nu tik nesakyk kad kalbos nereikia mokėt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 21, 22:35)
Bj nu tik nesakyk kad kalbos nereikia mokėt  unsure.gif

reik, jei reikia, tai ir išmoksti. Be abejo buityje jos užtenka gana minimalios. O ir nėra būtina, juk daug kur galima su rusų ir anglų kalba dirbti. Daugumoje beveik visi angliškai gali susikalbėt, net ir senjorai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 21, 22:41)
reik, jei reikia, tai ir išmoksti. Be abejo buityje jos užtenka gana minimalios. O ir nėra būtina, juk daug kur galima su rusų ir anglų kalba dirbti. Daugumoje beveik visi angliškai gali susikalbėt, net ir senjorai mirksiukas.gif

Gal ir gali. Bet senesnes kartos dauguma net kompu nemoka naudotis. Nebent rusiskai ar lenkiskai supranta. Ne visi gali zmogaus atliekas tvarkyti. Na bet gal prie to priprantama.
Ryt vel tyngesiu. Visai nera ko veikt. Buities darbai neskaitau darbu. Gal geles metysiu. Orches saknu puviniu serga. O gal ir nuo senumo.
Atsakyti
važinėja prie senukų daugumoje vyresnės moterys. Dabar pablogėjus LT padėčiai gal pradėjo ir daugiau jaunesnių moterų važinėt. taip. Matyt, kai reikia galima viską, o kai nėra būtinybės, be abejo ir nereik ax.gif
Ir kalbą mokintis kompo nereik rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 21, 22:41)
reik, jei reikia, tai ir išmoksti. Be abejo buityje jos užtenka gana minimalios. O ir nėra būtina, juk daug kur galima su rusų ir anglų kalba dirbti. Daugumoje beveik visi angliškai gali susikalbėt, net ir senjorai mirksiukas.gif

Anglų aš visai nemoku, o ir kažkaip neišeina jos išmokt. Buvau parsisiuntusi tokius mokymus , tai š.... Mane klaidina tas jų vienoks rašymas ir kitos tarimas. Nors dabar mačiau yra ir su garsiniu žodžių tarimu jau mokymai.
Va man irgi tas higienos tvarkymo klausimas suaugusiam žmogui kelia abejonių. Manau, kad negalėčiau verysad.gif Visa kita įveikiama būtų. Dar pliusas tas, kad maudyt ateina iš tarnybos. O tai vienai būtų ką veikt. jei koks dušas yra, tai gerai - pasodini ant taburetės ir numaudai. Bet jei tik vonia - tada jau iššūkis.

Papildyta:
Merii, o tu uždarinėk nakčiai katiną į dušą, ar kt patalpą. Nes mūsų katė, pvz. visad pradėdavo gastroles po namus naktį irgi. negalėjom pamiegot. Tai nuo pat pradžių įpratinom nakčiai katilinėj uždaryt. Ir nieko -būna ten ramiausiai pernakt. O tai būdavo laiptais aukštyn- žemyn bildubildu, tai kailį prausia kur prie lovos atsisėdus, tai dar kokį žaislą varinėt pradeda, tai į lovą , tai iš lovos. Nu ne. Kelias naktis taip pakentėjom ir viskas. O Meino meškėnai sunkiai auklėjami. Reik įdėt daug kantrybės ir darbo . Kažkada temą apie juos skaitinėjau SM.
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 22, 08:14)
važinėja prie senukų daugumoje vyresnės moterys. Dabar pablogėjus LT padėčiai gal pradėjo ir daugiau jaunesnių moterų važinėt. taip. Matyt, kai reikia galima viską, o kai nėra būtinybės, be abejo ir nereik ax.gif
Ir kalbą mokintis kompo nereik rolleyes.gif

Laba,

Sutinku. Daug ka galima padaryti jeigu reikia. mirksiukas.gif

Retai kuriam ant lekštutes viskas padeta. Daugumai reikia patiems uzsidirbti.
Kalba ismokti irgi darbas rolleyes.gif
Ateina tik rusiška patarle i galva: Liubish katatsa, liubi i sanočki vozit !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 22 sausio 2017 - 09:08
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
šiandien bandysiu į doros kelią sugrįšt biggrin.gif
vakar iki pietų nieko, o paskui taip aptingau, nei mankštos padariau, nei paplanuotų dar darbelių, prasėdėjau prie kompo viską iš eilės rydama, tai jogurtas, tai riešutai, tai ledai ir ant galo dar bandelių unsure.gif Greičiau tie savaitgaliai praeitų, labai jau ilgi biggrin.gif
Atsakyti
Tai žinoma, kad visko galima išmokt ir prie visko priprast ir prisitaikyt. 4u.gif
BJ, o ar savaitgalį tau ne tie patys rūpesčiai, kaip ir paprastom dienom?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 22, 09:20)
Tai žinoma, kad visko galima išmokt ir prie visko priprast ir prisitaikyt.  4u.gif
BJ, o  ar savaitgalį tau ne tie patys rūpesčiai, kaip ir paprastom dienom?

tas pats, pavalgom pusryčius, jei reikia pietus darau, bet savaitgalį stengiuosi ką pusiau gatavo iš kameros, per savaitę sutaupytą suvalgyt biggrin.gif Kažką pasitvarkau, pasilyginu ir tiek, sekmadienį mažai ką darau, nebent lyginu, Praktiškai šeštadienį ir sekmadienį knygas skaitau, nes ilgai laikas eina ax.gif
Atsakyti